Кубок Героїв АТО
federaciya_football_ATO_small_red

Урочисте закриття Першого Кола 3-го сезону 2017 року Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на КУБОК Героїв АТО

 

09.07.2017 року у селі Лютіж на стадіоні ФК “Діназ” відбулося урочисте закриття Першого кола Третього Великого сезону Великого футболу на КУБОК ГЕРОЇВ АТО.

Організатором цього Чемпіонату є ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО, під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО діє за підтримки:

  • Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції
  • Федерації футболу України
  • Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтернешнл Кур’єр Сервіс»
  • Київський завод безалкогольних напоїв “Росинка”
  • Радіо-партнер Авторадіо
  • Інформаційна підтримка BigMedia

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО сезону 2017 року представлена із 56 команд сектору безпеки і оборони та ветеранів війни, учасників АТО, які змагаються між собою в два кола, весна та осінь, в шістьох дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ, – в тридцяти восьми містах України. Перше коло проходило з 02 квітня по 09 липня, друге коло пройде з 30 липня по 08 жовтня. По результатам Чемпіонату 16 кращих команд ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ УЧАСНИКІВ АТО будуть боротися за цей КРАСЕНЬ КУБОК ГЕРОЇВ АТО, який є ПЕРЕХІДНИМ! Фінальна частина змагань на КУБОК ГЕРОЇВ АТО буде проходити з 09 по 14 жовтня.

Сьогодні завершилося Перше коло Третього Великого сезону Великого футболу на КУБОК ГЕРОЇВ АТО в дивізіонах КИЇВ та ПІВНІЧ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *