До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2006-2010р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

Відбулися зміни у розкладі 19.05.17

 

 

 

 

 

 

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

16:00

Динамо«Нивки»

Діназ

Чемпіон

2006

В

20.05.2017

18:00

Динамо«Нивки»

Діназ

Чемпіон

2007

В

 20.05.2017

 17:00

Динамо«Нивки»

Динамік

Поділ

2007

 

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

10:00

ДЮСШ-15

Зірка

ДЮСШ-15

2007

В

20.05.2017

11:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Локомотив-2

2006

20.05.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-4

Дніпро

2006

20.05.2017

13:00

ДЮСШ-15

Фортуна-3

Зірка-2

2006

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

10:00

ДЮСШ-15

Ніжин

В.Ващука

2006

21.05.2017

11:00

ДЮСШ-15

Полісся

ДЮФК Арсенал-2

2005

2

21.05.2017

12:00

ДЮСШ-15

 

 

 

 

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

17.05.2017

16:00

школа№181

ДЮСШ-1-2

Футбол Кідс-2

2008

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

12:00

школа№181

Фортуна-2

ДЮСШ-1

2006

20.05.2017

13:00

школа№181

 

 

2005

2

20.05.2017

14:00

школа№181

Старвард

Столиця

2007

20.05.2017

15:00

школа№181

Старвард-2

Столиця-2

2007

20.05.2017

16:00

школа№181

Арсенал-3

ДЮСШ-10

2006

20.05.2017

17:00

школа№181

Ніка

ДЮСШ-1

2008

1

20.05.2017

18:00

школа№181

Динамік-2

ДЮСШ-1-2

2007

 

Школа 231

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

13:30

школа№231

ДЮСШ-14-Тр

Добро-В

2006

1

 20.05.2017

 19:00

школа№231

Зміна-Обл-2

Єдність

2006

20.05.2017

16:00

школа№231

ДЮСШ-14-Тр2

ДЮСШ-15-2

2006

 

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

11:00

Зміна

Поділ

ОКП

2006

1

20.05.2017

12:00

Зміна

ДЮФК Арсенал-2

Поділ-Андр

2006

20.05.2017

13:00

Зміна

ДЮСШ-14-Т-3

Ірпінь

2006

20.05.2017

14:00

Зміна

Обл-Бр-2

Столичний

2006

20.05.2017

15:00

Зміна

Обл-Бр-3

ДЮСШ-1-2

2006

20.05.2017

16:00

Зміна

Обл-Бр-2

Ніка

2007

20.05.2017

17:30

Зміна

Зміна-Обл

Переможець

2007

1

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

11:00

Зміна

Зміна-Обл

Переможець

2006

1

21.05.2017

12:00

Зміна

В.Ващука

Обл-Бр

2007

21.05.2017

13:00

Зміна

КДЮСШ-22

ДЮФК Арсенал

2007

1

21.05.2017

14:00

Зміна

Фаворит Бор

Фортуна

2006

21.05.2017

15:00

Зміна

Фаворит Бор

Авіатор

2007

21.05.2017

16:00

Зміна

Добро-В-3

Фортуна-4

2007

 

 

 

 

 

 

Вишгород

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

12:00

Вишгород

Добро-В-3

Лайонс

2006

20.05.2017

13:00

Вишгород

Чайка

Арсенал

2006

В

20.05.2017

14:00

Вишгород

Чайка

ДЮФК Арсенал

2005

1

20.05.2017

15:00

Вишгород

Відрадний

Арсенал-2

2006

20.05.2017

16:00

Вишгород

Відрадний

СК 179

2007

 

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

13:00

Вишгород

Каскад

Межигір я

2006

21.05.2017

14:00

Вишгород

КДЮСШ-22-2

Лайонс

2005

2

21.05.2017

15:00

Вишгород

Юніор Спорт

Л.Яшина

2005

2

 

 

 

 

 

Лютіж

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

10:00

Лютіж

Рідне Місто

Діназ-2

2006

20.05.2017

9:30

Лютіж

Сталь

Діназ-2

2007

20.05.2017

11:00

Лютіж

ДЮСШ-21-4

Діназ-3

2006

2Б

 

 

 

 

 

гімназія Київська Русь

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

11:00

Гімн. Київ. Русь

Арсенал-4

Переможець3

2006

20.05.2017

17:00

Гімн. Київ. Русь

Юніор-Сп.

Переможець-2

2006

 

 

 

Дружба

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

11:00

Дружба

Атлет

Зміна

2007

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

12:30

Дружба

Атлет

Зміна

2006

В

21.05.2017

13:45

Дружба

ДЮСШ-21

Атлет-2

2006

1

 

 

 

 

Погреби

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

11:00

Погреби

Моноліт

ДЮСШ-15-2

2007

1

20.05.2017

12:00

Погреби

ДЮСШ-14-Т-4

Фортуна-4

2006

 

 

Зазим’я

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

10:00

Зазим я

ДЮСШ-21

Добро-В

2007

В

20.05.2017

11:15

Зазим я

Парма

ДЮСШ-21-2

2006

 

 

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

15:00

Темп

Старт

Зірка-2

2007

21.05.2017

17:00

Темп

Зірка

ДЮСШ-15

2006

В

21.05.2017

18:00

Темп

ДЮСШ-26

Добро-В-2

2006

 

 

 

Школа 83

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

13:00

Школа №83

Альпіна-Д-17

ДЮФК Арсенал

2006

1

 

 

 

Вишневе

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

14:00

Вишневе

Вишневе

Фортуна

2007

1

20.05.2017

15:00

Вишневе

ФАРР

Вишневе-2

2007

 

 

 

 

Білогородка

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

10:00

Білогородка

Білгород Сіті

ХФК ІБЦ

2007

 

 

 

 

Чемпіон

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

14:00

Чемпіон

Ніка

Чемпіон

2009

В

21.05.2017

15:00

Чемпіон

Юніор Спорт

Чемпіон-2

2009

1

 

 

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

13:00

Локомотив

Локомотив

Динамо

2006

В

20.05.2017

14:00

Локомотив

Локомотив-2

ДЮСШ-1

2007

1

20.05.2017

15:00

Локомотив

Локомотив

Динамо

2007

В

20.05.2017

12:30

Локомотив

Авіатор

Локомотив-2

2009

1

20.05.2017

13:30

Локомотив

Локомотив

Зміна-Обл

2010

Б

20.05.2017

14:30

Локомотив

Столичний

Локомотив-3

2009

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

10:00

Локомотив

Локомотив

Відрадний

2009

В

 

 

 

 

Закревського 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

9:00

Закревського 32

Столиця

СК 179

2009

21.05.2017

10:00

Закревського 32

Столиця-2

Фортуна-2

2009

21.05.2017

11:00

Закревського 32

Фортуна

Столиця

2008

В

21.05.2017

12:00

Закревського 32

Динамік-2

Столиця-2

2008

21.05.2017

13:00

Закревського 32

Динамік

Столиця-3

2008

21.05.2017

14:20

Закревського 32

Столиця

В.Ващука

2010

 

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

10:00

Темп

Зірка-2

ДЮСШ-10

2008

1

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

10:00

Темп

ДЮСШ-26-2

Фортуна-4

2008

21.05.2017

11:00

Темп

Юніор Спорт-2

ДЮСШ-26

2008

21.05.2017

12:00

Темп

Юніор Спорт

Арсенал-2

2008

1

 

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

15:00

Динамо«Нивки»

ДЮСШ-21

Динамо

2008

В

20.05.2017

16:00

Динамо«Нивки»

Діназ

Чемпіон

2008

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

11:30

Динамо«Нивки»

Динамо

Каскад

2009

В

21.05.2017

12:30

Динамо«Нивки»

Динамо-2

Алмаз

2009

1

21.05.2017

16:30

Динамо«Нивки»

Динамік

Чайка Лоб

2009

 

 

 Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

12:00

школа№231

Вертикаль

Поділ

2010

Б

20.05.2017

13:00

школа№231

Діназ-2

Вишневе

2008

1

20.05.2017

14:00

школа№231

Бориспіль Сп

Вишневе-2

2008

20.05.2017

15:00

школа№231

Вишневе-2

Дніпро-2

2009

20.05.2017

16:00

школа№231

Чайка

Арсенал

2008

В

20.05.2017

17:00

школа№231

Старвард

Арсенал-3

2008

20.05.2017

18:00

школа№231

СК 179

Арсенал-4

2008

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

12:00

школа№231

Талант

ДЮФК Арсенал

2010

Б

21.05.2017

13:00

школа№231

Поділ

Вишневе

2009

В

21.05.2017

14:00

школа№231

Лайонс

Поділ-Андр

2009

1

21.05.2017

15:00

школа№231

Футбол Кідс

Поділ-Андр-2

2009

21.05.2017

16:00

школа№231

Зміна-Обл

Дніпро

2009

1

21.05.2017

17:00

школа№231

Фортуна

Зміна

2009

В

21.05.2017

18:00

школа№231

Ірпінь

Фортуна-2

2008

 

 

 

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

20.05.2017

10:30

школа№245

 

 

 

 

20.05.2017

11:30

школа№245

Футбол Кідс

ДЮСШ-15-2

2008

20.05.2017

12:30

школа№245

Десна

ДЮФК Арсенал

2008

20.05.2017

13:30

школа№245

Дніпро

Ніка-2

2010

А

20.05.2017

14:30

школа№245

Ніка

Ніка-3

2010

Б

20.05.2017

15:30

школа№245

ФАРР

Київ Сіті

2010

А

20.05.2017

16:30

школа№245

ФАРР

СК Київ

2009

20.05.2017

17:30

школа№245

Старт

ЮФС

2009

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

10:30

школа№245

ЮФС

Зміна

2010

А

21.05.2017

11:30

школа№245

В.Ващука

Юніор Спорт

2008

21.05.2017

12:30

школа№245

Фортуна-3

В.Ващука

2009

21.05.2017

13:30

школа№245

Фортуна-5

Моноліт-2

2008

21.05.2017

14:30

школа№245

Межигір я

Л.Яшина

2008

1

21.05.2017

15:30

школа№245

Моноліт

ДЮСШ-15

2008

В

21.05.2017

16:30

школа№245

Фортуна

Лідер

2010

Б

21.05.2017

17:30

школа№245

Фортуна-2

Каскад

2010

А

 

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

21.05.2017

10:00

ДЮСШ-15

Сталь

Хотів

2008

 21.05.2017

 09:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Алмаз

2008

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *