В-диплом УЄФА
unnamed

19 червня 2017р. в житті футбольного Києва відбулася історична подія. Вперше зусиллями регіональної федерації футболу та під патронатом і контролем Федерації футболу України було випущено дебютну групу студентів Школи тренерів, що проходили навчання за програмою отримання “В”-диплому УЄФА

 

Починаючи з грудня-місяця 2016р. 20 абітурієнтів Школи тренерів за 4 сесійною системою навчання, у суворій відповідності до Тренерської Конвенції УЄФА, стартували у тривалу, захоплюючу путь. Півроку хвилювань, недоспаних ночей та отриманого значного об’єму знань і вмінь. Нажаль, не всі змогли рівно пройти дистанцію і двом абітурєнтам ще доведеться тримати підсумковий іспит, доводячи свою кваліфікацію спеціалістів.

Привітати студентів, які успішно витримали іспити та вручити “В”-дипломи УЄФА та відповідні ліцензії до гостинного конференц-залу Федерації футболу м. Києва завітали Віце-президент ФФУ, Президент ФФК Ігор Кочетов, Перший віце-президент Федерації футболу України Олександр Бандурко, Технічний директор ФФУ Олег Протасов, легендарний Володимир Мунтян, ідейний натхненник роботи Школи тренерів ФФК, голова Вченої Ради ФФУ, професор, доктор філософії Костянтин Віхров,  Заслужений тренер України, головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузнік.

Всі присутні щиро поздоровили вже дипломованих спеціалістів та побажали натхнення для подальших звершень і нових творчих знахідок та успіхів.

Як зауважив відомий в минулому гравець збірної країни, а нині успішний тренер Олег Протасов: “самодисципліна – основа основ! Якщо з’являється відчуття, що вже все знаєш, необхідно такі думки відразу від себе гнати і якомога швидше починати нові пошуки і нове навчання!”.

Президент Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов побажав новоспеченим спеціалістам яскравого і успішного футбольного життя та вдячних вихованців. Відзначив, що двері Федерації футболу м. Києва завжди відкриті для всіх, хто бажає навчатись і отримувати нові знання, а також подякував керівництву Федерації футболу України за підтримку, довіру і допомогу в такому серйозному іспиті, який наша Школа тренерів з честю витримала!

Отже, такі довгоочікувані дипломи та ліцензії отримали:

- Галун Іван;

- Гераскін Ігор;

- Дем’янець Сергій;

- Єрмаков Ігор;

- Іванов Артем;

- Кабачок Дмитро;

- Карпенко Юрій;

- Калиниченко Євгеній;

- Кириленко Олег;

- Корж Ігор;

- Котелевець Андрій;

- Кравець Олександр;

- Маргієв Дмитро;

- Медвінський В’ячеслав;

- Ранський Сергій;

- Сіденко Анатолій;

- Худенко Валерій;

- Шевченко Михайло.  

 

Ну а наприкінці було традиційне фото, міцні рукостискання та дружні побажання один одному.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *