До уваги футбольних осередків м. Києва

       04 березня в офісі Федерації футболу м. Києва відбулося засідання Виконавчого комітету на якому було розглянуто ряд  організаційних питань щодо підготовки до другого кола Чемпіонату і першостей міста сезону 2020/2021 рр.,  у всіх вікових категоріях, зокрема:
       – затверджено  Графік проведення заявки (з 01 по 24 березня 2021 року) участі команд у другому колі Чемпіонату і першостей м. Києва згідно якого кожному Клубу надано можливість у визначену для нього дату здати заявкові документи  на всі його команди в один день;
        – визначено дату початку (20 березня)  та  дату закінчення (01 липня) 2021 року  змагань другого кола Чемпіонату, першостей та кубків м. Києва Затверджено також Календарі матчів другого кола змагань.
      З метою надання методичної та практичної допомоги молодим арбітрам, координації роботи всіх служб при проведенні міських змагань,
затверджено списки осіб із числа ветеранів Київського футболу відповідальних за проведення другого кола першостей міста Києва  у вікових групах та лігах дитячо-юнацьких команд, а також затверджено перелік спортивних споруд для проведення матчів групових та фінальних турнірів дитячо-юнацьких U-9 – U-12 першостей м. Києва. 
        
         Виконавчий комітет розглянувши звернення та надані реєстраційні документи Футбольного клубу «Атлет», надав йому  статус тимчасового асоційованого члена ГС ФФК. Остаточне рішення про прийняття Футбольного клубу «Атлет» до складу  ГС ФФК буде внесено на розгляд чергової Конференції Федерації.
 
         Виконавчий комітет також прийняв рішення скликати Третю чергову Конференцію ГС ФФК 09 квітня  2021 року в м. Києві у приміщенні ГС ФФК (вул. М.Брайчевського,12). Роботу Конференції розпочати о 12.00 годині. Кожен постійний член ГС ФФК має право бути представленим на Конференції двома делегатами, асоційований член ГС ФФК – одним делегатом (п. 2, ст. 14 Статуту ГС ФФК), яких вони обрали для участі у Конференції, що мала відбутися 04.12.2020 року і була рішенням Виконавчого комітету перенесена на квітень 2021 року у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією у м. Києві на той час.
  Порядком денним Третьої чергової Конференції ГС ФФК передбачається заслухати  та затвердити звіти Голови та Виконавчого комітету, а також  Ревізійної комісії ГС ФФК про підсумки роботи за період з 06.12. 2019р. по 31.03.2021р., а також рішення Виконавчого комітету ГС ФФК, що були прийняті у звітному періоді, 
Конференція  розгляне також звернення футбольних осередків м. Києва що до їх прийняття до складу ГС ФФК, а також виключення окремих асоційованих членів зі складу ГС ФФК, як таких, що втратили зв’язок з Федерацією.
Робочій групі ГС ФФК з організації проведення Конференції (голова Робочої групи Старовойт В.К.) доручено направити членам та асоційованим членам ГС ФФК рішення про проведення Конференції, а також офіційні запрошення делегатам через їх футбольні осередки.
 
         Виконавчий комітет  розглянув також  пропозиції Адміністрації ГС ФФК та футбольних осередків міста, щодо порушення клопотань про відзначення державними нагородами та відомчими відзнаками осіб, які внесли суттєвий вклад в розвиток футболу у м. Києві, з нагоди 110-ї річниці від дати заснування Федерації футболу м. Києва та 50 річчя Київського жіночого футболу, а також виготовлення ювілейної медалі ГС ФФК.
         Адміністрації ГС ФФК доручено протягом березня 2021 року, підготувати та направити до Мінмолодьспорту, МОН України, НОК України, КМДА, Департаменту молоді та спорту КМДА, ФСТ і відомств відповідні  подання та  перелік необхідних для нагородження документів.
 
Адміністрація ГС ФФК.
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *