Жеребкування кубків м. Києва 2008

30 червня 2008 року у приміщенні Федерації відбулося жеребкування Кубків м. Києва 2008 р.

 

Кубок м. Києва, дорослі 1/4 фіналу:
1.      Зірка – Діназ
2.      ДЮСШ-15 – Олімп
3.      Арсенал – Київ
4.      Локомотив – переможець пари ДЮСШ-17 або Чайка
Кубок пам’яті В. Колотова, 1992 р.н. 1/8 фіналу:
1.      Дарниця КСДЮШОР – Динамо
2.      ДЮСШ-15 – Євробіс
3.      Арсенал – СДЮШОР-10-2
4.      Переможець пари Арсенал-2 або Зміна-Оболонь – РВУФК
5.      Атлет – Вигуривщина
6.      Київ – Локомотив
7.      Зміна – Восход
8.      Зірка – СДЮШОР-10
Кубок пам’яті В. Голубєва, 1993 р.н. 1/8 фіналу:
1.     Динамо – ДЮСШ-26
2.      ДЮСШ-15 – Восход
3.      Арсенал – Локомотив
4.      РВУФК – Солом’янка
5.      Атлет – Зміна-Оболонь
6.      ЦСКА – Відрадний
7.      Зірка – Єдність
8.      Зміна – ДЮСШ-17
Кубок пам’яті А.Ідзковського, 1994 р.н. 1/8 фіналу:
1.      Динамо – Атлет-2
2.      ДЮСШ-15 – Троєщина
3.      Арсенал – ДЮСШ-17
4.      Київ – ДЮСШ-26
5.      Зірка-2 – Атлет
6.      Зірка – Восход
7.      Переможець – Зміна
8.      Дарниця КСДЮШОР – ЦСКА
Кубок пам’яті О. Макарова, 1995 р.н. 1/8 фіналу:
1.      Переможець – Арсенал
2.      Київ – переможець пари ДЮСШ-21 або Атлет-2
3.      Зміна – Юніор
4.      РВУФК – Дарниця КСДЮШОР
5. Атлет – ДЮСШ-15-2
6. Динамо – Троєщина
7. ДЮСШ-15 – Добро
8. Восход – Живчик
Кубок пам’яті Ф.Медвідя, 1996 р.н. 1/4 фіналу:
1. переможець пари Зміна або ФК А. Конькова «Старт» – Чайка
2. Київ – переможець пари Атлет або Переможець-2
3.      Арснеал – ДЮСШ-15
4.      Динамо – Восход
Кубок пам’яті М.Балакіна, 1997 р.н. 1/4 фіналу:
1.      переможець пари Переможець або Атлет-2 – переможець пари ДЮСШ-15 або Атлет
2.      Зміна-Оболонь – Арсенал
3.      Восход – Київ
4.      Зміна – Динамо
Кубок пам’яті загиблих футболістів у роки ВВВ, 1998 р.н.
1/4 фіналу:
1.      Динамо – Динамо-2
2.      Зміна – Київ
3.      ДЮСШ-15 – Зірка
4.      Атлет – Арсенал

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *