До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2006-2010р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

Відбулися зміни у розкладі 07.06.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

10:00

Динамо«Нивки»

Діназ

Чайка

2006

В

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.06.2017

9:00

Динамо«Нивки»

Авіатор

Динамік-2

2007

Кв4

 

Конча-Заспа

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:00

Конча-Заспа

Добро-В

Динамо

2007

В

11.06.2017

11:00

Конча-Заспа

Діназ

ДЮСШ-21

2007

В

11.06.2017

12:00

Конча-Заспа

Динамо-2

Інтер

2007

Кв1

11.06.2017

10:00

Конча-Заспа

Динамік-2

Ніка

2007

Кв4

11.06.2017

11:00

Конча-Заспа

Діназ

Чайка

2008

В

 

ДЮСШ-15

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

9:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-21-2

ДЮСШ-15-2

2006

Кв3

08.06.2017

10:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-4

Юніор Спорт

2006

Кв5

08.06.2017

11:30

ДЮСШ-15

Фортуна-4

В.Ващука

2006

Кв13

08.06.2017

12:30

ДЮСШ-15

Ніка

В.Ващука

2007

Кв4

08.06.2017

13:30

ДЮСШ-15

Сталь

Старвард-2

2007

Кв3

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Локомотив-2

2007

1

10.06.2017

11:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Фортуна-2

2006

Кв3

10.06.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Каскад

2006

Кв2

10.06.2017

13:00

ДЮСШ-15

Ніжин

ДЮСШ-15-4

2006

Кв5

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮФК Арсенал-2

Столиця

2006

Кв11

11.06.2017

11:00

ДЮСШ-15

Фортуна-3

Добро-В-3

2007

Кв5

11.06.2017

12:00

ДЮСШ-15

 

 

 

 

 

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

11:30

школа№181

Арсенал-4

Л.Яшина

2006

Кв9

07.06.2017

12:30

школа№181

Інтер

Старвард

2007

Кв1

07.06.2017

15:30

школа№181

Старт

ДЮСШ-1-2

2007

Кв6

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

16:00

школа№181

ДЮСШ-1

Фаворит Бор

2006

Кв1

08.06.2017

17:00

школа№181

ДЮСШ-14-Т-3

ДЮСШ-1-2

2006

Кв12

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.06.2017

17:00

школа№181

Київ Сіті

ДЮСШ-1-2

2008

Кв8

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

12:00

школа№181

ДЮСШ-1-2

Фортуна-4

2007

Кв6

10.06.2017

13:00

школа№181

Столиця

Стврвард

2007

Кв3

10.06.2017

14:00

школа№181

ДЮФК Арсенал

ДЮСШ-1

2007

1

10.06.2017

15:00

школа№181

ДЮСШ-1-2

ДЮСШ-21-4

2006

Кв12

10.06.2017

 11:00

школа№181

ДЮСШ-1-2

ДЮФК Арсенал

2008

Кв8

10.06.2017

 10:00

школа№181

Арсенал-2

ДЮСШ-1

2008

1

 

гімназія Київська Русь

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

13:00

Гімн. Київ. Русь

Переможець3

Ніжин

2006

Кв5

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:00

Гімн. Київ. Русь

Чемпіон

Локомотив

2007

В

10.06.2017

11:00

Гімн. Київ. Русь

Переможець

Фортуна

2007

1

10.06.2017

12:00

Гімн. Київ. Русь

Переможець

Атлет-2

2006

1

10.06.2017

18:00

Гімн. Київ. Русь

Юніор Спорт

Переможець3

2006

Кв5

 

РВУФК

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:00

РВУФК

ОКП

ДЮСШ-14-Т

2006

1

 

Нові Петрівці

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

17:30

Нові Петрівці

Межигір я

ДЮФК Арсенал-2

2006

Кв11

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

.06.2017

 

школа№231

Зміна-Обл-2

Рідне Місто

2006

П.К.

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

20:00

школа№231

ДЮСШ-14-Т2

ДЮСШ-1

2006

Кв1

 

 

школа№231

Зміна-Обл-2

Фортуна-3

2006

П.К.

10.06.2017

19:00

школа№231

Зміна

ДЮСШ-15

2006

В

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

10:00

Зміна

Обл-Бр

Парма

2006

Кв6

07.06.2017

11:00

Зміна

Ірпінь

Добро-В-3

2006

Кв8

07.06.2017

12:00

Зміна

Добро-В-2

Арсенал-2

2006

Кв7

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

9:30

Зміна

Фортуна-4

Обл-Бр-2

2007

Кв6

08.06.2017

10:30

Зміна

Обл-Бр

Білгород Сіті

2007

Кв1

08.06.2017

11:30

Зміна

ДЮСШ-10

Обл-Бр-3

2006

Кв10

08.06.2017

12:30

Зміна

Добро-В-3

ФАРР

2007

Кв5

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

11:00

Зміна

Зміна

ДЮСШ-15

2007

В

10.06.2017

12:00

Зміна

Зміна-Обл

Вишневе

2007

1

10.06.2017

13:00

Зміна

Столичний

Ірпінь

2006

Кв8

10.06.2017

14:00

Зміна

Арсенал-3

Фортуна-4

2006

Кв13

10.06.2017

15:00

Зміна

Чемпіон-2

Арсенал-4

2006

Кв9

10.06.2017

16:00

Зміна

Поділ

А-Д-17

2006

1

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

11:00

Зміна

Старвард

Обл-Бр

2007

Кв1

11.06.2017

12:00

Зміна

Поділ

Старт

2007

Кв6

11.06.2017

13:00

Зміна

Зміна-Обл

ДЮСШ-21

2006

1

11.06.2017

14:00

Зміна

Фортуна

ДЮСШ-21-2

2006

Кв3

11.06.2017

15:00

Зміна

Парма

Обл-Бр-2

2006

Кв6

11.06.2017

16:00

Зміна

Обл-Бр-3

Поділ-Андр

2006

Кв10

 

Лютіж

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

10:00

Лютіж

Діназ-2

Фортуна-2

2007

Кв7

07.06.2017

11:00

Лютіж

ДЮСШ-21-3

Діназ-2

2006

Кв7

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:00

Лютіж

Діназ-2

Добро-В-2

2006

Кв7

10.06.2017

11:00

Лютіж

Добро-В-2

Діназ-2

2007

Кв2

 

Княжа

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

11:00

Княжа

Арсенал-2

ДЮСШ-21-3

2006

Кв7

 

Єдінсть

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

11:00

Єдінсть

Єдінсть

Локомотив-2

2006

Кв4

 

 

Дружба

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

11:00

Дружба

Атлет

Зірка

2007

В

10.06.2017

14:30

Дружба

Атлет

Зірка

2006

В

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

14:00

Дружба

Чемпіон

Локомотив

2006

В

 

Погреби

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

11:00

Погреби

ДЮСШ-14-Т-4

Єдність

2006

Кв4

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:00

Погреби

Моноліт

КДЮСШ-22

2007

1

 

Козин

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

11:00

Козин

Фортуна-3

Дніпро

2006

П.К.

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:00

Козин

Рідне Місто

Дніпро

2006

П.К.

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

10:00

Темп

Зірка

ДЮСШ-15

2006

В

07.06.2017

11:00

Темп

Зірка-2

Добро-В-2

2007

Кв2

07.06.2017

12:00

Темп

ДЮСШ-26

Фортуна-3

2007

Кв5

07.06.2017

13:00

Темп

Добро-В

ОКП

2006

1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

10:00

Темп

Зірка-2

ДЮСШ-14-Т-2

2006

Кв1

08.06.2017

11:00

Темп

ДЮСШ-26 

Чемпіон-2

2006

Кв9

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.06.2017

10:00

Темп

Добро-В

ДЮСШ-21

2006

1

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:00

Темп

Фаворит Бор

Зірка-2

2006

Кв1

11.06.2017

11:00

Темп

ДЮФК Арсенал

Добро-В

2006

1

11.06.2017

12:00

Темп

Динамік

Зірка-2

2007

Кв2

11.06.2017

13:00

Темп

СК 179

ДЮСШ-26

2007

Кв5

 

Піонер

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

14:00

Піонер

Л.Яшина

ДЮСШ-26

2006

Кв

 

Вишневе

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

15:00

Вишневе

Вишневе-2

Столиця

2007

Кв3

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.06.2017

15:00

Вишневе

Вишневе-2

Фаворит Бор

2007

Кв3

 

Локомотив

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.06.2017

18:00

Локомотив

Вертикаль

Локомотив

2010

Б

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

15:00

Локомотив

Локомотив

ДЮФК Арсенал

2010

Б

11.06.2017

16:00

Локомотив

Локомотив-3

Динамік

2009

Кв1

 

Закревського 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

10:00

Закревського 32

Столиця

ЮФС

2010

А

08.06.2017

11:00

Закревського 32

Столиця-2

Футбол Кідс

2008

Кв1

08.06.2017

12:00

Закревського 32

Столиця-3

Фортуна-4

2008

Кв6

08.06.2017

13:00

Закревського 32

Столиця

Локомотив-3

2009

Кв1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:00

Закревського 32

Фортуна-2

Столиця

2010

А

11.06.2017

11:00

Закревського 32

Столиця

ДЮСШ-15

2008

В

11.06.2017

12:00

Закревського 32

Юніор Спорт-2

Столиця-2

2008

Кв1

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

15:00

Темп

ДЮСШ-26-2

Фортуна-2

2008

Кв1

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:00

Темп

ДЮСШ-26

Демна

2008

Кв2

11.06.2017

11:00

Темп

Футбол Кідс

ДЮСШ-26-2

2008

Кв1

11.06.2017

12:00

Темп

Межигір я

Зірка-2

2008

1

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

.06.2017

 

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Столиця-3

2006

Кв6

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.06.2017

18:45

Зміна

Поділ

Зміна

2009

В

 

 

Чемпіон

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:00

Чемпіон

Чемпіон

ДЮСШ-21

2008

В

11.06.2017

11:00

Чемпіон

Чемпіон

Локомотив

2009

В

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

10:00

школа№231

Динамік-2

Хотів

2008

Кв5

07.06.2017

11:00

школа№231

Десна

Динамік

2008

Кв2

07.06.2017

12:00

школа№231

В.Ващука

Старвард

2008

Кв4

07.06.2017

13:00

школа№231

Моноліт-2

Фортуна-3

2008

Кв3

07.06.2017

14:00

школа№231

Фортуна-3

Футбол Кідс

2009

Кв2

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

10:00

школа№231

Вишневе-2

Фортуна-2

2009

Кв6

08.06.2017

11:00

школа№231

Вишневе-2

СК 179

2008

Кв5

08.06.2017

12:00

школа№231

СК 179

Алмаз-2

2009

Кв4

08.06.2017

13:00

школа№231

Каскад

Алмаз

2008

Кв3

08.06.2017

14:00

школа№231

ДЮФК Арсенал

Лідер

2010

Б

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

12:00

школа№231

Алмаз

Поділ-Андр

2009

1

10.06.2017

13:00

школа№231

Каскад-2

Поділ-Андр-2

2009

Кв5

10.06.2017

14:00

школа№231

Зміна

Каскад

2009

В

10.06.2017

15:00

школа№231

Зміна-Обл

Динамо-2

2009

1

10.06.2017

16:00

школа№231

Арсенал

Динамо

2008

В

10.06.2017

17:00

школа№231

Фортуна

Динамо

2009

В

10.06.2017

18:00

школа№231

Старвард

Фортуна-5

2008

Кв4

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

12:00

школа№231

Ніка

Поділ

2009

В

11.06.2017

13:00

школа№231

Поділ-Андр-2

СК Київ

2009

Кв5

11.06.2017

14:00

школа№231

Динамік

Ск Бориспіль

2008

Кв2

11.06.2017

15:00

школа№231

Арсенал-3

Динамік-2

2008

Кв5

11.06.2017

16:00

школа№231

Хотів

Вишневе-2

2008

Кв5

11.06.2017

17:00

школа№231

Сталь

В.Ващука

2008

Кв4

11.06.2017

18:00

школа№231

Ніка-2

В.Ващука

2010

А

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.06.2017

10:30

школа№245

Київ Сіті

Каскад

2010

А

07.06.2017

11:30

школа№245

Талант

Фортуна

2010

Б

07.06.2017

12:30

школа№245

ФАРР

Фортуна-2

2010

А

07.06.2017

13:30

школа№245

ДЮФК Арсенал

Юніор Спорт-3

2008

Кв8

07.06.2017

14:30

школа№245

СК Бориспіль

Ірпінь

2008

Кв2

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

08.06.2017

10:30

школа№245

Арсенал-4

Сталь

2008

Кв4

08.06.2017

11:30

школа№245

В.Ващука

Старт

2009

Кв3

08.06.2017

12:30

школа№245

В.Ващука

Дніпро

2010

А

08.06.2017

13:30

школа№245

Зміна

Ніка-2

2010

А

08.06.2017

14:30

школа№245

Зміна-Обл

Ніка-3

2010

Б

08.06.2017

15:30

школа№245

Поділ

Ніка

2010

Б

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.06.2017

10:30

школа№245

Ніка-3

Поділ

2010

Б

10.06.2017

11:30

школа№245

Вишневе

Відрадний

2009

В

10.06.2017

12:30

школа№245

Футбол Кідс-2

Моноліт-2

2008

Кв3

10.06.2017

13:30

школа№245

Діназ-2

Юніор Спорт

2008

1

10.06.2017

14:30

школа№245

Вишневе

Ніка

2008

1

10.06.2017

15:30

школа№245

Футбол Кідс

Вертикаль

2009

Кв2

10.06.2017

16:30

школа№245

Фортуна

Вертикаль

2010

Б

10.06.2017

17:30

школа№245

Фортуна-3

Каскад

2008

Кв3

10.06.2017

18:30

школа№245

ЮФС

Київ Сіті

2010

А

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

11.06.2017

10:30

школа№245

Каскад

Зміна

2010

А

11.06.2017

11:30

школа№245

Лідер

Зміна-Обл

2010

Б

11.06.2017

12:30

школа№245

Фортуна

Моноліт

2008

В

11.06.2017

13:30

школа№245

Л.Яшина

ДЮСШ-10

2008

1

11.06.2017

14:30

школа№245

Дніпро

Алмаз

2009

1

11.06.2017

15:30

школа№245

Алмаз-2

ФАРР

2009

Кв4

11.06.2017

16:30

школа№245

Старт

Чайка Лоб.

2009

Кв3

11.06.2017

17:30

школа№245

Ніка

Талант

2010

Б

11.06.2017

18:30

школа№245

Дніпро

ФАРР

2010

А

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *