З життя футбольних осередків
ava

XI щорічний міжнародний турнір з міні-футболу (футзалу) серед жіночих аматорських команд “NRG збирає друзів 2017″

 

Турнір «NRG збирає друзів 2017» відбудеться 30 вересня 2017 року в Києві, за адресою вул. Мельникова, 2/10, СК «Сокіл» з 9.00 до 18.00. В турнірі візьмуть участь наступні команди: Perly (Люблін, Польща), Легіон (Луцьк, Волинська область), Олімп (Славутич, Київська область), Біличанка-НПУ (Ірпінь, Київська область), КНУБА (Київ) та команда-організатор турніру NRG, м. Київ.

 

Метою цього заходу є сприяння розвитку жіночого футболу в Україні; популяризація міні-футболу серед жінок різного віку та соціального статусу як одного із способів проведення активного дозвілля та ведення здорового способу життя; формування потреби займатися фізичною культурою та спортом; створення дружніх стосунків між громадянами різних міст та країн.

 

Турнір започатковано у 2005 році, за роки проведення до нас завітало вже більше 50 жіночих футбольних команд з різних країн, а саме: Польщі, Білорусі, Німеччини, Чехії, Росії, Молдови, а також багатьох міст України. Цей турнір є засобом налагодження спілкування українських футбольних команд з іноземними за допомогою футболу та представлення нашої країни на міжнародній аматорській спортивній арені.

 

 

 

Анна Трегубова,

Президент клубу NRG

Тел.: +38 067 456 9540

E-mail: wscnrg@gmail.com

https://www.facebook.com/wafcnrg

https://www.facebook.com/events/262853554229102

 

Довідка про клуб: Жіночий спортивний клуб NRG існує з 2003 року та проводить в Києві активну діяльність зі сприяння розвитку любительського спорту, пропаганди здорового способу життя, захисту прав жінок та ґендерної рівності. З ініціативи клубу проводяться змагання у різних містах України, турніри та інші заходи соціального спрямування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *