Співчуваємо!
5522F8E1-1E07-43AA-9DB3-15529186E973

          31 жовтня на 54-му році життя не стало видатного українського футбольного журналіста Артема Франкова.

 

                           франков

 

       З великим сумом уся футбольна Україна зустріла сьогодні вночі звістку про смерть талановитого, видатного футбольного журналіста Артема Франкова.

       Артем Франков народився 24 липня 1970 року в Харкові. Український спортивний журналіст. Заслужений журналіст України (2005), нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2012).

З 1997 року працював головним редактором журналу «Футбол».

      На статтях Артема у його дітищі, знаменитому журналі «Футбол», виросло ціле покоління футбольних уболівальників. Він вмів розповісти про футбол як ніхто інший, іноді бачив на футбольному полі те, що не помічали навіть професіонали, які присвятили футбольному ремеслу ціле життя.

        Всі, хто знав Артема особисто, пам’ятають його як людину дуже ерудовану, причому не лише в футбольній тематиці, він мав широкий світогляд та багаті знання. Колеги називали його ходячою енциклопедією, він завжди мав відповіді на будь-які запитання.

        Людина, яка понад усе любила свою справу та була віддана їй до останніх днів – у нових економічних та військових умовах Артем та його соратники продовжували на ентузіазмі випуск знаменитого журналу «Футбол». Його життя обірвалося занадто рано…

        Від імені Київської футбольної громади висловлюємо глибокі співчуття родині Артема, усім його рідним та близьким. Нехай земля буде пухом, а пам’ять у серцях тих, хто його знав, цінував та любив.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *