Співчуваємо!
5522F8E1-1E07-43AA-9DB3-15529186E973-624x531

     На 64-му році після тривалої важкої хвороби пішов з життя Заслужений тренер України, старший тренер ДЮСШ “Атлет” Олег Мічурін

 

michurin

 

 

 Мічурін Олег Вікторович

     Голова Печерського районного осередку АФК, старший тренер ДЮСШ “Атлет” в минулому директор ДЮСШ «Переможець», член виконавчого комітету АФК.  

     Народився 13 червня 1960 р. м. Київ

     Свою трудову діяльність Мічурін Олег Вікторович розпочав з 1982 року на посаді інструктора по спорту в ЖКО «Більшовик» і був нагороджений Почесною грамотою ЦК ВЛКСМ за кращій ЖЕК в місті Києві по організації спортивно-масової роботи за місцем проживання.

     З 1985 року по 1992 рік працював у Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі №2 управління освіти на посаді тренера викладача з гандболу. Під його керівництвом вихованки ставали дворазовими переможцями першості Радянського союзу турніру «Стрімкий м’яч» серед дівчат 1974-1975 років народження. З 1987 року був старшим тренером збірної команди школярів міста Києва з гандболу, яка неодноразово перемагала на Спартакіадах школярів України.

      З 1995 року по 1999 рік працював на посаді вчителя-тренера з гандболу в Київському спортивному ліцеї-інтернаті Головного управління освіти міста Києва та підготував бронзових призерок Олімпійських ігор в Афінах 2004 року Сюкало Ганну, Маркушевську Галину. 

      З 2001 року працював на посаді директора ДЮСШ «Переможець» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради КМДА. Учні спортивної школи постійно входили до складу збірних команд школярів міста Києва та України з різних видів спорту. У 2013 році 22 вихованці очолюваної їм ДЮСШ увійшли до складів національних збірних України. 

     За розвиток масового та дитячо-юнацького футболу міста Києва неодноразово був нагороджений Подяками, почесними грамотами та різними відзнаками Федерації футболу міста Києва, Федерацією футболу України, КМДА, Міністерство освіти і науки України. Був нагороджений Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією Почесною Відзнакою за перемогу в номінації «Освіта і наука» конкурсу «Дарничанин 2011 року».

      У 2013 році його було обрано Головою ради директорів спортивних шкіл міста Києва Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

      В останні роки працював старшим тренером з футболу ДЮСШ “Атлет”.

      Його відданість галузі освіти і науки є прикладом для різних верств населення. 

Олег Вікторович все своє життя присвятив вихованню дітей міста Києва.

 

     Футбольна громада м. Києва сумує та висловлює співчуття рідним та близьким з приводу смерті Олега Вікторовича. Світла і добра пам’ять хорошій людині, професіоналу, майстру своєї улюбленої справи.

 

Прощання відбудеться з Олегом Вікторовичем відбудеться у п’ятницю 13 жовтня  2023 року з 10 до 11 годин на території лікарні (морг) м. Київ,  вул. Петра Запорожця, 26.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *