Свято футболу в День фізичної культури і спорту
ava

У суботу, 9 вересня, на столичній Оболонській набережній в рамках Дня фізичної культури і спорту України, відбулося справжнє футбольне свято

 

Проведення акції розвитку дитячого та масового футболу є одним з напрямків діяльності ФФУ і ФФК для популяризації гри серед широких верств населення і особливо серед молоді.

Футбольний фестиваль, під час якого відкрили мобільний майданчик для вуличного футболу, зібрав чимало відомих спортивних осіб країни. Турнір серед дітей 2009 року народження відвідали: Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, технічний директор ФФУ Олег Протасов, відомий український футболіст Іван Яремчук та віце-президент Федерації футболу м. Києва Роман Марченко.

«Сьогоднішні учасники змагань доєднаються до юних футболістів, які виступали в подібному дитячому турнірі  «Фестиваль чемпіонів», що організовувала ФФУ у червні. Таким чином, матимемо цілий сімейний сектор з майбутніми чемпіонами, які палко підтримуватимуть збірну України в грі проти збірної Хорватії», ─ зазначив перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка побажали юним гравцям не зупинятися перед складнощами та йти за своєю мрією.

«Ніколи не можна опускати руки. Я бажаю юним футболістам завжди вірити в себе та не зупинятися перед перешкодами», – побажав школярам голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Технічний директор ФФУ Олег Протасов додає, що в такому юному віці слід приділяти увагу не тільки футболу, а ще й навчанню.

«Кожен юний гравець мріє стати чемпіоном і мрії мають здійснюватись! Утім, слід не забувати, що футболіст на полі має бути розумним, тому слід пам’ятати і приділяти увагу ще й школі», ─ сказав Олег Протасов.

Інший екс-футболіст Іван Яремчук провів для школярів майстер-клас, жонглюючи м’ячем як ногою, так і майстерно тримаючи круглого на голові. Юні футболісти уважно слідкували за рухами екс-динамівця та із захопленням запам’ятовували послідовність дій.

 

 

За матеріалами: https://ffu.ua/ua 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *