Вічна пам’ять нашим дорогим динамівцям
1494569317

День 90-річчя київського «Динамо» розпочався з заходів на Байковому та Лісовому кладовищах столиці України, а також біля пам’ятника Валерію Лобановському на стадіоні «Динамо», де функціонери, гравці, тренери, керівники, журналісти і прості вболівальники вшанували пам’ять динамівців що пішли з життя

 

Вже 15 років, як пішов у вічність Великий Валерій Васильович Лобановський. І вже традиційно величезна кількість функціонерів, тренерів, гравців, юних вихованців “Динамо”, їх батьків зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять Великого Метра, що на довгі десятиліття випередив свій час та подарував нам незабутні миттєвості радості і гордості за свою країну, за наш футбол! Яку плеяду зірок світового масштабу виховав Тренер, яку кількість просто небайдужих закохав в Гру, не передати словами! Сьогодні за покликом серця зібралися всі, хто щиро продовжує любити і пам’ятати Валерія Васильовича. Стільки щирих емоцій та слів можна було почути лише тут і цього дня! Так сталося, що Тренер, який приніс найбільшу славу вітчизняному флагману, спочив у день заснування рідного Клубу. І як останнім часом, вшанування пам’яті перейшло у спогад про всіх видатних динамівців, що роками кували його славу.  

На Байковому кладовищі упокоїлися Валерій Лобановський, його колеги по команді Юрій Войнов, Олег Макаров, Віктор Банников, Михайло Коман, блискучі учні Євген Рудаков, Вадим Соснихін, Віктор Чанов, Валерій Зуєв, Андрій Баль, Валентин Белькевич, Андрій Гусін… На Лісовому Анатолій Пузач, Віктор Колотов, Валентин Трояновський… Зоряна команда, якої нам так зараз не вистачає.

Присутні згадали видатних динамівців, поклали до їхніх могил, до яких ніколи не заростає людська стежка, квіти.

Численним був мітинг біля пам’ятника Валерію Лобановському. Віце-президент УЄФА, почесний президент ФФУ Григорій Суркіс, легендарні динамівці Володимир Мунтян, Олексій Михайличенко, Леонід Буряк, Володимир Безсонов, Анатолій Сучков, Володимир Веремєєв, Віталій Хмельницький, Андрій Біба, Павло Яковенко, Володимир Трошкін, Олег Протасов, Олександр Шовковський, Віталій Косовський, Віктор Кондратов, Юрій Дмитрулін, Олег Саленко, Сергій Коновалов, Олександр Дамін, Сергій Кузнєцов, Олександр Хацкевич, Василь Кардаш та багато багато інших.

Разом із директором ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського Олександром Іщенком прийшли юні динамівці, яким є на кого рівнятися і з кого брати приклад. Федерацію футболу України представляли перші віце-президенти Олександр Бандурко та Вадим Костюченко, Федерацію футболу міста Києва – президент Ігор Кочетов.

У повному складі прийшла родина Валерія Лобановського – дружина Аделаїда Панкратіївна (на честь якої присутні влаштували гучну овацію), дочка Світлана Валеріївна з чоловіком Валерієм Горбиком, онук Богдан і онука Оксана. Прийшли прості вболівальники Клубу, для яких є дорогими славетні імена та які дбайливо зберігають пам’ять про наше минуле. Адже без цього, як відомо, немає майбутнього.

 

За матеріалами – Copyright © FC Dynamo Kyiv

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *