Асоціація футболу м. Києва вітає жителів та гостей столиці з Днем міста!
Київ — місто з характером, яке за багато століть свого існування пережило безліч різних подій, але щоразу ставало сильнішим. Його жителі вміють святкувати та співчувати, боротися за своє і рухатися вперед попри все.
Для Асоціації футболу м. Києва велика честь представляти славне місто і розвивати тут гру мільйонів. Вітаємо всіх киян і, зокрема, футбольну спільноту столиці зі святом!
Безмежно любимо тебе, рідний Києве!
