Календар ігор турніру “Кубок В. Баннікова – 2024″

      Календар ігор XXV Всеукраїнського традиційного зимового футбольного турніру “Кубок В.Баннікова – 2024″ серед команд вікової групи U13.  

 

 

 

 

Група «А»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Єдність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК Вишгород

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФСК Локомотив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо - ФСК Локомотив

28.01

14:00

Нивки

І

Єдність - ФК Вишгород

28.01

11:30

Поділ Арена

ІІ

Динамо - ФК Вишгород

 

 

 

ІІ

Єдність - ФСК Локомотив

 

 

 

ІІІ

Динамо - Єдність

 

 

 

ІІІ

ФСК Локомотив - ФК Вишгород

 

 

 

 

Група «В»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Динамік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-17-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна – ДЮСШ-17-2

27.01

9:45

Сш №256

І

     ДЮСШ-21 – Динамік 

28.01

17:00

Нивки

ІІ

Зміна – Динамік

 

 

 

ІІ

ДЮСШ-21 – ДЮСШ-17-2

 

 

 

ІІІ

Зміна – ДЮСШ-21

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-17-2 – Динамік  

 

 

 

 

Група «С»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Титан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Переможець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

КДЮСШ Темп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – КДЮСШ Темп 

27.01

12:00

КПІ

І

Титан – Переможець

27.01

10:45

Сш №256

ІІ

Локомотив – Переможець

 

 

 

ІІ

Титан – КДЮСШ Темп 

 

 

 

ІІІ

Локомотив – Титан 

 

 

 

ІІІ

Переможець – КДЮСШ Темп

 

 

 

 

Група «D»

 

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка (Вишгород)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Поділ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Столиця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Діназ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка (Вишгород) – Діназ

28.01

15:00

Нивки

І

Поділ – Столиця 

28.01

10:30

Поділ Арена

ІІ

Чайка (Вишгород) –Столиця 

 

 

 

ІІ

Поділ – Діназ

 

 

 

ІІІ

Чайка (Вишгород) –Поділ

 

 

 

ІІІ

Діназ – Столиця  

 

 

 

 

Група «Е»

 

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Динамо-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФК Лісне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-14 – ФК Лісне

28.01

16:00

Нивки

І

Динамо-12 – ДЮСШ-1

24.01

14:30

Нивки

ІІ

ДЮСШ-14 – ДЮСШ-1

 

 

 

ІІ

Динамо-12 – ФК Лісне 

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-14 – Динамо-12

 

 

 

ІІІ

ФК Лісне – ДЮСШ-1

 

 

 

 

Група «F»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Восход

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Арсенал-Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

КДЮСШ Козак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

СК Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Восход - СК Київ

28.01

17:15

ППС

І

Арсенал-Київ - КДЮСШ Козак

28.01

16:00

ППС

ІІ

Восход - КДЮСШ Козак

 

 

 

ІІ

Арсенал-Київ - СК Київ

 

 

 

ІІІ

Восход - Арсенал-Київ

 

 

 

ІІІ

СК Київ - КДЮСШ Козак

 

 

 

 

Група «G»

 

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Юніор Спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮФК Поділ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-14-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – ДЮСШ-14-2

27.01

10:00

Атлет

І

Юніор Спорт – ДЮФК Поділ 

27.01

10:00

Русанівець

ІІ

Атлет – ДЮФК Поділ

 

 

 

ІІ

Юніор Спорт – ДЮСШ-14-2

 

 

 

ІІІ

Атлет – Юніор Спорт

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-14-2 – ДЮФК Поділ

 

 

 

 

Група «H»

 

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

ДЮСШ-15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Вишневе

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15  – Вишневе

28.01

11:00

ДЮСШ-15

І

ДЮСШ-17 – ДЮСШ-10

28.01

12:00

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-10

 

 

 

ІІ

ДЮСШ-17 – Вишневе 

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-17

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-10Вишневе

 

 

 

 

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/8

 

   

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

 Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

1/2

 

 

 

 

1/2

 

 

 

 

  

Розклад матчів

 

тур

пара

дата

час

місце

3 м

 

 

 

 

фінал

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *