Розклад кубкових матчів

 

27-28 жовтня пройде етап 1/8 кубкових матчів серед команд 2010-2013 р.н.

   Таблиці призначень наведені нижче.

 

2010 р.н.

 

Господарі

Гості

Стадіон

Час/дата

1.

ДЮСШ «Атлет»

ДЮСШ-17

   

2.

Локомотив-2

Локомотив

   

3.

ДЮСШ-14

Ніка-Олімпік

 Зміна (Йорданська, 24-А)  13:00/28.10.2021

4.

ДЮСШ-26-2

ДЮСШ-26

   

5.

ДЮСШ «Атлет»-2

Юніор Спорт

   

6.

Вишневе

Арсенал-Київ

 Стадіон “Вишневе” 12:00/28.10.2021 

7.

ДЮСШ-15

Восход

 Стадіон ДЮСШ-15  11:30/28.10.2021

8.

ДЮСШ-14-2

Зміна

 Зміна (Йорданська, 24-А) 12:00/28.10.2021 

9.

ДЮСШ-1

Заспа

   

10.

Локомотив-3

Динамо

   

11.

Зміна-Оболонь

Чайка-КП

 Стадіон “Енергетик”  13:00/27.10.2021

2011 р.н.

 

Господарі

Гості

Стадіон

Час/дата

1.

Динамо

ДЮСШ «Атлет»-2

 Стадіон “Нивки”  16:30/27.10.2021

2.

ДЮСШ-14

Чайка-КП

   02.11.2021

3.

Восход/Динамо Фемілі

ДЮСШ-15

   

4.

ДЮСШ-15-2

Скай Ларк

   

5.

Вишневе

Столиця

   

6.

Лівий Берег

Юніор Спорт

   

7.

ДЮСШ «Атлет»

Бенфіка

 Стадіон «Атлет»  12:30/29.10.2021

8.

Поділ

Спарта

   

9.

Скай Ларк-2

ДЮСШ-26

   

10.

Зміна-Оболонь-2

Зміна/ДЮСШ-21

 Зміна (Йорданська, 24-А)  14:00/28.10.2021

11.

Зміна-Оболонь

–>

   

 

2012 р.н.

 

Господарі

Гості

Стадіон

Час/дата

1.

ДЮСШ-21

Локомотив

Стадіон “Локомотив”  13:30/29.10.2021 

2.

Поділ

Столиця-2

 ЗОШ №256  13:00/28.10.2021 

3.

Чайка-КП

ДЮСШ-14

 ЗОШ №256 14:00/28.10.2021 

4.

Локомотив-2

ДЮФК «Титан»

Стадіон “Локомотив”  14:30/29.10.2021  

5.

ПФК Фенікс

ДЮСШ-17

 ЗОШ №256 15:00/28.10.2021  

6.

Юніор Спорт

Вишневе

   

7.

Заспа

ДЮСШ «Атлет»

 ЗОШ № 256  13:00/28.10.2021 

8.

ДЮСШ-15

Динамо

 ЗОШ №256  16:00/28.10.2021 

9.

ДЮСШ-1

Зміна

   

10.

Спарта

–>

   

 

2013 р.н.

 

Господарі

Гості

Стадіон

Час/дата

1.

ДЮСШ «Атлет»

Спарта

 ЗОШ №256 15:00/31.10.2021

2.

Зміна

Вишневе

  ЗОШ №256  16:00/28.10.2021 

3.

ДЮСШ-21

Локомотив

  ЗОШ №256  14:00/28.10.2021 

4.

ДЮСШ-17-2

ДЮСШ-26

  ЗОШ №256 15:00/31.10.2021

5.

Фенікс

Динамо/Заспа

  ЗОШ №256  15:00/28.10.2021 

6.

ДЮСШ-17

Чайка-КП

  ЗОШ №256  14:00/31.10.2021

7.

Ніка-Олімпік

Лівий Берег

  ЗОШ №256  17:00/28.10.2021 

8.

ДЮСШ-10

Бенфіка

  ЗОШ №256  10:00/31.10.2021

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *