19 серпня 2025 року на базі спорткомплексу КНУБА відбулось планове тестування арбітрів та асистентів арбітрів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд ДЮФЛУ.
Захід проходив у рамках підготовки до нового сезону для подальших рекомендацій офіційних осіб до УАФ на ІІ півріччя 2025 року від АФК.
Відповідно до вимог Комітету арбітрів УАФ:
-Арбітри складали тест YO-YO та спринт 2×40 м.
-Асистенти арбітра - тест Ariet, 2×30 м та CODA.
-Усі учасники також пройшли перевірку знань Правил гри.
За підсумками тестувань арбітри, включно з новими молодими колегами, продемонстрували належний рівень підготовленості, що свідчить про їх готовність якісно виконувати свої обов’язки у згаданих змаганнях.
Проведене тестування стало важливим етапом у підготовці офіційних осіб Асоціації футболу м. Києва до нового сезону. Це можливість для молодих арбітрів проявити себе на дитячо-юнацьких змаганнях, що сприятиме підвищенню професіонального рівня та розвитку їхньої кар’єри в подальшому
