Офіційно!
ffk_default

До Вашої уваги графік заявки на Чемпіонат та Першість м. Києва сезон 2017/2018р.

 

 

 

 

 

Клуб(Команда) Час заявки
01.08.2017 (вівторок)
1 Зміна (01-04) 10.00-12.00
2 Атлет (01-04) 12.00-14.00
3 ОКП (01-04) 15.00-17.00
4 Динамо (02-04) 17.00-18.00
02.08.2017 (середа)
1 Локомотив (01-04) 10.00-12.00
2 Зірка (01-04) 12.00-14.00
3 Арсенал (01-04) 15.00-17.00
4 Чемпіон (01-04) 17.00-18.00
03.08.2017 (четвер)
1 Діназ (01-04) 10.00-12.00
2 ДЮФК Арсенал (01-04) 12.00-14.00
3 ДЮСШ-15 (01-04) 15.00-17.00
4 Чайка-КПУФКС (01-04) 17.00-18.00
04.08.2017 (п’ятниця)
1 Добро-Восход (01-04) 10.00-12.00
2 Поділ (01-04) 12.00-14.00
3 Альпіна-ДЮСШ-17 (01-04) 15.00-17.00
4 ДЮСШ-14-Тр (01-04) 17.00-18.00
07.08.2017 (понеділок)
1 ФСК “Авіатор”, СК 179 10.00-12.00
2 Вишневе, Лайонс 12.00-14.00
3 ІАФ, Столиця 15.00-17.00
4 Нептун, Боярка 17.00-18.00
08.08.2017 (вівторок)
1 ДЮСШ Ніжин, Десна 10.00-12.00
2 Старт, Футбол Кідс 12.00-13.00
3 Чайка Лобановського 14.00-16.00
4 Фаворит-Бориспіль 16.00-18.00
09.08.2017 (середа)
1 Відрадний 10.00-13.00
2 СДЮШОР-10 14.00-16.00
3 ДЮСШ-21, Алмаз 16.00-18.00
10.08.2017 (четвер)
1 Фортуна 11.00-15.00
2 Моноліт 15.30-18.00
11.08.2017 (п’ятниця)
1 Переможець, Говерла 10.00-13.00
2 Л. Яшина 14.00-16.00
3 Парма, Столичний 16.00-18.00
14.08.2017 (понеділок)
1 ДЮСШ-14-Тр, Солді-Транс 10.00-14.00
2 Альпіна-ДЮСШ-17 15.00-18.00
15.08.2017 (вівторок)
1 Ніка, CК Бориспіль 10.00-12.00
2 Олімп, Столиця-Кпі 12.00-13.00
3 Сталь, Ірпінь 14.00-16.00
4 Каскад 16.00-18.00
16.08.2017 (середа)
1 Дніпро 10.00-11.00
2 Чайка-КПУФКС 11.00-13.00
3 ОКП, Динамік 14.00-18.00
17.08.2017 (четвер)
1 Локомотив 11.00-15.00
2 ДЮСШ-1 15.30-18.00
18.08.2017 (п’ятниця)
1 Єдність, Каштан 10.00-13.00
2 ФК Межигір’я 14.00-16.00
3 Юніор Спорт, Дніпровський Князь 16.00-18.00
21.08.2017 (понеділок)
1 Добро-Восход 10.00-14.00
2 Поділ 15.00-18.00
22.08.2017 (вівторок)
1 ДЮСШ-15 10.00-14.00
2 ДЮФК Арсенал 15.00-18.00
22.08.2017 (середа)
1 Діназ 10.00-14.00
2 Чемпіон 14.30-18.00
23.08.2017 (четвер)
1 Зірка, ДЮСШ-26 10.00-14.30
2 Динамо 15.00-18.00
24.08.2017 (п’ятниця)
1 Атлет 10.00-14.30
2 Арсенал 15.00-18.00
28.08.2017 (понеділок)
1 Зміна, Зм.-Оболонь, Рідне Місто 12.00-17.00

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *