Футбол ветеранів
image-0-02-04-76b476d20c776a9b782e4b846770c03009eb9f390920efc16f38d1720e68ab8a-V

Нещодавно в селищі Поляна Закарпатської області пройшов Другий традиційний міжнародний турнір з футболу серед команд ветеранів “Кубок Героїв Майдану”

 

Учасниками змагань, організованих Федерацією футболу м. Києва та ФК “Поляна” стали ветеранські збірні ФФК, Львівської області, “Дунавац” (Гроцка, Сербія) і господарі – ФК “Поляна”.

Турнір подарував море емоцій кожному з учасників, серед яких були знані у футбольному світі майстри шкіряного м’яча – Віктор Уляницький, Сергій Дем’янець, Юрій Жабинський, Антон Алєксюк та інші. 

Почесним гостем змагань став легендарний Василь Турянчик, заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон і призер Чемпіонату СРСР, який  подякував організаторам та висловив впевненість, що вітчизняний футбол за смугою не дуже радісною обов’язково чекає світла!  Перший віце-президент Федерації футболу м. Києва Віктор Старовойт від імені Виконкому Федерації виконав приємну місію – нагородив легенду українського футболу Василя Турянчика Орденом Федерації “За заслуги”, Почесною грамотою ФФК та пам’ятними подарунками. 

Матчі, сповнені спортивного азарту та справжньої чоловічої боротьби обслуговували арбітри Національної категорії Степан Сельменський, Олександр Літвиненко та Віктор Дуло.

Ну а по закінченні спортивної частини всім учасникам було що згадати і про що поговорити. Такі зустрічі справді потрібні і мають неоціненну користь для справи розвитку і популяризації вітчизняного футболу!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *