До відома футбольної громади міста, регіональних асоціацій футболу та ГС УАФ

        Інформуємо вас, що рішенням делегатів Третьої чергової конференції ГС ФФК від 30.06.2021 року назву Громадська спілка «Федерація футболу м. Києва» змінено на Громадську спілку «Асоціація футболу м. Києва» (далі ГС АФК). Головним територіальним Управлінням юстиції у м. Києві 06.08.2021р. до державного реєстру було внесено відповідні зміни.

         25 серпня 2021 року  між Департаментом молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і ГС АФК, підписано Договір №31 про співпрацю терміном на 5 років, а саме до 31 грудня 2026 року. Згідно Договору ГС АФК надані  повноваження, щодо розвитку футболу в м. Києві, проведення офіційних міських змагань (чемпіонати, першості, кубки) і право представляти футбол столиці України у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, а також право на організацію і проведення  всеукраїнських і міжнародних турнірів на території м. Києва.

         Звертаємо увагу членів ГС АФК, що всі регламентуючі діяльність  ГС АФК документи (календар і регламенти змагань, процедурний регламент та дисциплінарний кодекс) на сезон 2021/2022 залишаються діючими до внесення до їх текстів відповідних змін.

         ГС АФК, яка на сьогодні об’єднує 92 футбольні осередки міста різних форм власності і різновидів футболу, а це 421 команда лише з футболу, 53 з яких беруть участь у Всеукраїнських змаганнях, 69 членів збірних команд України, як і раніше відкрита до співпраці з регіональними асоціаціями, ПЛ, ПФЛ, ААФУ, ДЮФЛ та ГС УАФ з усіх різновидів футболу визнаних ФІФА і УЕФА.

         При цьому, ГС АФК завжди готова розглядати звернення міських громадських формувань з усіх різновидів футболу, щодо прийняття їх на правах колективних членів до свого складу, в разі якщо такі звернення надійдуть.

         ГС АФК щиро сподівається на те, що здоровий глузд візьме верх над амбіціями окремих управлінців  і футбол м. Києва  в ГС УАФ буде представлений саме  ГС АФК, якій це  право згідно Договору надала громада столиці України. 

         Адміністрація ГС АФК вітає всіх фахівців футболу та вболівальників з початком нового сезону 2021/2022 років.

 

 Адміністрація ГС АФК.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *