До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2006-2010р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

12:30

Динамо«Нивки»

Динамо

Чемпіон

2006

В

 

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

9:30

ДЮСШ-15

Фортуна

ДЮСШ-15-2

2006

Кв3

15.06.2017

10:30

ДЮСШ-15

Фаворит Бор

Столиця

2007

Кв3

15.06.2017

11:30

ДЮСШ-15

В.Ващука

Динамік-2

2007

Кв4

15.06.2017

12:30

ДЮСШ-15

ФАРР

Фортуна-3

2007

Кв5

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

10:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Добро-В

2007

В

17.06.2017

11:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Арсенал

2006

В

 

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

15:30

школа№181

ДЮФК Арсенал

ДЮСШ-1

2007

1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

16.06.2017

17:00

школа№181

ДЮСШ-1

Вишневе

2008

1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

11:00

школа№181

ДЮСШ-1

ДЮСШ-15-2

2007

1

 

 

 

 

гімназія Київська Русь

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

13:00

Гімн. Київ. Русь

Переможець3

ДЮСШ-15-4

2006

Кв5

 

 

Нові Петрівці

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

13:00

Нові Петрівці

Межигір я

Столиця

2006

Кв11

 

 

Вишгород

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

12:00

Вишгород

Чайка

Зміна

2006

В

 

 

Піонер

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

16:00

Піонер

Чемпіон-2

Л.Яшина

2006

Кв9

 

 

Школа 231

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

14:30

школа№231

Фаворит Бор

ДЮСШ-14-Т2

2006

Кв1

15.06.2017

17:30

школа№231

ДЮСШ-14-Т

Зміна-Обл

2006

1

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.06.2017

12:00

Зміна

Юніор Спорт

Ніжин

2006

Кв5

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

             

14.06.2017

11:00

Зміна

Добро-В-3

Столичний

2006

Кв8

14.06.2017

12:00

Зміна

Фортуна-2

Добро-В-2

2007

Кв2

14.06.2017

13:00

Зміна

Добро-В-3

СК 179

2007

Кв5

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

10:00

Зміна

Інтер

Обл-Бр

2007

Кв1

15.06.2017

11:00

Зміна

Обл-Бр-2

ДЮСШ-1-2

2007

Кв6

15.06.2017

12:00

Зміна

ДЮСШ-21-4

ДЮСШ-14-Т3

2006

Кв12

15.06.2017

13:00

Зміна

Поділ-Андр

ДЮСШ-10

2006

Кв10

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

 

           

17.06.2017

12:30

Зміна

ДЮСШ-21

Зміна 

2007

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

18.06.2017

11:00

Зміна

Фортуна

ДЮФК Арсенал

2007

1

18.06.2017

12:00

Зміна

Обл-Бр-2

Обл-Бр

2006

Кв6

 

Вишневе

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

12:00

Вишневе

Сталь

Вишневе-2

2007

Кв3

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

16.06.2017

12:00

Вишневе

Вишневе

Моноліт

2007

1

 

Школа №83

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

 16:00

школа№83

Альпіна-Д-17

Переможець

2006

1

 

Зазим’я

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

12:00

Зазим я

ДЮСШ-21-2

Фортуна-2

2006

Кв3

14.06.2017

13:00

Зазим я

ДЮСШ-21-3

Добро-В-2

2006

Кв7

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

13:30

Зазим я

ДЮСШ-21

Поділ

2006

1

 

Лютіж

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

10:00

Лютіж

Діназ-2

Динамік

2007

Кв2

 

Княжа

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

14:00

Княжа

Арсенал-2

Діназ-2

2006

Кв7

14.06.2017

15:30

Княжа

Арсенал

Динамо

2006

В

 

Дружба

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

10:00

Дружба

Атлет-2

ДЮФК Арсенал

2006

1

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

10:00

Темп

Зірка-2

ДЮСШ-1

2006

Кв1

14.06.2017

11:00

Темп

Арсенал-4

ДЮСШ-26

2006

Кв9

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

16.06.2017

11:00

Темп

Зірка

Діназ

2006

В

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

9:00

Локомотив

Локомотив-2

ДЮСШ-14-Т-4

2006

Кв4

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

16.06.2017

17:00

Локомотив

Локомотив

Атлет

2006

В

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

10:00

Локомотив

Локомотив-2

Зміна-Обл

2007

1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

18.06.2017

13:00

Локомотив

Локомотив

Атлет

2007

В

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

10:00

Локомотив

Локомотив

Фортуна

2009

В

17.06.2017

11:00

Локомотив

Локомотив

В.Ващука

2010

1-2

17.06.2017

12:00

Локомотив

Локомотив-2

Чемпіон-2

2009

1

17.06.2017

13:00

Локомотив

Поділ-Андр.

Локомотив-2

2009

1

 

Закревського 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

18.06.2017

10:30

Закревського 32

Чайка

Столиця

2008

В

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

15:00

Темп

ДЮСШ-26-2

Юніор Спорт-2

2008

Кв1

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

11:00

Темп

Зірка-2

Діназ-2

2008

1

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

14:00

Динамо«Нивки»

Динамо

Ніка

2009

В

17.06.2017

15:00

Динамо«Нивки»

Динамо-2

Юніор Спорт

2009

1

17.06.2017

16:00

Динамо«Нивки»

Динамо

Чемпіон

2008

В


Конча-Заспа

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

11:00

Конча-Заспа

Моноліт

Діназ

2008

В

 

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

10:00

школа№231

ЮФС

Ніка

2010

7-8

14.06.2017

11:00

школа№231

Вишневе-2

Арсенал-3

2008

Кв5

14.06.2017

12:00

школа№231

Ніка-2

Поділ

2010

5-6

14.06.2017

13:00

школа№231

В.Ващука

Арсенал-4

2008

Кв4

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

15.06.2017

10:00

школа№231

Каскад

ДЮФК Арсенал

2010

11-12

15.06.2017

11:00

школа№231

Каскад

Футбол Кідс-2

2008

Кв3

15.06.2017

12:00

школа№231

Талант

ФАРР

2010

13-14

15.06.2017

13:00

школа№231

Фортуна-2

Футбол Кідс

2008

Кв1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

16.06.2017

10:00

школа№231

Юніор Спорт

Л.Яшина

2008

1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.06.2017

12:00

школа№231

Каскад

Вишневе

2009

В

17.06.2017

13:00

школа№231

ДЮСШ-10

Арсенал-2

2008

1

17.06.2017

14:00

школа№231

Ніка

Межигір я

2008

1

17.06.2017

15:00

школа№231

ДЮСШ-21

Фортуна

2008

В

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

10:00

школа№245

Фортуна

Зміна

2010

3-4

14.06.2017

11:00

школа№245

Зміна-Обл

Київ Сіті

2010

9-10

14.06.2017

12:00

школа№245

Алмаз

Фортуна-3

2008

Кв3

 

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

18.06.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Арсенал

2008

В

 

Чемпіон

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.06.2017

11:00

Чемпіон

Відрадний

Чемпіон

2009

В

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *