До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

08.10.2017

12:30

Локомотив

Столичний

Локомотив

2009

2

08.10.2017

13:30

Локомотив

Локомотив -2

Олімп(Вишневе)

2009

4

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

07.10.2017

12:00

школа№181

ДЮСШ-1

СК «Київ»

2006

1

07.10.2017

13:30

школа№181

ДЮСШ-1

Оболонь-Бровар

2006

 

07.10.2017

15:30

школа№181

ДЮСШ-1

Вертикаль-2

2009

3

07.10.2017

17:00

школа№181

ДЮСШ-1

Старвард -3

2007

 

08.10.2017

11:00

школа№181

ДЮСШ-1

Арсенал-Київ

2008

2

 

Школа 182

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

08.10.2017

9:00

школа№182

Юніор Спорт

ДЮСШ-15

2009

3

08.10.2017

10:00

школа№182

Юніор Спорт

Локомотив

2010

 

08.10.2017

11:00

школа№182

Юніор Спорт -2

СК «Хотів»

2008

3

08.10.2017

12:00

школа№182

Юніор Спорт

Талант

2008

1

 

с-н «Вишневе»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

07.10.2017

10:00

с-н «Вишневе»

Вишневе

ДЮСШ-15

2008

3

07.10.2017

10:00

с-н «Вишневе»

Вишневе

Київ Сіті

2007

 

07.10.2017

11:00

с-н «Вишневе»

Спарта

Вишневе -2

2007

 

07.10.2017

11:00

с-н «Вишневе»

ДЮФК Арсенал -2

Вишневе -2

2008

5

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

08.10.2017

9:00

ДЮСШ-15

Сталь

Чайка Лобанов.

2009

1

08.10.2017

10:00

ДЮСШ-15

Сталь

Інтер

2007

 

08.10.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-4

Динамік-4

2009

2

08.10.2017

13:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Старвард -2

2009

5

08.10.2017

14:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Каскад

2009

1

 

Бальзака 54-а

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

07.10.2017

10:30

школа№181

ФШСМ”Алмаз”

Арсенал-Київ -3

2008

1

07.10.2017

11:30

школа№181

ФШСМ”Алмаз”

ДЮСШ-1-2

2009

2

 

 

 

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

08.10.2017

10:00

с- н «Столиця»

Боярка

Столиця -3

2008

4

08.10.2017

10:00

с- н «Столиця»

Столиця

Старвард -4

2009

3

08.10.2017

11:00

с- н «Столиця»

Футбол Кідс

Столиця -2

2008

2

08.10.2017

11:00

с- н «Столиця»

Старвард

Столиця -2

2009

1

08.10.2017

12:00

с- н «Столиця»

ДФК «Ірпінь»

Столиця

2008

3

 

Конча Заспа «Манеж»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

07.10.2017

10:00

Манеж

Динамо

Дніпро -2 (Козин)

2009

5

07.10.2017

11:00

Манеж

Динамо -2

ФШСМ”Алмаз”-2

2009

4

07.10.2017

12:00

Манеж

Динамік

Футбол Кідс -2

2009

3

07.10.2017

12:00

Манеж

Динамо -3

ДЮФШ ім. В.Ващука

2009

2

07.10.2017

13:00

Манеж

Динамо

Моноліт -2

2007

 

07.10.2017

13:00

Манеж

ДЮСШ-15-2

Динамо -3

2008

5

07.10.2017

14:00

Манеж

Динамо

Білгород Сіті

2008

2

07.10.2017

14:00

Манеж

Динамо -2

Старвард

2007

 

07.10.2017

15:00

Манеж

Відрадний

Динамо -2

2008

4

07.10.2017

15:00

Манеж

Діназ

Зміна-Оболонь

2006

 

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

07.10.2017

12:00

школа№231

Оболонь-Бровар -2

ФК Межигір’я

2009

2

07.10.2017

13:00

школа№231

Оболонь-Бровар

СК «Хотів»

2009

3

08.10.2017

16:00

школа№231

СК 179

Поділ

2009

5

08.10.2017

17:00

школа№231

Поділ – Андріїв.

ДЮФК Арсенал

2009

4

08.10.2017

18:00

школа№231

Динамік -2

Поділ – Андріїв.

2009

1

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

07.10.2017

10:30

школа№245

Талант

ДЮФК Арсенал

2010

1

07.10.2017

11:30

школа№245

Вертикаль

Інтер

2010

1

07.10.2017

12:30

школа№245

Вертикаль -2

ДЮФШ ім. В.Ващука

2010

2

07.10.2017

13:30

школа№245

Поділ

Ніка -2

2010

1

07.10.2017

14:30

школа№245

Ніка

Футбол Кідс

2010

1

07.10.2017

15:30

школа№245

СК 179

Столиця

2010

2

07.10.2017

16:30

школа№245

Лайонс

Білгород Сіті

2009

4

07.10.2017

17:30

школа№245

Бориспіль Спорт

Фортуна -3

2008

5

08.10.2017

10:45

школа№245

Зміна – Оболонь

Київ Сіті

2010

2

08.10.2017

11:30

школа№245

Моноліт

Зміна

2008

1

08.10.2017

12:30

школа№245

Каскад

Моноліт -2

2008

5

08.10.2017

13:30

школа№245

Фортуна     

Вертикаль

2009

5

08.10.2017

14:30

школа№245

Поділ  

Вертикаль

2008

3

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *