Жеребкування учасників “Кубок В.Мунтяна-2024″
Мунтян

      Жеребкування Всеукраїнського турніру з футболу “Кубок В.Мунтяна-2024″ серед команд дорослих, U21 та U17

 

 

 

Група «А»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Арсенал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Аякс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ОФКіП-Полісся

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – ОФКіП-Полісся                                

 

 

Атлет

І

Арсенал – Аякс                              

 

 

КПІ

ІІ

Атлет – Аякс                                

 

 

Атлет

ІІ

Арсенал – ОФКіП-Полісся                        

 

 

КПІ

ІІІ

Атлет – Арсенал                 

 

 

Атлет

ІІІ

ОФКіП-Полісся Аякс

 

 

 

 

Група «В»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

АФК Патріот

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Поділ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка – ДЮСШ-14                                      

 

 

Енергетик

І

Поділ – АФК Патріот                              

 

 

Поділ-Арена

ІІ

Чайка – АФК Патріот                                

 

 

Енергетик

ІІ

Поділ – ДЮСШ-14                        

 

 

Поділ-Арена

ІІІ

Поділ – Чайка                 

 

 

Поділ-Арена

ІІІ

ДЮСШ-14 – АФК Патріот 

 

 

 

 

Група «С»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Легія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Арсенал 07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Лівий Берег  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Лівий БерегЛегія                           

 

 

Лівий Берег

І

Арсенал 07 –  ДЮСШ-15                         

 

 

КПІ

ІІ

Лівий Берег Арсенал 07      

 

 

Лівий Берег

ІІ

ДЮСШ-15  – Легія          

 

 

 

ІІІ

Лівий БерегДЮСШ-15                        

 

 

Лівий Берег

ІІІ

Арсенал 07 Легія                     

 

 

КПІ

 

Група «D»

 

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ЦСКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Зміна-Оболонь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-15 07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ЛокомотивЗміна-Оболонь                      

 

 

Локомотив

І

ДЮСШ-15 07 –  ЦСКА                         

 

 

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15 07 – Локомотив                  

 

 

ДЮСШ-15

ІІ

Зміна-Оболонь – ЦСКА                               

 

 

Сш №256

ІІІ

ДЮСШ-15 07 Зміна-Оболонь                  

 

 

ДЮСШ-15

ІІІ

Локомотив – ЦСКА                   

 

 

Локомотив

 

Група «E»

 

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Олімп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Динамо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо – Олімп           

 

 

Нивки, К-З

І

Зміна – ДЮСШ-26

 

 

Сш №256

ІІ

Динамо – ДЮСШ-26            

 

 

Нивки, К-З

ІІ

Зміна – Олімп                         

 

 

Сш №256

ІІІ

Динамо – Зміна                                  

 

 

Нивки, К-З

ІІІ

ДЮСШ-26 – Олімп      

 

 

Темп

  

Група «F»

 

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Юніор Спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Динамо Ак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Діназ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Зміна 07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Юніор Спорт – Зміна 07                     

 

 

Русанівець

І

ДіназДинамо Ак                  

 

 

Нивки, К-З

ІІ

Юніор Спорт – Діназ            

 

 

Русанівець

ІІ

Зміна 07 – Динамо Ак                         

 

 

Сш №256

ІІІ

Юніор Спорт – Динамо Ак                        

 

 

Русанівець

ІІІ

Зміна 07 – Діназ      

 

 

Сш №256

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *