Київські школярі на всеукраїнському фіналі «Шкільного м’яча»: гідний виступ та індивідуальне визнання
Київські школярі на всеукраїнському фіналі «Шкільного м’яча»: гідний виступ та індивідуальне визнання
23.06.2025

У Києві завершився фінальний етап всеукраїнського турніру «Шкільний м’яч» 2025 року. У столиці зібралися 13 найсильніших команд України, щоб визначити переможця змагань серед школярів 2012 року народження. Київ на турнірі представляла команда спеціалізованої загальноосвітньої школи № 217.

Київські школярі гідно боролися у груповому раунді, де здобули одну перемогу та зазнали двох мінімальних поразок. У матчі за 9‑те місце представники столиці переграли харківський ліцей № 1 з рахунком 1:0.

Окреме визнання отримав гравець київської команди Матвій Омельченко, якого організатори відзначили як одного з найкращих футболістів турніру. Його старанність, техніка та командна гра стали взірцем для багатьох учасників змагань.

Чемпіоном цьогорічного турніру став Мультипрофільний ліцей Олександрійської міської ради (Кіровоградська обл.), який у драматичному фіналі здолав команду Ліцей № 8 (м. Дубно, Рівненська обл.) — 2:1.

На церемонії нагородження був присутній перший заступник голови Асоціації футболу м. Києва Сергій Щерба, який привітав учасників, подякував київським школярам за гідне представлення міста та вручив пам’ятні нагороди.

Організатори — УАФ та ААФУ — подбали про кожного: всі учасники отримали медалі, дипломи, м’ячі та подарунки, а призери — комплекти ігрової форми національної збірної від Adidas.

Фінал «Шкільного м’яча» став яскравим прикладом того, як футбол об’єднує дітей з усіх куточків країни, дарує емоції, нові знайомства та мотивацію для розвитку. Київ впевнено продовжує виховувати майбутніх зірок українського футболу!

Знайшли помилку, натисніть