До відома футбольних осередків м. Києва.

 

 

 

Графік заявки участі команд футбольних клубів у другому колі Чемпіонатів м. Києва сезону 2023/2024 рр.

 

 

 

Клуб(Команда)

Час заявки

04.03.2024 (понеділок)

1

ФА Бенфіка, Інтер

10.00-12.00

2

Десна, Пантера

12.00-14.00

3

Чайка П.Б., ЗелБір

15.00-17.00

4

Сталь, ФК Вишгород

17.00-18.00

05.03.2024 (вівторок)

1

Столиця, Дарниця

10.00-12.00

2

Старт, Лівий Берег

12.00-14.00

3

Аліас, Чемпіон П.Б.

15.00-17.00

4

Парма, Вигурівщина, Троєщина

17.00-18.00

06.03.2024 (середа)

1

Локомотив (07-10)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-26 (07-10)

12.00-14.00

3

Арсенал (07-10)

15.00-17.00

4

КДЮСШ-22, Віоріка

17.00-18.00

07.03.2024 (четвер)

1

ДЮФК Поділ

10.00-12.00

2

ДЮФК Арсенал (07-10)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-15 (07-10)

15.00-17.00

4

Чайка-КПУФКС (07-10)

17.00-18.00

08.03.2024 (п’ятниця)

1

Поділ (07-10), Арена Спорт Гореничі

10.00-12.00

2

ДЮСШ-14 (07-10)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-17 (07-10)

15.00-17.00

4

СК Київ

17.00-18.00

11.03.2024 (понеділок)

1

Динамо (08-10)

10.00-12.00

2

Атлет (07-10)

12.00-14.00

3

Прогрес, Фрегат, Березняки

15.00-17.00

4

КДЮСШ Темп, АФСК Київ

17.00-18.00

12.03.2024 (вівторок)

1

Зміна (07-10)

10.00-12.00

2

Відрадний, Переможець

12.00-13.00

3

Козак, Алмаз

14.00-16.00

4

СК Заспа, Титан

16.00-18.00

13.03.2024 (середа)

1

Столичний

10.00-13.00

2

КДЮСШ Ніка

14.00-16.00

3

ДЮСШ-21

16.00-18.00

14.03.2024 (четвер)

1

Вишневе, Темп Святошин

11.00-15.00

2

Юніор Спорт

15.30-18.00

15.03.2024 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-14, ФК Україна

10.00-13.00

2

ДЮСШ-17

14.00-16.00

3

ЦСКА, Вулкан

16.00-18.00

18.03.2024 (понеділок)

1

Чайка-КПУФКС

10.00-14.00

2

Динамік

15.00-18.00

19.03.2024 (вівторок)

1

ФК Межигір’я

10.00-12.00

2

Єдність

12.00-13.00

3

Восход, Лайонс

14.00-16.00

4

АФК Патріот

16.00-18.00

20.03.2024 (середа)

1

Поділ

10.00-14.00

2

Арсенал, Динамо-Фемелі

15.00-16.00

3

Динамо, Зміна (дорослі, Ю-21)

16.00-18.00

21.03.2024 (четвер)

1

Локомотив

11.00-15.00

2

ДЮСШ-1, Атлет (дорослі,Ю-21)

15.30-18.00

22.03.2024 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-15, ДЮСШ-26 (дорослі, Ю-21)

10.00-14.00

2

ДЮФК Арсенал

15.00-17.00

3

Легія, СитиФутстар

17.00-18.00

25.03.2024 (понеділок)

1

Атлет

10.00-14.00

2

ДЮСШ-26

15.00-18.00

26.03.2024 (вівторок)

1

Зміна, Зм.-Оболонь

12.00-17.00

2

Резервний час

17.00-18.00

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *