Кубок В. Мунтяна – 2022

    24 лютого на стадіонах міста Києва стартує традиційний Всеукраїнський футбольний турнір “Кубок В. Мунтяна – 2022″ серед команд дорослих.

До Вашої уваги розклад матчів турніру:

 

 

 

 

КУБОК В. МУНТЯНА - 2022

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Чайка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Зміна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Обсілф

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Єдність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Чайка – Обсілф                                               

26.02

10:00

Енергетик

І

Зміна – Єдність                               

24.02

15:00

Сш №256

ІІ

Чайка – Єдність                                

5-6.03

 

Енергетик

ІІ

Зміна – Обсілф                        

5-6.03

 

Сш №256

ІІІ

Зміна – Чайка                  

12-13.03

 

 

ІІІ

Єдність – Обсілф                                    

12-13.03

 

 

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Переможець-Dengoff

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Локомотив U-19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ЦСКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – ЦСКА                        

27.02

14:30

Атлет

І

Переможець-Dengoff – Локомотив U-19                             

26.02

14:00

Локомотив

ІІ

Атлет – Локомотив U-19                        

5-6.03

 

Атлет

ІІ

Переможець-Dengoff – ЦСКА                     

5.03

 

 

ІІІ

Атлет – Переможець-Dengoff                                 

12-13.03

 

Атлет

ІІІ

ЦСКА – Локомотив U-19                    

12-13.03

 

Локомотив

 

Група «С»

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Юніор Спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

СНД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

АФК Фокстрот

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Юніор Спорт – ДЮСШ-1                            

26.02

15:30

Русанівець

І

АФК Фокстрот –  СНД                         

27.02

15:30

Поділ-Ар

ІІ

Юніор Спорт – АФК Фокстрот                  

5-6.03

 

Русанівець

ІІ

ДЮСШ-1  – СНД                                     

5-6.03

 

 

ІІІ

Юніор Спорт – СНД                       

12-13.03

 

Русанівець

ІІІ

ДЮСШ-1  – АФК Фокстрот                   

12-13.03

 

 

 

Група «D»

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ДЮСШ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Ніка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Говерла

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – Говерла                       

27.02

13:00

Локомотив

І

ДЮСШ-15 – Ніка                   

26.02

17:30

ДЮСШ-15

ІІ

Локомотив – Ніка                 

5-6.03

 

Локомотив

ІІ

ДЮСШ-15 – Говерла                        

5-6.03

 

ДЮСШ-15

ІІІ

ДЮСШ-15 – Локомотив                                

12-13.03

 

ДЮСШ-15

ІІІ

Говерла – Ніка         

12-13.03

 

 

 

Група «E»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Поділ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Легія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Спарта

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

КМУ-Атлет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Поділ – КМУ-Атлет                       

26.02

17:00

Поділ-Ар

І

Спарта – Легія                  

26.02

 

Сш №256

ІІ

КМУ-Атлет – Легія                 

5-6.03

 

Атлет

ІІ

Поділ – Спарта                         

5-6.03

 

Поділ-Ар

ІІІ

Поділ – Легія                                 

12-13.03

 

Поділ-Ар

ІІІ

КМУ-Атлет – Спарта       

12-13.03

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *