До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

01.10.2017 

10:00

Локомотив

Локомотив

Вишневе

2010

-

01.10.2017 

11:00

Локомотив

Локомотив

Вишневе

2009

2

     

 

 

 

 

 

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017  

12:30

школа№181

ДЮСШ-1-2

Оболонь-Бровар -2

2009

2

01.10.2017  

17:00

школа№181

ДЮСШ-1

Парма

2006

1

 

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

01.10.2017

9:30

ДЮСШ-15

СК «Хотів»

Юніор Спорт

2009

3

01.10.2017

10:30

ДЮСШ-15

СК «Хотів»

Л.Яшина

2008

3

01.10.2017

11:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

ДЮСШ-1

2009

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

01.10.2017

9:30

с- н «Столиця»

Футбол Кідс -2

Столиця

2009

3

01.10.2017

10:00

с- н «Столиця»

Столиця

Юніор Спорт-2

2008

3

01.10.2017

11:00

с- н «Столиця»

Столиця -2

Фортуна

2008

2

01.10.2017

12:00

с- н «Столиця»

Столиця -2

Динамік-2

2009

1

01.10.2017

12:00

с- н «Столиця»

Столиця -2

ДЮСШ-10

2008

4

 

 

Вишгород

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017

11:00

Вишгород

Чайка

Ніка

2009

 

30.09.2017

14:00

Вишгород

ФК Межигір’я

Столичний

2009

2

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017

11:30

Динамо«Нивки»

Динамо -3

Спарта

2008

5

30.09.2017

12:30

Динамо«Нивки»

Динамо -2

Боярка

2008

4

30.09.2017

13:30

Динамо«Нивки»

Арсенал-Київ     

Динамо

2008

2

01.10.2017

13:00

Динамо«Нивки»

Вертикаль -2

Динамік

2009

3

01.10.2017

14:00

Динамо«Нивки»

Динамік-4

Динамо -3

2009

2

01.10.2017

15:15

Динамо«Нивки»

Поділ

Динамо

2009

5

 

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017

9:30

Зміна

Зміна

ДЮСШ-15-2

2009

1

 

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017

16:30

школа№231

Арсенал-Київ -4    

ФК Межигір’я

2008

4

30.09.2017

17:30

школа№231

Арсенал-Київ -3     

СК – 179

2008

1

30.09.2017

18:00

школа№231

Зміна

ДЮСШ-21

2008

1

30.09.2017

19:00

школа№231

Зміна

Поділ

2006

1

01.10.2017

8:00

школа№231

Оболонь-Бровар -3

Лівобережжя

2005

 

01.10.2017

12:00

школа№231

Моноліт-2

ДЮСШ-15-2

2008

5

01.10.2017

13:00

школа№231

Білгород Сіті

Поділ-Андріїв.

2009

4

01.10.2017

13:00

школа№231

Талант

Моноліт

2008

1

01.10.2017

13:45

школа№231

Поділ-Андріїв.-2

Відрадний

2009

1

 

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017

10:30

школа№245

Каскад

Старвард

2009

1

30.09.2017

11:30

школа№245

Старвард -3

Динамо -2

2009

4

30.09.2017

12:30

школа№245

Старвард -2

Фортуна

2009

5

30.09.2017

13:30

школа№245

ДЮФК Арсенал

Поділ

2010

 

30.09.2017

14:30

школа№245

Старвард

ФШСМ”Алмаз”

2008

1

30.09.2017

15:30

школа№245

Старвард – 4

Оболонь-Бровар

2009

3

30.09.2017

16:45

школа№245

Вертикаль

СК – 179

2009

5

30.09.2017

17:50

школа№245

Вертикаль

ДФК «Ірпінь»

2008

3

 

 

Школа № 141 Русанівка

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

30.09.2017

15:30

школа№ 141

Юніор Спорт-3

Ніка

2008

2

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *