До відома футбольних осередків м. Києва.

     08 грудня 2023 року у приміщенні Асоціації футболу м. Києва відбулося засідання Виконавчого комітету, на якому  було розглянуто  12 питань поточної діяльності Асоціації.

     На початку своєї роботи члени Виконкому  хвилиною мовчання вшанували пам’ять заслуженого тренера України Мічуріна Олега Вікторовича.

     Виконком затвердив  результати проведених матчів першого кола  чемпіонатів м. Києва  сезону 2023/2024 років у всіх вікових категоріях. Комітету з проведення змагань доручено оприлюднити підсумкові таблиці на сайті Асоціації.

     Заслухано інформації керівників районних футбольних осередків щодо проведення перших етапів змагань на призи Клубу «Шкіряний м’яч» та «Шкільної футбольної ліги». Відзначено успішне проведення зазначених змагань у Дарницькому  районі,  в яких взяли участь 78 команд (1035 учасників), Шевченківському – 72 команди (720 учасників). На  належному рівні проведено змагання у Дніпровському (14 команд), Солом’янському (45 команд), Голосіївському (21 команда) районах. Виконком доручив  міському штабу (голова Павленко Д. В.) провести у березні-квітні 2024 року фінальну частину міських змагань та надати допомогу командам переможцям  у їх  формуванні та  підготовці  до участі у Всеукраїнських змаганнях на призи Клубу «Шкіряний м’яч». Районним футбольним осередкам, які в силу різних причин своєчасно не провели зазначені змагання, рекомендовано до початку фінальних міських змагань активізувати цю роботу.

     Виконком затвердив 01 квітня  датою початку та  30 червня датою закінчення  другого кола чемпіонатів міста сезону 2023/2024 рр. Комітету з проведення змагань ГС АФК доручено, після 10.05.2024 р., узгодити з командами дати проведення півфінальних  та фінальних матчів на Кубок м. Києва сезону 2023/2024 рр. у всіх вікових категоріях та оприлюднити їх на сайті Асоціації.

    Виконком затвердив графік заявки участі команд у другому колі чемпіонатів м. Києва сезону 2023/2024рр.. 06 березня визначено датою початку та 29 березня 2024 року датою закінчення заявки. Комітету з проведення змагань ГС АФК доручено розробити план-календар другого кола чемпіонатів м. Києва сезону 2023/2024рр. та оприлюднити його на сайті Асоціації.

     Прийнято рішення про проведення у період з 27 січня по 25 лютого 2024 року Всеукраїнського зимового футбольного турніру «Кубок В. М. Баннікова – 2024» для дитячо-юнацьких команд вікової групи U-13  та  з 24 лютого по 31 березня  2024 року турніру  «Кубок В. Мунтяна – 2024»  для команд дорослих.            Організацію турніру, присвяченого пам’яті видатних ветеранів київського футболу для дитячо-юнацьких команд, який планується провести  протягом грудня 2023 р. – січня 2024 р.,  доручено  міському штабу Клубу «Шкіряний м’яч» та «Шкільна футбольна ліга».  З усіх питань щодо участі команд у зазначеному  турнірі  звертатись до директора ДЮСШ «Атлет»  Дмитра Павленка ( тел.067 446 98 21).

     Членами Виконкому було розглянуто та затверджено штатний розклад та бюджет Асоціації на 2024 рік.

     Керуючись пунктом 1.1 статті 26 Статуту ГС АФК, Виконком призупинив на період до наступної Конференції ГС АФК повноваження членів Виконкому ГС АФК Вадима Набока (за власною заявою), Віктора Сука (за станом здоров’я) та Віталія Яцика (за власною заявою), та  Мічуріна Олега Вікторовича (у зв’язку зі смертю).

     Прийнято рішення про внесення  змін у функціональних обов’язках віцепрезидентів Заброди В. К., Хлуса В. І., Тертичного В. Б., Алексюка А. М., а також члена Виконкому ГС АФК Павленка Д. В. на якого тимчасово, до наступної Конференції АФК було покладено обов’язки віцепрезидента з призначенням його керівником  міського штабу з підготовки і проведення змагань на призи Клубу «Шкіряний м’яч» та «Шкільна футбольна ліга».

     Виконкомом було прийнято рішення про призупинення асоційованого членства в Асоціації ФК «Рубікон», як такого, що втратив зв’язок з Асоціацією, а також затверджено текст звернення до  новообраного керівництва  ГС УАФ з проханням включити до порядку денного чергового Виконкому ГС УАФ  питання про поновлення членства нашої Асоціації  у складі ГС УАФ.

      Прийнято рішення, що в разі відсутності (відрядження, відпустка) Президента Асоціації тимчасово виконуючим його обов’язки буде один з віцепрезидентів за окремими наказами по Асоціації.

     Рішення з усіх питань порядку денного приймалися членами Виконкому одноголосно.

 

Адміністрація Асоціації

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *