Кубок В.Баннікова – 2022

До Вашої уваги розклад матчів Кубку В.Баннікова – 2022:

 

 

 

КУБОК БАННІКОВА - 2022

Група «А»

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Зміна

 

1:0

6:0

4:0

3

3

0

0

1

11:0

9

2

Локомотив-2

0:1

 

1:0

7:0

3

2

0

1

2

8:1

6

3

Вишневе

0:6

0:1

 

2:0

3

1

0

2

3

2:7

3

4

Юніор Спорт

0:4

0:7

0:2

 

3

0

0

3

4

0:13

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Зміна - Вишневе

09.02

14:30

сш №194

І

Локомотив-2 - Юніор Спорт

09.02

15:30

сш №194

ІІ

Зміна - Локомотив-2

11.02

14:30

сш №194

ІІ

Юніор Спорт - Вишневе

11.02

15:30

сш №194

ІІІ

Вишневе - Локомотив-2

13.02

10:00

Локомотив

ІІІ

Юніор Спорт - Зміна

13.02

9:00

сш №194

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо 10

 

5:0

2:0

9:0

3

3

0

0

1

16:0

9

2

Чайка

0:5

 

2:1

8:0

3

2

0

1

2

10:6

6

3

ДЮСШ-1

0:2

1:2

 

5:0

3

1

0

2

3

6:4

3

4

Столичний

0:9

0:8

0:5

 

3

0

0

3

4

0:22

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-1 – Столичний                       

30.01

17:50

К-З м

І

Динамо 10 – Чайка                               

30.01

16:45

К-З м

ІІ

ДЮСШ-1 – Динамо 10                               

06.02

15:00

К-З м

ІІ

Чайка – Столичний                       

06.02

16:00

К-З м

ІІІ

Столичний – Динамо 10                                  

13.02

16:00

К-З м

ІІІ

Чайка – ДЮСШ-1                    

13.02

15:00

К-З м

 

Група «С»

Група C

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Динамо

 

3:0

9:0

7:4

3

3

0

0

1

19:4

9

2

МФК Бровари

0:3

 

2:0

3:0

3

2

0

1

2

5:3

6

3

Олімп (Вишневе)

0:9

0:2

 

3:0

3

1

0

2

3

3:11

3

4

КДЮСШ-22

4:7

0:3

0:3

 

3

0

0

3

4

4:13

0

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Динамо – КДЮСШ-22                        

1.02

13:45

К-З м

І

МФК Бровари – Олімп (Вишневе)                               

1.02

14:45

К-З м

ІІ

Динамо – МФК Бровари                               

5.02

15:30

К-З м

ІІ

Олімп (Вишневе) – КДЮСШ-22                       

5.02

16:30

К-З м

ІІІ

КДЮСШ-22 – МФК Бровари                                 

12.02

14:00

К-З м

ІІІ

Олімп (Вишневе) – Динамо                    

12.02

15:15

К-З м

 

Група «D»

Група D

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Спарта

 

0:1

3:0

6:0

3

2

0

1

1

9:1

6

2

Прогрес

1:0

 

0:1

8:0

3

2

0

1

2

9:1

6

3

Відрадний

0:3

1:0

 

4:0

3

2

0

1

3

5:3

6

4

Бенфіка

0:6

0:8

0:4

 

3

0

0

3

4

0:18

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Спарта – Бенфіка                        

09.02

13:15

сш №194

І

Прогрес – Відрадний                               

09.02

18:00

Соф. Борщ.

ІІ

Спарта – Прогрес                               

6.02

9:30

Соф. Борщ.

ІІ

Відрадний – Бенфіка                       

6.02

11:00

Соф. Борщ.

ІІІ

Бенфіка – Прогрес                                 

13.02

9:30

Соф. Борщ.

ІІІ

Відрадний – Спарта                    

13.02

11:00

Соф. Борщ.

 

Група «Е»

Група E

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

3:0

6:0

10:0

3

3

0

0

1

19:0

9

2

Ніка-Олімпік

0:3

 

4:0

7:1

3

2

0

1

2

11:4

6

3

ДЮСШ-21

0:6

0:4

 

4:0

3

1

0

2

3

4:10

3

4

Титан

0:10

1:7

0:4

 

3

0

0

3

4

1:21

0

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Локомотив – ДЮСШ-21                        

12.02

14:30

Локомотив

І

Ніка-Олімпік – Титан                               

12.02

 

Козин

ІІ

Локомотив – Ніка-Олімпік                                

06.02

11:15

Козин

ІІ

Титан – ДЮСШ-21                       

06.02

10:00

Козин

ІІІ

ДЮСШ-21 – Ніка-Олімпік                                 

13.02

11:00

Козин

ІІІ

Титан – Локомотив                    

13.02

11:15

Локомотив

 

 

 

 

 

 

Група «F»

Група F

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

СКЗаспа (Козин)

 

1:0

1:1

2:0

3

2

1

0

1

4:1

7

2

ДЮСШ-14

0:1

 

2:1

2:0

3

2

0

1

2

4:2

6

3

ДЮСШ-15

1:1

1:2

 

5:0

3

2

0

0

3

7:3

4

4

Столиця

0:2

0:2

0:5

 

3

0

0

3

4

0:9

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

ДЮСШ-15  – Столиця                         

09.02

15:00

ДЮСШ-15

І

ДЮСШ-14 – СК Заспа (Козин)                               

09.02

13:45

ДЮСШ-15

ІІ

ДЮСШ-15  – ДЮСШ-14                                

06.02

16:00

ДЮСШ-15

ІІ

СК Заспа (Козин) – Столиця                       

06.02

17:15

ДЮСШ-15

ІІІ

Столиця – ДЮСШ-14                                 

13.02

10:45

ДЮСШ-15

ІІІ

СК Заспа (Козин) – ДЮСШ-15                      

13.02

9:30

ДЮСШ-15

 

Група «G»

Група G

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

2:1

2:0

1:1

3

2

1

0

1

5:2

7

2

Козак

1:2

 

2:0

2:0

3

2

0

1

2

5:2

6

3

Восход

0:2

0:2

 

1:0

3

1

0

2

3

1:4

3

4

Арсенал-Київ

1:1

0:2

0:1

 

3

0

1

2

4

1:4

1

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – Козак                        

10.02

14:30

Атлет

І

Арсенал-Київ – Восход                               

10.02

15:30

Атлет

ІІ

Атлет – Арсенал-Київ                               

06.02

16:00

Атлет

ІІ

Восход – Козак                       

06.02

17:00

Атлет

ІІІ

Козак – Арсенал-Київ                                 

13.02

9:00

Атлет

ІІІ

Восход – Атлет                    

13.02

10:00

Атлет

 

Група «H»

Група H

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Поділ

 

2:1

2:1

3:0

3

3

0

0

1

7:2

9

2

Динамік

1:2

 

2:1

3:0

3

2

0

1

2

6:3

6

3

Лівий Берег

1:2

1:2

 

 

2

0

0

2

 

1:2

0

4

ДЮСШ-26

0:3

0:3

 

 

2

0

0

2

 

2:1

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Поділ – Динамік                        

13.02

17:00

Поділ-Ар

І

ДЮСШ-26 – Лівий Берег                               

14.02

14:45

Темп

ІІ

Поділ – ДЮСШ-26                               

07.02

14:45

Темп

ІІ

Лівий Берег – Динамік                       

09.02

14:30

К-З м

ІІІ

Динамік – ДЮСШ-26                                  

13.02

16:00

Поділ-Ар

ІІІ

Лівий Берег – Поділ                    

13.02

15:00

Поділ-Ар

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/8

Зміна – Чайка                                               3:0

16.02

14:30

Поділ-Ар

1/8

Динамо Прогрес                                        5:0

16.02

13:45

К-З м

1/8

Локомотив ДЮСШ-14                              6:0

16.02

15:15

Локомотив

1/8

Атлет Динамік                                           2:1

16.02

14:45

К-З м

1/8

Динамо 10 Локомотив-2                   2:2(пен. 4:2)

17.02

13:45

К-З м

1/8

Спарта МФК Бровари                              2:0

17.02

14:45

К-З м

1/8

СК Заспа (Козин) – Ніка-Олімпік       0:0(пен. 4:2)

16.02

18:00

Козин

1/8

Поділ – Козак                                               1:0

16.02

15:30

Поділ-Ар

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/4

Динамо Зміна                       6:0

19.02

16:00

К-З м

1/4

Атлет Локомотив                 1:0

19.02

17:00

К-З м

1/4

Динамо 10 Спарта               2:1

20.02

18:00

К-З м

1/4

Поділ – СК Заспа (Козин)      0:1

20.02

17:00

К-З м

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/2

Динамо Атлет

23.02

13:45

К-З м

1/2

Динамо 10 СК Заспа (Козин)

23.02

14:45

К-З м

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *