Результати та Календар ігор турніру “Кубок В.Баннікова – 2024″
a6922ff8cfad5d7f36649c0f9c77253b_Generic

     Результати І туру та  Календар ігор ІІ  XXV туру Всеукраїнського традиційного зимового футбольного турніру “Кубок В.Баннікова – 2024″ серед команд вікової групи U13.  

 

 

 

 

Група «А»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

 

 

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

2

ФК “Україна”

 

 

 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК Вишгород

 

 3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФСК Локомотив

 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо - ФСК Локомотив

28.01

14:00

Нивки

І

ФК “Україна” - ФК Вишгород

28.01

11:30

Поділ Арена

ІІ

Динамо - ФК Вишгород

04.02

11:30

Нивки 

ІІ

ФК “Україна” - ФСК Локомотив

04.02

14:00

Нивки

ІІІ

Динамо - ФК “Україна”

 

 

 

ІІІ

ФСК Локомотив - ФК Вишгород

 

 

 

 

Група «В»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

 

 

 8:0

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-21

 

 

 1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Динамік

 

 2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-17-2

 0:8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна – ДЮСШ-17-2

27.01

9:45

Сш №256

І

     ДЮСШ-21 – Динамік 

28.01

17:00

Нивки

ІІ

Зміна – Динамік

03.02

9:45 

 Сш №256

ІІ

ДЮСШ-21 – ДЮСШ-17-2

03.02

10:45 

 Сш №256

ІІІ

Зміна – ДЮСШ-21

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-17-2 – Динамік  

 

 

 

 

Група «С»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив 

 

 

 

 0:1

 

 

 

 

 

 

 

2

Титан

 

 

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Переможець

 

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

КДЮСШ Темп

 1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – КДЮСШ Темп 

27.01

12:00

КПІ

І

Титан – Переможець

27.01

10:45

Сш №256

ІІ

Локомотив – Переможець

03.02

12:00 

Локомотив 

ІІ

Титан – КДЮСШ Темп 

03.02 

13:00 

Локомотив

ІІІ

Локомотив – Титан 

 

 

 

ІІІ

Переможець – КДЮСШ Темп

 

 

 

 

Група «D»

 

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка (Вишгород)

 

 

 

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Поділ

 

 

 0:7

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Столиця

 

 7:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Діназ

 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка (Вишгород) – Діназ

28.01

15:00

Нивки

І

Поділ – Столиця 

28.01

10:30

Поділ Арена

ІІ

Чайка (Вишгород) –Столиця 

 04.02

 11:30

 Поділ Арена

ІІ

Поділ – Діназ

 04.02

 10:30

 Поділ Арена

ІІІ

Чайка (Вишгород) –Поділ

 

 

 

ІІІ

Діназ – Столиця  

 

 

 

 

Група «Е»

 

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-14

 

 

 

 1:1

 

 

 

 

 

 

 

2

Динамо-12

 

 

 4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-1

 

 1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФК Лісне

 1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-14 – ФК Лісне

28.01

16:00

Нивки

І

Динамо-12 – ДЮСШ-1

24.01

14:30

Нивки

ІІ

ДЮСШ-14 – ДЮСШ-1

 04.02

 12:45

 Нивки

ІІ

Динамо-12 – ФК Лісне 

 04.02

 10:15

 Нивки

ІІІ

ДЮСШ-14 – Динамо-12

 

 

 

ІІІ

ФК Лісне – ДЮСШ-1

 

 

 

 

Група «F»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Восход

 

 

 

 5:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Арсенал-Київ

 

 

 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

3

КДЮСШ Козак

 

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

СК Київ

 0:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Восход - СК Київ

28.01

17:15

ППС

І

Арсенал-Київ - КДЮСШ Козак

28.01

16:00

ППС

ІІ

Восход - КДЮСШ Козак

02.02

14:30 

 ППС

ІІ

Арсенал-Київ - СК Київ

04.02

13:00 

Атлет

ІІІ

Восход - Арсенал-Київ

 

 

 

ІІІ

СК Київ - КДЮСШ Козак

 

 

 

 

Група «G»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

 

 2:0

 

 

 

 

 

 

 

2

Юніор Спорт

 

 

 0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮФК Поділ

 

 1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-14-2

 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – ДЮСШ-14-2

27.01

10:00

Атлет

І

Юніор Спорт – ДЮФК Поділ 

27.01

10:00

Русанівець

ІІ

Атлет – ДЮФК Поділ

04.02

11:45

 Атлет

ІІ

Юніор Спорт – ДЮСШ-14-2

03.02

13:00

 Русанівець

ІІІ

Атлет – Юніор Спорт

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-14-2 – ДЮФК Поділ

 

 

 

 

Група «H»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-15 

 

 

 

 4:0

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-17

 

 

 3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-10

 

 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Вишневе

 0:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15  – Вишневе

28.01

11:00

ДЮСШ-15

І

ДЮСШ-17 – ДЮСШ-10

28.01

12:00

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-10

04.02

11:00 

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-17 – Вишневе 

04.02

11:00

ДЮСШ-15

ІІІ

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-17

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-10 – Вишневе

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/8

А1-В2 

   

 

1/8

С1-D2 

 

 

 

1/8

E1-F2 

 

 

 

1/8

G1-H2 

 

 

 

1/8

B1-A2

 

 

 

1/8

D1-C2

 

 

 

1/8

F1-E2

 

 

 

1/8

H1-G2

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/2

 

 

 

 

1/2

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

3 м

 

 

 

 

фінал

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *