Фінал “Кубок В. Мунтяна”

5 квітня навчально-тренувальна база ФК “Княжа”, що у смт. Щасливе гостинно вітала учасників фінальних двобоїв традиційного, вже третього за ліком турніру серед команд…

5 квітня навчально-тренувальна база ФК Княжа, що у смт. Щасливе гостинно вітала учасників фінальних двобоїв традиційного, вже третього за ліком турніру серед команд дорослих – “Кубок В.Мунтяна”. В цього річних змаганнях взяли участь 12 команд, які протягом місяця виборювали право на кубок-красень.
Не обійшлося і без сенсацій. Новостворена команда «АЯКС», у першому турі спромоглася відібрати очки у команди вищої ліги – ФК «Батьківщина» (1:1).
Команда ФК «Печерськ», участь якої у турнірі до останнього моменту була під питанням, цілком заслужено посіла 3 місце. У чвертьфіналі лише у серії післяматчевих пенальті хлопці з ФК «Печерськ» здолали срібного призера Першості м.Києва за підсумками сезону 2008 р. – ФК “Атлет”, а згодом, у матчі за третє місце перемогли і ФК “Батьківщина”.
Цікавим був і головний матч турніру, в якому зійшлися минулорічний переможець “Кубку В. Мунтяна” – ФК ”Діназ” та ФК ”Місто Світла”. Швидкісна, комбінаційна та цікава гра одразу дала зрозуміти, що поступатись в цьому матчі ніхто не збирається. 23-а хвилина і команда ФК ”Місто Світла” повела у рахунку. Цікаві комбінації і вже здавалось м`яч має бути у сітці воріт «Діназу», проте на висоті був голкіпер Соботюк Денис, який неодноразово рятував ворота і залишав рахунок незмінним.
Проте у другомі таймі, після виходу на заміну Слободянюка Олександра та саме після його передачі, на 65 хвилині діназівці зрівняли рахунок.
Надзвичайно напруженими видалися останні хвилини матчу і здавалося, що більш молодші гравці ФК ”Місто Світла” мають дотиснути вже стомлених вишгородців, але досвід допоміг втримати рахунок незмінним. У серії післяматчевих пенальті молодий голкіпер ФК ”Місто Світла” Осауленко Дмитро двічі ставав на перешкоді м’ячу, а його партнери не схибили жодного разу. У підсумку – 4:2 та 1:1 в основний час гри і головний арбітр матчу Новохатній Володимир фіксує перемогу ФК ”Місто Світла” – 5:3.
Приємно було спостерігати доброзичливу та невимушену атмосферу під час нагородження переможців і призерів. Слід відзначити, що традиційно закриття змагань відвідав і сам Володимир Федорович Мунтян, який із невдаваним інтересом спостерігав за фінальною грою, а також нагородив кожного переможця і призера медаллю, вручивши головний приз змагань команді ФК ”Місто Світла”. З надзвичайною цікавістю молоді гравці спостерігали за Володимиром Федоровичем, коли він ділився деякими спогадами та цікавими моментами своєї легендарної футбольної кар`єри, яка без перебільшення є золотою історією радянського, українського та київського футболу.