До відома членів Федерації

Обзор СМИ. «Трэш-мейкеры» из Дома футбола   

…Скандальная хроника деятельности нынешней управленческой команды Дома футбола на минувшей неделе пополнилась новым «экспонатом». В очередной раз «отличился» ближайший соратник Павелко – одиозный первый вице-президент УАФ Вадим Костюченко.

Как сообщают СМИ, в конце мая этот фальшиводипломник принял участие в заседании исполкома Киевской областной федерации футбола (КОФФ), на котором продавливал идею создания так называемой «Киевской объединенной ассоциации футбола». Именно ей в перспективе хотят передать в подчинение Федерацию футбола города Киева (ФФК). Для этого уже в июне Костюченко восседал в президиуме конференции КОФФ и руководил процессом принятия манипулятивного решения о переименовании Киевской областной в Киевскую объединенную ассоциацию.

Напомним, что УАФ уже несколько лет ведет неприкрытую войну против единственной легитимной столичной федерации из-за того, что президент ФФК Игорь Кочетов отказывается слепо следовать «политике партии», засевшей в Доме футбола.

«Тоді ж обговорювали об’єднання Київської обласної федерації з фейковою федерацією Дем’яненка – це “Київська міська федерація футболу”, яка за останні три роки не провела жодного заходу, існуючи тільки на папері. І з “Асоціацією масового футболу міста Києва” Харченка, яка займається розвитком мініфутболу “6 на 6″, який навіть не перебуває під егідою УЄФА та в Україні не визначений як вид спорту», – рассказал Кочетов сайту «СтопКор» (stopcor.org, 05.08.21).

По словам Кочетова, под давлением Костюченко делегаты проголосовали за создание «Киевской объединенной ассоциации футбола» под соусом упомянутого выше объединения. Кочетов убежден, что единственный мотив создания новой структуры – последующая попытка упразднить статус ФФК как региональной федерации футбола. При этом авторы этой «комбинации» сразу же пошли незаконным путем.

«Шлейф фальсифікацій, який лежить на фальшиводипломнику Костюченку, перекинувся на обласну федерацію. Було сфальсифіковане рішення делегатів та зареєстровано не ту організацію, за яку вони проголосували, натомість створено так зване “Київське об’єднання асоціацій футболу”. Тобто це назва, за яку не голосували делегати. Це кримінальний злочин за 366-ю статтею “службова підробка”. Я думаю, що куратор цього питання – Костюченко.

Я впевнений, що жоден член федерації [ФФК] не перейде в цю асоціацію. І мова тут про амбіції. Свого часу я, бувши віцепрезидентом УАФ і керівником федерації футболу Києва, поїхав до Лозанни свідчити у справі «Динамо – УАФ» у питанні матчу «Маріуполь» – «Динамо», який не відбувся. І УАФ, я вважаю, підробила висновки комітету етики та чесної гри та повз органи футбольного правосуддя прийняла рішення вивести мене з виконкому УАФ і звільнити з посади віцепрезидента.

З 20 березня 2018 року контрольно-дисциплінарний комітет УАФ не розглянув моє звернення до органів футбольного правосуддя щодо неправомірності таких дій. До цього дня КДК це питання не розглянув», – объяснил Кочетов (stopcor.org, 05.08.21).

 

 

Інформацію взято з інтернет-порталу “Футбольний Клуб”

(http://footclub.com.ua/news/Ukraina/Prochie/942922778/Obzor-SMI-Tresh-meykery-iz-Doma-futbola)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *