Календар ігор турніру “Кубок В. Баннікова – 2024″
a6922ff8cfad5d7f36649c0f9c77253b_Generic.jpg

     Календар ігор XXV Всеукраїнського традиційного зимового футбольного турніру “Кубок В.Баннікова – 2024″

 

 

 

 

 

 

“Кубок В.Баннікова – 2024″  U – 13

 

 

Група A

Група B

Група C

Група D

1.

Динамо

Зміна

Локомотив

Чайка-КП

2.

Єдність

ДЮСШ-21

Титан

Поділ

3.

ФК Вишгород

Динамік

Переможець    

Столиця    

4.

ФСК Локомотив

ДЮСШ-17-2

КДЮСШ Темп

Діназ

 

 

Група E

Група F

Група G

Група H

1.

ДЮСШ-14

Восход    

ДЮСШ «Атлет»

ДЮСШ-15

2.

Динамо 12

Арсенал-Київ

Юніор Спорт

ДЮСШ-17

3.

ДЮСШ-1

         Козак         

ДЮФК Поділ

ДЮСШ-10

4.

ФК Лісне

СК Київ

ДЮСШ-14-2

Вишневе

 

 

група А – ст. «Нивки», К-З                 група В – ст. сш. №256

 

              1 тур  (27-28.01.2024)                            1 тур (27-28.01.2024)

Динамо – ФСК Локомотив                            Зміна ДЮСШ-17-2

Єдність – ФК Вишгород                              ДЮСШ-21 Динамік

 

              2 тур  (3-4.02.2024)                               2 тур (3-4.02.2024)

 Динамо – ФК Вишгород                                 Зміна – Динамік

 Єдність – ФСК Локомотив                            ДЮСШ-21 – ДЮСШ-17-2

 

              3 тур  (10-11.02.2024)                            3 тур (10-11.02.2024)

 Динамо – Єдність                                        Зміна – ДЮСШ-21

ФСК Локомотив – ФК Вишгород                    ДЮСШ-17-2 – Динамік

 

 

група С – ст. Локомотив                група D – ст. сш. №243

 

              1 тур  (27-28.01.2024)                            1 тур (27-28.01.2024)

Локомотив – КДЮСШ Темп                    Чайка-КП – Діназ

Титан – Переможець                               Поділ – Столиця

 

              2 тур  (3-4.02.2024)                               2 тур (3-4.02.2024)

 Локомотив – Переможець                         Чайка-КП – Столиця

 Титан – КДЮСШ Темп                                 Поділ – Діназ

 

              3 тур  (10-11.02.2024)                            3 тур (10-11.02.2024)

        Локомотив – Титан                                      Чайка-КП – Поділ

КДЮСШ Темп – Переможець                         Діназ – Столиця

 

група Е – ст. «Нивки», К-З               група F – ст. ППС

 

              1 тур  (27-28.01.2024)                            1 тур (27-28.01.2024)

ДЮСШ-14 – ФК Лісне                                Восход – СК Київ

Динамо 12 – ДЮСШ-1                               Арсенал-Київ – Козак

 

              2 тур  (3-4.02.2024)                               2 тур (3-4.02.2024)

 ДЮСШ-14 – ДЮСШ-1                              Восход – Козак

 Динамо 12 – ФК Лісне                                Арсенал-Київ – СК Київ

 

              3 тур  (10-11.02.2024)                            3 тур (10-11.02.2024)

ДЮСШ-14 – Динамо 12                             Восход – Арсенал-Київ

ФК Лісне – ДЮСШ-1                                  СК Київ – Козак

 

 

група G – ст. Атлет                          група H – ст. ДЮСШ-15

 

              1 тур  (27-28.01.2024)                            1 тур (27-28.01.2024)

ДЮСШ «Атлет» – ДЮСШ-14-2                  ДЮСШ-15 – Вишневе

Юніор Спорт – ДЮФК Поділ                    ДЮСШ-17 – ДЮСШ-10

 

              2 тур  (3-4.02.2024)                               2 тур (3-4.02.2024)

 ДЮСШ «Атлет» – ДЮФК Поділ               ДЮСШ-15 – ДЮСШ-10

 Юніор Спорт – ДЮСШ-14-2                    ДЮСШ-17 – Вишневе

 

              3 тур  (10-11.02.2024)                            3 тур (10-11.02.2024)

ДЮСШ «Атлет» – Юніор Спорт                 ДЮСШ-15 – ДЮСШ-17

ДЮСШ-14-2 – ДЮФК Поділ             Вишневе – ДЮСШ-10

 

 

 

1/8 (14.02.2024)

1/4 (17-18.02.2024)

1/2 (21.02.2024)

Фінали і ІІІ місце (24-25.02.2024)

 

 

Початок ігор : з 9:00 у вихідні дні;  з 12:00 у будні дні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *