Результати та Календар ігор турніру “Кубок В.Баннікова – 2024″
Баннікова

    Результати І,ІІ туру та Календар ігор ІІІ XXV туру Всеукраїнського традиційного зимового футбольного турніру “Кубок В.Баннікова – 2024″ серед команд вікової групи U13.

 

 

 

 

Група «А»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

 

4:2 

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

2

ФК “Україна”

 

 

0:3

0:5 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК Вишгород

2:4 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФСК Локомотив

 0:2

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо - ФСК Локомотив

28.01

14:00

Нивки

І

ФК “Україна” - ФК Вишгород

28.01

11:30

Поділ Арена

ІІ

Динамо - ФК Вишгород

04.02

11:30

Нивки 

ІІ

ФК “Україна” - ФСК Локомотив

04.02

14:00

Нивки

ІІІ

Динамо - ФК “Україна”

 11.02

 11:15

 Нивки

ІІІ

ФСК Локомотив - ФК Вишгород

 11.02

 11:30

 Поділ Арена

 

Група «В»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

 

 5:0

 8:0

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-21

 

 

 1:2

2:7 

 

 

 

 

 

 

 

3

Динамік

0:5 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-17-2

0:8

7:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна – ДЮСШ-17-2

27.01

9:45

Сш №256

І

     ДЮСШ-21 – Динамік 

28.01

17:00

Нивки

ІІ

Зміна – Динамік

03.02

9:45 

 Сш №256

ІІ

ДЮСШ-21 – ДЮСШ-17-2

03.02

10:45 

 Сш №256

ІІІ

Зміна – ДЮСШ-21

 10.02

9:45

 Сш №256

ІІІ

ДЮСШ-17-2 – Динамік  

 11.02

13:45

 Нивки

 

Група «С»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив 

 

 

0:2 

 0:1

 

 

 

 

 

 

 

2

Титан

 

 

 0:0

3:0

 

 

 

 

 

 

 

3

Переможець

 2:0

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

КДЮСШ Темп

 1:0

 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – КДЮСШ Темп 

27.01

12:00

КПІ

І

Титан – Переможець

27.01

10:45

Сш №256

ІІ

Локомотив – Переможець

03.02

12:00 

Локомотив 

ІІ

Титан – КДЮСШ Темп 

03.02 

13:00 

Локомотив

ІІІ

Локомотив – Титан 

10.02 

12:00

Локомотив 

ІІІ

Переможець – КДЮСШ Темп

10.02

13:00 

КПІ 

 

Група «D»

 

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка (Вишгород)

 

 

 0:0

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Поділ

 

 

 0:7

0:5 

 

 

 

 

 

 

 

3

Столиця

0:0 

7:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Діназ

 0:0

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка (Вишгород) – Діназ

28.01

15:00

Нивки

І

Поділ – Столиця 

28.01

10:30

Поділ Арена

ІІ

Чайка (Вишгород) –Столиця 

 04.02

 11:30

 Поділ Арена

ІІ

Поділ – Діназ

 04.02

 10:30

 Поділ Арена

ІІІ

Чайка (Вишгород) –Поділ

 11.02

 10:30

 Поділ Арена

ІІІ

Діназ – Столиця  

 11.02

 12:30

 Нивки

 

Група «Е»

 

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-14

 

 

 4:1 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

2

Динамо-12

 

 

4:1

 1:0 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-1

 1:4

 1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФК Лісне

 1:1

 0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-14 – ФК Лісне

28.01

16:00

Нивки

І

Динамо-12 – ДЮСШ-1

24.01

14:30

Нивки

ІІ

ДЮСШ-14 – ДЮСШ-1

 04.02

 12:45

 Нивки

ІІ

Динамо-12 – ФК Лісне 

 04.02

 10:15

 Нивки

ІІІ

ДЮСШ-14 – Динамо-12

 11.02

 10:00

 Нивки

ІІІ

ФК Лісне – ДЮСШ-1

 10.02

 13:00

 Локомотив

 

Група «F»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Восход

 

 

0:0 

 5:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Арсенал-Київ

 

 

0:2

 1:6

 

 

 

 

 

 

 

3

КДЮСШ Козак

 0:0

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

СК Київ

 0:5

6:1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Восход - СК Київ

28.01

17:15

ППС

І

Арсенал-Київ - КДЮСШ Козак

28.01

16:00

ППС

ІІ

Восход - КДЮСШ Козак

02.02

14:30 

 ППС

ІІ

Арсенал-Київ - СК Київ

04.02

13:00 

Атлет

ІІІ

Восход - Арсенал-Київ

 11.02

 16:00

ППС

ІІІ

СК Київ - КДЮСШ Козак

 11.02

 17:00

ППС

 

Група «G»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

 0:0

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Юніор Спорт

 

 

 0:1

 0:1

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮФК Поділ

 0:0

 1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-14-2

 0:2

 1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – ДЮСШ-14-2

27.01

10:00

Атлет

І

Юніор Спорт – ДЮФК Поділ 

27.01

10:00

Русанівець

ІІ

Атлет – ДЮФК Поділ

04.02

11:45

 Атлет

ІІ

Юніор Спорт – ДЮСШ-14-2

03.02

13:00

 Русанівець

ІІІ

Атлет – Юніор Спорт

 11.02

 12:30

 Атлет

ІІІ

ДЮСШ-14-2 – ДЮФК Поділ

 10.02

 10:45

 Сш №256

 

Група «H»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-15 

 

 

3:0 

4:0

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-17

 

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-10

0:3 

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Вишневе

0:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15  – Вишневе

28.01

11:00

ДЮСШ-15

І

ДЮСШ-17 – ДЮСШ-10

28.01

12:00

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-10

04.02

11:00 

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-17 – Вишневе 

04.02

11:00

ДЮСШ-15

ІІІ

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-17

 11.02

 11:00

 ДЮСШ-15

ІІІ

ДЮСШ-10 – Вишневе

 11.02

 12:00

 ДЮСШ-15

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/8

Динамо-В2 

   

 

1/8

С1-D2 

 

 

 

1/8

E1-F2 

 

 

 

1/8

G1-H2 

 

 

 

1/8

Зміна-A2

 

 

 

1/8

D1-C2

 

 

 

1/8

F1-E2

 

 

 

1/8

H1-G2

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/2

 

 

 

 

1/2

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

3 м

 

 

 

 

фінал

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *