Комітет арбітрів ФФК відсвяткував День фізичної культури і спорту та 97-му річницю київського футболу
3899dfe821816fbcb3db3e3b23f81585_Generic.jpg

16 вересня 2008р. в конференц-залі Федерації футболу м.Києва з нагоди Дня фізичної культури і спорту та 97-ої річниці київського футболу відбулося нагородження арбітрів та інспекторів ФФК.

16 вересня 2008р. в конференц-залі Федерації футболу м.Києва з нагоди Дня фізичної культури і спорту та 97-ої річниці київського футболу відбулося нагородження арбітрів та інспекторів ФФК.
Голова Федерації футболу м. Києва Кочетов Ігор Миколайович відмітив значний вклад київських арбітрів у справу розбудови футбольного господарства м. Києва, а також наголосив на тому факті, що київські рефері були і залишаються провідними арбітрами в Україні. Колегія футбольних арбітрів нараховує більш як 100 чоловік, щотижня вони обслуговують від 250 до 300 матчів Чемпіонату, першостей м. Києва та різноманітних турнірів. Матчі Прем’єр-ліги України проводять16 арбітрів і асистентів арбітрів, а в листі ФІФА перебувають 8 служителів Феміди київського футболу.
У 2008 р. комітетом арбітрів ФФК (голова – асистент арбітра ФІФА Шамич О.М.) було зроблено значний крок вперед для покращення роботи київських арбітрів, зокрема:
- укладено договір між кафедрою футболу НУФВСУ (керівник – арбітр національної категорії Ніколаєнко В.В.) та комітетом арбітрів ФФК про обов’язковий арбітраж 10 матчів першості м. Києва кожним із студентів кафедри футболу НУФВСУ;
- проведено велику роботу по залученню молодих арбітрів до Колегії футбольних арбітрів ФФК (зокрема, в спортивних виданнях та Інтернеті, агітація футболістів – випускників спортивних шкіл, розповсюдження рекламних плакатів та запрошень);
- паралельно зі Школою футбольних арбітрів ім. М. Балакіна (директор – арбітр ФІФА Іщенко І.Г.) створені курси для молодих арбітрів – студентів ВНЗ м. Києва, по закінченні яких вони мають право працювати арбітрами на іграх самих молодших вікових категорій та асистентами арбітра, з подальшим навчанням в школі футбольних арбітрів.
Відповідно до Наказу Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Павленка Ю.О. № 3656 від 05.09.2008р., за вагомий особистий внесок у реалізації державної політики в сфері фізичної культури та спорту, активну громадську діяльність, професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, почесним званням «Почесний працівник фізичної культури і спорту України» було нагороджено голову ГО «Колегія футбольних арбітрів та інспекторів м. Києва» Сімонова Григорія Франсовича, а відомчою відзнакою «За активну громадську діяльність» голову комітету арбітрів ФФК, асистента арбітра ФІФА Шамича Олександра Миколайовича.
Згідно із Рішенням Виконавчого комітету від 02.09.2008р.за натхненну працю, високий професіоналізм, значні творчі здобутки та багаторічне служіння справі розвитку футболу у м. Києві, було нагороджено:
Медаллю ФФК «Ветеран київського футболу»:
- Балакіна Олександра Миколайовича – арбітра республіканської категорії
- Кулібабенка Віталія Миколайовича – арбітра республіканської категорії
Медаллю ФФК «За заслуги» І ступеню:
- Качара Ігоря Олексійовича – арбітра всесоюзної категорії
- Щербака Сергія Вікторовича – арбітра республіканської категорії
Медаллю ФФК «За заслуги» ІІ ступеню:
- Біч Геннадія Володимировича – арбітра національної категорії
- Шебека Сергія Олександровича – арбітра ФІФА
- Якименка Олександра Володимировича – асистента арбітра ФІФА
Медаллю ФФК «За заслуги» ІІІ ступеню:
- Халамендика Євгена Анатолійовича – арбітра національної категорії
- Можара Сергія Васильовича – арбітра першої категорії
За вагомий особистий внесок, плідну працю, активну участь у справі розвитку, пропаганди і популяризації футболу в м. Києві, Почесною грамотою нагороджено:
- Даневича Миколу Івановича – арбітра національної категорії
- Ніколаєнка Валерія Вадимовича – арбітра національної категорії
За вагомий особистий внесок, значні досягнення, високий професіоналізм і активну громадську діяльність у справі популяризації футболу в місті Києві та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, Почесною грамотою нагороджено:
- Арановського Євгена Анатолійовича – арбітра першої категорії
- Березку Сергія Михайловича – арбітра ФІФА
- Боклажку Станіслава Івановича – арбітра національної категорії
- Буренка Юрія Васильовича – арбітра національної категорії
- Венгера Євгена Володимировича – арбітра національної категорії
- Деревинського Олега Михайловича – арбітра національної категорії
- Іщенка Ігоря Григоровича – арбітра ФІФА
- Клименка Тараса Андрійовича – арбітра першої категорії
- Коваленка Геннадія Борисовича – арбітра національної категорії
- Марчика Олександра Володимировича – арбітра першої категорії
- Москаленка Олександра Вікторовича – арбітра першої категорії
- Орєхова Олега Борисовича – арбітра ФІФА
- Петракова Євгена Олександровича – арбітра першої категорії
- Рачинську Наталію Володимирівну – асистента арбітра ФІФА
- Сая Юрія Степановича – прес-аташе комітету арбітрів ФФК
- Соботюка Сергія Анатолійовича – асистента арбітра ФІФА
- Топіху Володимира Володимировича – арбітра національної категорії
- Чоса Максима Віталійовича – арбітра першої категорії
Хочеться відмітити, що у 2008р. Колегії футбольних арбітрів виповнюється 95 років і весь наступний 2009р. буде присвячено святкуванню цією непересічної події у київському футболі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *