Чемпіонат та першості

 

Графік-заявки

     участі команд у  першому  колі Чемпіонату і першостей м. Києва                                      сезону 2021/2022 рр.

 

Графік заявки на Першість м. Києва з футболу 2021-2022 рр.

Клуб(Команда)

Час заявки

02.08.2021 (понеділок)

1

ФА Бенфіка

10.00-12.00

2

Десна, Пантера

12.00-14.00

3

Вулкан, Чайка П.Б., Інтер

15.00-17.00

4

Алмаз, Сталь

17.00-18.00

03.08.2021 (вівторок)

1

Столиця

10.00-12.00

2

Старт, Лівий Берег

12.00-14.00

3

Фаворит, СК 179, Аліас

15.00-17.00

4

Парма, Вигурівщина-Козак

17.00-18.00

04.08.2021 (середа)

1

Локомотив (05-08)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-26 (05-08)

12.00-14.00

3

Арсенал (05-08)

15.00-17.00

4

Олімп, КДЮСШ-22

17.00-18.00

05.08.2021 (четвер)

1

Колос (05-08)

10.00-12.00

2

ДЮФК Арсенал (05-08)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-15 (05-08)

15.00-17.00

4

Чайка-КПУФКС (05-08)

17.00-18.00

06.08.2021 (п’ятниця)

1

Поділ (05-08)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-14 (05-08)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-17 (05-08)

15.00-17.00

4

ДЮСШ-10

17.00-18.00

09.08.2021 (понеділок)

1

Динамо (05-08)

10.00-12.00

2

Атлет (05-08)

12.00-14.00

3

Спарта

15.00-17.00

4

 

17.00-18.00

10.08.2021 (вівторок)

1

Зміна (05-08)

10.00-12.00

2

Відрадний

12.00-13.00

3

ФА Олімпік

14.00-16.00

4

Дніпро, Титан

16.00-18.00

11.08.2021 (середа)

1

Столичний

10.00-13.00

2

Ніка

14.00-16.00

3

ДЮСШ-21

16.00-18.00

12.08.2021 (четвер)

1

Вишневе

11.00-15.00

2

Юніор Спорт

15.30-18.00

13.08.2021 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-14

10.00-13.00

2

ДЮСШ-17

14.00-16.00

3

ДФА Ірпінь, ХФК ІБЦ

16.00-18.00

16.08.2021 (понеділок)

1

Чайка-КПУФКС

10.00-14.00

2

ОКП, Динамік, СК Київ

15.00-18.00

17.08.2021 (вівторок)

1

ФК Межигір’я

10.00-12.00

2

Єдність

12.00-13.00

3

Восход, Рубікон

14.00-16.00

4

Говерла

16.00-18.00

18.08.2021 (середа)

1

Поділ

10.00-14.00

2

Арсенал, Динамо-Фемелі

15.00-16.00

3

Динамо, Зміна (дорослі, Ю-21)

16.00-18.00

19.08.2021 (четвер)

1

Локомотив

11.00-15.00

2

ДЮСШ-1, Атлет (дорослі, Ю-21)

15.30-18.00

20.08.2021 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-15, ДЮСШ-26 (дорослі, Ю-21)

10.00-14.00

2

ДЮФК Арсенал

15.00-17.00

3

Колос, Легія

17.00-18.00

23.08.2021 (понеділок)

1

Атлет

10.00-14.00

2

ДЮСШ-26, Скай Ларк

15.00-18.00

25.08.2021 (середа)

1

Зміна, Зм.-Оболонь, Живчик

12.00-17.00

2

Резервний час

17.00-18.00

 

Проекти календарів чемпіонату та першостей м. Києва на друге коло сезону 2020/21 рр.

Вища ліга (Оновлено)

Дорослі U-21 2004 р.н. 2005 р.н. 2006 р.н. 2007 р.н. 2008 р.н.

 

Перша ліга (Оновлено)

Дорослі

2004 р.н. Група 1

2004 р.н. Група 2

2005 р.н. 2006 р.н. 2007 р.н. 2008 р.н.

 

Друга ліга (Оновлено)

2005 р.н. Група А

2005 р.н. Група Б

2006 р.н. Група А

2006 р.н. Група Б

2007 р.н. Група А

2007 р.н. Група Б

2008 р.н. Група А

2008 р.н. Група Б

2008 р.н. Група В

 

2009 (Оновлено)

Група А Група Б Група В Група Г Група Д Група Е

 

2010 (Оновлено)

Група А Група Б Група В Група Г

 

2011 (Оновлено)

Група А Група Б Група В Група Г

 

2012

Група А Група Б Група В

 

2013

 

Розклад матчів першого туру чемпіонату та першостей м. Києва першого кола сезону 2020/21 рр. 

 

2009 2010 2011 2012 2013

 

 

Результати Чемпіонату та Першостей м. Києва

Сезон 2020/2021 р. 

Вища Ліга

 

Оновлено:  25.06.2021

Перша Ліга

 

Оновлено:  25.06.2021

Друга Ліга

     

   Оновлено: 25.06.2021   

2009 р.н.

 

Оновлено:   25.06.2021

 

2010 р.н.

 

 Оновлено:   25.06.2021

    

2011 р.н.

 

Оновлено:   25.06.2021

2012 р.н.

 

Оновлено:   25.06.2021

 

2013 р.н.

 

 Оновлено:   25.06.2021

 

 

 

 

 

 

 

Клубний залік 2020-2021 2 коло