Чемпіонат та першості

Графік заявки футбольних клубів/команд  членів ГС ФФК на участь у Чемпіонаті, першостях та кубках м. Києва з футболу сезону 2020/2021 рр.
 

Клуб(Команда)

Час заявки

03.08.2020 (понеділок)

1

ФА Бенфіка

10.00-12.00

2

ДЮСШ Ніжин, Десна

12.00-14.00

3

Зірка, Вулкан

15.00-17.00

4

Алмаз, Л. Яшина

17.00-18.00

04.08.2020 (вівторок)

1

Столиця

10.00-12.00

2

Старт, Лівий Берег

12.00-14.00

3

Фаворит, Дніпровський Князь, СК 179

15.00-17.00

4

Парма, Бориспіль-Спорт

17.00-18.00

05.08.2020 (середа)

1

Локомотив (04-07)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-26 (04-07)

12.00-14.00

3

Арсенал (04-07)

15.00-17.00

4

Переможець,Олімп, КДЮСШ-22

17.00-18.00

06.08.2020 (четвер)

1

Колос (04-07)

10.00-12.00

2

ДЮФК Арсенал (04-07)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-15 (04-07)

15.00-17.00

4

Чайка-КПУФКС (04-07)

17.00-18.00

07.08.2020 (п’ятниця)

1

Поділ (04-07)

10.00-12.00

2

ДЮСШ-14-Тр (04-07)

12.00-14.00

3

ДЮСШ-17 (04-07)

15.00-17.00

4

ДЮСШ-10, Київська Русь

17.00-18.00

10.08.2020 (понеділок)

1

Динамо (04-07)

10.00-12.00

2

Атлет (04-07)

12.00-14.00

3

Спарта

15.00-17.00

4

Сталь, Чайка П.Б., Інтер

17.00-18.00

11.08.2020 (вівторок)

1

Зміна (04-07)

10.00-12.00

2

Відрадний

12.00-13.00

3

ФА Олімпік

14.00-16.00

4

Дніпро, Титан, Єдина Сила

16.00-18.00

12.08.2016 (середа)

1

Столичний

10.00-13.00

2

Ніка

14.00-16.00

3

ДЮСШ-21

16.00-18.00

13.08.2020 (четвер)

1

Вишневе

11.00-15.00

2

Юніор Спорт

15.30-18.00

14.08.2020 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-14-Тр

10.00-13.00

2

ДЮСШ-17

14.00-16.00

3

ДФА Ірпінь, ХФК ІБЦ

16.00-18.00

17.08.2020 (понеділок)

1

Чайка-КПУФКС,

10.00-14.00

2

ОКП, Динамік, СК Київ

15.00-18.00

18.08.2020 (вівторок)

1

ФК Межигір’я

10.00-12.00

2

Єдність, Лівобережжя

12.00-13.00

3

Добро-Восход, Рубікон

14.00-16.00

4

Говерла

16.00-18.00

19.08.2020 (середа)

1

Поділ

10.00-14.00

2

Арсенал, Динамо-Фемелі

15.00-16.00

3

Динамо, Зміна (дорослі, Ю-21)

16.00-18.00

20.08.2020 (четвер)

1

Локомотив

11.00-15.00

2

ДЮСШ-1, Атлет (дорослі, Ю-21)

15.30-18.00

21.08.2020 (п’ятниця)

1

ДЮСШ-15, ДЮСШ-26 (дорослі, Ю-21)

10.00-14.00

2

ДЮФК Арсенал

15.00-17.00

3

Колос, Легія

17.00-18.00

24.08.2020 (понеділок)

1

Атлет

10.00-14.00

2

ДЮСШ-26, Скай Ларк

15.00-18.00

25.08.2020 (вівторок)

1

Зміна, Зм.-Оболонь, Живчик

12.00-17.00

2

Резервний час

17.00-18.00

26.08.2020 (середа)

1

Шахтар (Донецьк)

11.00-18.00

 

Результати Чемпіонату та Першостей м. Києва

Сезон 2019/2020 р. 

Вища Ліга

 

Оновлено: 11.12.2019

Перша Ліга

 

Оновлено: 11.12.2019

Друга Ліга

     

   Оновлено: 11.12.2019   

2008 р.н.

 

Оновлено: 11.12.2019

    

2009 р.н.

 

Оновлено: 23.12.2019

2010 р.н.

 

Оновлено: 26.12.2019

 

2011 р.н.

 

 Оновлено: 11.12.2019

 

Календарі Чемпіонату та Першостей м. Києва

на 2 коло сезону 2019/2020р

Вища ліга. Дорослі

Вища ліга. U-21

Вища ліга-2003

Вища ліга-2004

Вища ліга-2005

Вища ліга-2006

Вища ліга-2007

 

Перша ліга. Дорослі

Перша ліга-2003

Перша ліга-2004

Перша ліга-2005

Перша ліга-2006

Перша ліга-2007

 

Друга ліга-2004

 

Друга ліга-2005 Група А

Друга ліга-2005 Група Б

 

Друга ліга-2006 Група А

Друга ліга-2006 Група Б

Друга ліга-2006 Група В

 

Друга ліга-2007 Група А

Друга ліга-2007 Група Б

Друга ліга-2007 Група В

 

Kалендар ігор 2008 група А

Kалендар ігор 2008 група Б

Kалендар ігор 2008 група В

Kалендар ігор 2008 група Г

Kалендар ігор 2008 група Д

Kалендар ігор 2008 група Е

 

Kалендар ігор 2009 група А 

Kалендар ігор 2009 група Б 

Kалендар ігор 2009 група В 

Kалендар ігор 2009 група Г 

Kалендар ігор 2009 група Д 

Kалендар ігор 2009 група Е

 

Kалендар ігор 2010 група А 

Kалендар ігор 2010 група Б

Kалендар ігор 2010 група В

Kалендар ігор 2010 група Г

 

Графік заявки команд до Чемпіонату та Першостей м. Києва
на 2 коло сезону 2019/2020р

 

Графік заявки на 2019-20(2 коло)

 

 

Клубний залік 2019