До уваги учасників змагань

   Доводимо до вашого відома, що з 2 серпня починається заявковий період на участь команд у першості м. Києва сезону 2021/22.

   Графік заявок додається:

Графік-заявки

     участі команд у  першому  колі Чемпіонату і першостей м. Києва                                      сезону 2021/2022 рр.

 

Графік заявки на Першість м. Києва з футболу 2021-2022 рр.

Клуб(Команда)

Час заявки

02.08.2021 (понеділок)

1

ФА Бенфіка

10.00-12.00

2

Десна, Пантера

12.00-14.00

3

Вулкан, Чайка П.Б., Інтер

15.00-17.00

4

Алмаз, Сталь

17.00-18.00

03.08.2021 (вівторок)

1

Столиця

10.00-12.00

2

Старт, Лівий Берег

12.00-14.00

3

Фаворит, СК 179, Аліас

15.00-17.00

4

Парма, Вигурівщина-Козак

17.00-18.00

04.08.2021 (середа)

1

Локомотив (05-08)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-26 (05-08)

12.00-14.00

3

Арсенал (05-08)

15.00-17.00

4

Олімп, КДЮСШ-22

17.00-18.00

05.08.2021 (четвер)

1

Колос (05-08)

10.00-12.00

2

ДЮФК Арсенал (05-08)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-15 (05-08)

15.00-17.00

4

Чайка-КПУФКС (05-08)

17.00-18.00

06.08.2021 (п’ятниця)

1

Поділ (05-08)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-14 (05-08)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-17 (05-08)

15.00-17.00

4

ДЮСШ-10

17.00-18.00

09.08.2021 (понеділок)

1

Динамо (05-08)

10.00-12.00

2

Атлет (05-08)

12.00-14.00

3

Спарта

15.00-17.00

4

 Фенікс

17.00-18.00

10.08.2021 (вівторок)

1

Зміна (05-08)

10.00-12.00

2

Відрадний

12.00-13.00

3

ФА Олімпік

14.00-16.00

4

Дніпро, Титан

16.00-18.00

11.08.2021 (середа)

1

Столичний

10.00-13.00

2

Ніка

14.00-16.00

3

ДЮСШ-21

16.00-18.00

12.08.2021 (четвер)

1

Вишневе

11.00-15.00

2

Юніор Спорт

15.30-18.00

13.08.2021 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-14

10.00-13.00

2

ДЮСШ-17

14.00-16.00

3

ДФА Ірпінь, ХФК ІБЦ

16.00-18.00

16.08.2021 (понеділок)

1

Чайка-КПУФКС

10.00-14.00

2

ОКП, Динамік, СК Київ

15.00-18.00

17.08.2021 (вівторок)

1

ФК Межигір’я, Арсенал-Київ (09-14)

10.00-12.00

2

Єдність

12.00-13.00

3

Восход, Рубікон

14.00-16.00

4

Говерла

16.00-18.00

18.08.2021 (середа)

1

Поділ

10.00-14.00

2

Арсенал, Динамо-Фемелі

15.00-16.00

3

Динамо, Зміна (дорослі, Ю-21)

16.00-18.00

19.08.2021 (четвер)

1

Локомотив

11.00-15.00

2

ДЮСШ-1, Атлет (дорослі, Ю-21)

15.30-18.00

20.08.2021 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-15, ДЮСШ-26 (дорослі, Ю-21)

10.00-14.00

2

ДЮФК Арсенал

15.00-17.00

3

Колос, Легія

17.00-18.00

23.08.2021 (понеділок)

1

Атлет

10.00-14.00

2

ДЮСШ-26, Скай Ларк

15.00-18.00

25.08.2021 (середа)

1

Зміна, Зм.-Оболонь, Живчик

12.00-17.00

2

Резервний час

17.00-18.00

 

 

 

Також, з гравіком заявки можна ознайомитись у розділі “Змагання” -> “Чемпіонат та першості”

Коментарів: 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *