Кубок Героїв АТО
ava

З 10 по 13 жовтня на базі ФК “Динамо” Київ в Конча-Заспі проходитиме фінальна частина змагань

 

Навесні минулого року Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» виступило засновником Федерації Футболу учасників АТО, яка в свою чергу організувала та провела на високому рівні  два сезони єдиної в Україні Футбольної Ліги учасників АТО. Це є, в першу чергу, програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій. Завдяки цій програмі, об’єднавши в своїх рядах 44 команди сектору безпеки та оборони і ветеранів АТО, в 2016 році реабілітацію змогли пройти більше тисячі наших побратимів.

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО сезону 2017 року представлена із 56 команд сектору безпеки і оборони та ветеранів війни, учасників АТО, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шістьох дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ, – в тридцяти восьми містах України. Перше коло проходило з 02 квітня по 09 липня, друге коло – з 30 липня по 01 жовтня. По результатам Чемпіонату 16 кращих команд ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ УЧАСНИКІВ АТО будуть боротися за красень КУБОК ГЕРОЇВ АТО, який є ПЕРЕХІДНИМ! Фінальна частина змагань на КУБОК ГЕРОЇВ АТО буде проходити з 10 по 13 жовтня в місті Києві на полях навчально-тренувальної бази ФК “Динамо” (Київ) у м. Конча Заспа.

6 місяців безкомпромісної боротьби на полі та дружніх відносин за його межами. Найголовніша подія року у спортивному житті учасників АТО відбудеться 13 жовтня о 12.00 на стадіоні імені Валерія Лобановського – Великий Фінал Великого футболу.

 

Всі інші команди ми запрошуємо підтримати своїх побратимів у фінальній частині на Кубок Героїв АТО.

Федерація футболу учасників АТО не зупиняється і продовжує рухатись тільки вперед. За попередніми поданими заявками на участь в Чемпіонаті, весною 2018 року будуть приймати участь вже більше 80 (восьмидесяти) команд сектору безпеки і оборони та ветеранів АТО по всій території України.

 

Організатором цього Чемпіонату є ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО за підтримки Федерації футболу м. Києва та ФК “Динамо” (Київ).

 

futbol_ukrainci_razom_6000x3000_4

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *