7 травня на столичному стадіоні «Зміна» відбувся фінал міського етап Всеукраїнських змагань «Шкільний м’яч» серед шкільних команд районів Києва 2014 року народження.
Юні футболісти продемонстрували високу майстерність та справжній спортивний характер, а фінальні поєдинки подарували вболівальникам безліч емоцій.
Результати матчів за призові місця:
Фінал:
Оболонський район (233 школа) — Голосіївський район (179 школа) — 3:0
Матч за 3-тє місце:
Дніпровський район (42 ліцей) — Солом’янський район (187 школа) — 4:2
1 місце — Оболонський район (233 школа)
2 місце — Голосіївський район (179 школа)
3 місце — Дніпровський район (42 ліцей)
4 місце — Солом’янський район (187 школа)
Урочисту церемонію нагородження відвідали почесні гості: Кирило Фесик (Голова Оболонської РДА), Ігор Кочетов (Голова Асоціації футболу м. Києва), Сергій Щерба (Перший заступник Голови АФК, Голова Шкільної футбольної ліги), Олександр Каденко (Голова Асоціації аматорського футболу України, член Виконкому УАФ), Ігор Дидишин (Технічний директор УАФ).
Усі команди-учасниці фінальної частини отримали пам’ятні дипломи, кубки, медалі та м'ячі від Асоціації футболу м. Києва.
Вітаємо збірну команду Оболонської школи з тріумфом! Попереду у хлопців відповідальний етап — саме вони представлятимуть Київ на Всеукраїнському фіналі у Львові. Бажаємо нашим чемпіонам успіху та нових перемог!
