результати жеребкування 1/16 фіналу кубків м. Києва
Дорослі 1/16 фіналу |
1 |
ДЮСШ-17 |
- |
ІПСА-Політехнік |
2 |
Єдність |
- |
Батьківщина-2 |
3 |
Арсенал |
- |
Відрадний |
4 |
Скінія |
- |
Альпіна-Ювіто |
5 |
Переможець |
- |
ФК Печерськ |
6 |
Тайга |
- |
Дарниця КСДЮШОР |
7 |
Вірт |
- |
Чайка |
1/16 кубку пам’яті В. Колотова 1993 р.н. |
1 |
Київ |
- |
Зміна-Оболонь |
2 |
Мастер-Юніор |
- |
ДЮСШ-1 |
3 |
ДЮСШ-26 |
- |
ДЮСШ-15-2 |
4 |
ДЮСШ-17 |
- |
Троєщина |
1/16 кубку пам’яті В. Голубєва 1994 р.н. |
1 |
Єдність |
- |
Зміна-Оболонь |
2 |
ДЮСШ-15 |
- |
Вигурівщина |
3 |
Зірка-2 |
- |
Дарниця-КСДЮШОР |
4 |
ДЮСШ-21 |
- |
Атлет-2 |
5 |
Добро |
- |
ЦСКА-2 |
6 |
Переможець |
- |
Київ-2 |
1/16 кубку пам’яті А. Ідзковського 1995 р.н. |
1 |
Зміна-Оболонь |
- |
Добро |
2 |
Дюсш-21 |
- |
Єдність |
3 |
РВУФК |
- |
Відрадний |
4 |
Оболонь-Жтвчик |
- |
ДЮСШ-15-2 |
1/16 кубку пам’яті О. Макарова 1996 р.н. |
1 |
Добро |
- |
КДЮСШ-22-2 |
2 |
Єдність |
- |
Юніор |
3 |
Зміна-Оболонь |
- |
Інтер-Машинобудівник |
4 |
РВУФК |
- |
Восход |
5 |
ФК Старт ім. А. Конькова |
- |
ДЮСШ-1 |
6 |
ФК Поділ |
- |
Київ-2 |
7 |
КДЮСШ-22 |
- |
ДЮСШ-15-2 |
8 |
Зірка-2 |
- |
Атлет-2 |
1/16 кубку пам’яті Ф. Медвідя 1997 р.н. |
1 |
Локомотив |
- |
ЦСКА-3 |
2 |
Троєщина |
- |
Салют-2 |
3 |
ДЮСШ-17 |
- |
Оболонь-Живчик |
4 |
Дарниця-КСДЮЩОР |
- |
КДЮСШ-22 |
5 |
ФК Старт А. Конькова |
- |
Зірка-2 |
6 |
Динамо-2 |
- |
Локомотив-2 |
7 |
ДЮСШ-1 |
- |
Троєщина-2 |
8 |
Біомед |
- |
Арсенал-2 |
1/16 кубку пам’яті М. Балакіна 1998 р.н. |
1 |
Зміна-Оболонь |
- |
Динамо-2 |
2 |
Зірка-2 |
- |
ЦСКА |
3 |
Зміна-Оболонь-2 |
- |
Локомотив |
4 |
Біомед |
- |
Троєщина |
5 |
Єдність |
- |
Чайка |
6 |
Вишневе |
- |
ДЮСШ-17 |
7 |
Максима |
- |
СДЮШОР-10 |
1/8 кубку пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ. 1999 р.н. |
1 |
Динамо |
- |
Зміна-Оболонь |
2 |
Єдність |
- |
ДЮСШ-15 |
3 |
Арсенал |
- |
Атлет-2 |
4 |
Київ |
- |
Арсенал-2 |
5 |
Троєщина |
- |
Атлет |
6 |
Восход |
- |
Локомотив |
7 |
Зірка |
- |
Чайка |
8 |
ДЮСШ-17 |
- |
Зміна |