Конкурси технічної майстерності сезону 2017р.
17796736_1506079299424723_4253710657552861816_n

Відбулися щорічні змагання з технічної майстерності на призи видатних футболістів. До вашої уваги результати конкурсів

Призери змагань з технічної майстерності

 

Вікова категорія учасників 2005 р.н:

 

У номінації “жонглювання м’ячем” на призи А.А. Біби:

 1 місце –  Бойченюк Максим Олександрович, 12.05.2005 ( ФК Динамо)  

 2 місце – Деккер  Марк Юліусович,  31.01.2005 ( ФК Переможець)

3 місце – Ванда Ігор Костянтинович, 13.04.2005 ( ФК Діназ)

 

У номінації “кращий воротар” на призи О.В. Шовковського:

 1 місце –  Костюк  Артем  Ярославович,  03.03.2005 (ФК Динамо)

2 місце –  Гарманчук Максим  Ігорович, 16.07.2005 (ДЮСШ-21)

3 місце –  Глібовець  Павло  Сергійович,  22.06.2005 (ФК Чемпіон)

 

У номінації “удар по м’ячу на дальність” на призи В.М. Трошкіна:

 1 місце –  Тіщенко  Віталій  Віталійович,  27.12.2005 (ФК Динамо)

2 місце –  Гайдай  Володимир  Михайлович, 02.03.2005 (ФК Діназ)

3 місце –  Невихожий  Владислав  В’ячеславович,  16.05.2005 (ДЮСШ-15)

 

У номінації “ удар по м’ячу на точність” на призи В.Г. Веремеєва:

 1 місце – Масловський  Артем  Олександрович, 14.07.2005 (ДЮСШ-15)

2 місце – Новик Дмитро Миколайович, 08.03.2005 (ФК Динамо)

3 місце – Берендсон Артемій Андрійович, 26.07.2005 (ФК Локомотив)

 

 

Вікова категорія учасників 2006 р.н:

 

У номінації “жонглювання м’ячем” на призи А.А. Біби:

 1 місце –  Осипенко Кирило Віталійович, 19.01.2006 (ФК Динамо)

 2 місце – Гонгальський  Олег  Дмитрович,  16.05.2006 (ДЮСШ-14-Троєщина)

  3 місце – Бельчиков  Артем  Володимирович, 08.02.2006 ( ФК Діназ)

 

У номінації “кращий воротар” на призи О.В. Шовковського:

1 місце –  Мартинов Іван Олександрович, 11.10.2006 (ФК Динамо)

2 місце –  Шульга Павло Олександрович, 13.07.2006 (ФК Діназ)

3 місце –  Калініченко  Богдан  Богданович,  23.01.2006 (ДЮСШ-14-Троєщина)

 

У номінації “удар по м’ячу на дальність” на призи В.М. Трошкіна:

1 місце –  Кліманов  Володимир  Михайлович, 27.03.2006 (ДЮФК-Арсенал)

1 місце – Сівцев  Олексій  Владиславович,  02.06.2006 (ФК Діназ)

2 місце –  Кушнєров  Святослав  Олександрович,  28.02.2006 (ФК Динамо)

3 місце – Афанасьєв Антон Ігорович 13.03.2006 (ФК Поділ)

 

 

У номінації “ удар по м’ячу на точність ” на призи В.Г. Веремеєва:

1 місце – Поліщук  Максим  Юрійович, 31.03.2006 (ДЮСШ-21)

2 місце – Атаманчук  В’ячеслав  Вікторович, 18.06.2006 (ДЮСШ-14-Троєщина)

3 місце – Харків Євген Володимирович, 01.07.2006 (ДЮФК-Арсенал)

 

Вікова категорія учасників 2007 р.н:

 

У номінації “жонглювання м’ячем” на призи А.А. Біби:

 1 місце –  Пінчук Максим Андрійович, 13.09.2007 (ФК Сталь)       

 2 місце – Михнян Ігор Сергійович, 19.04.2007 (Оболонь-Бровар)

  3 місце – Амелін  Дарій  Денисович, 11.03.2007 ( ФК Діназ)

 

У номінації “кращий воротар” на призи О.В. Шовковського:

1 місце –  Волков  Сергій  Сергійович, 07.10.2007 (ФК Динамо)

2 місце –  Калінкін  Максим  Максимович,12.04.2007 (ФК Діназ)

3 місце –  Марченко  Денис  Сергійович,  05.02.2007 (Оболонь-Бровар)

 

У номінації “удар по м’ячу на дальність” на призи В.М. Трошкіна:

1 місце –  Коваль  Гордій  Євгенійович, 25.01.2007 (ФК Діназ)

2 місце –  Литвин  Єлисей  Олексійович,  30.01.2007 (ФК Динамо)

3 місце  – Лещенко  Іван  Євгенович,  10.07.2007 (Оболонь-Бровар)

 

У номінації “ удар по м’ячу на точність ” на призи В.Г. Веремеєва:

 1 місце – Панчук Арсеній  Вікторович, 15.12.2007 (ДЮСШ-21)

 

Вікова категорія учасників 2008 р.н:

У номінації “жонглювання м’ячем” на призи А.А. Біби:

1 місце –  Тумко  Єгор  Григорович, 13.07.2008 (ФК Динамо)        

2 місце – Перкатюк  Назарій  Андріанович, 31.07.2008 (ФК Діназ)

3 місце – Смирнов   Єгор  Олегович, 28.08.2008 ( ФК Діназ-2)

 

У номінації “кращий воротар” на призи О.В. Шовковського:

1 місце –  Літвіненко Володимир, 04.07.2008 (ФК Зміна)

2 місце –  Костенко  Ігор  Євгенійович,  13.02.2008 (ФК Динамо)

3 місце –  Білоус  Володимир  Юрійович, 03.07.2008 (Старт)

 

У номінації “удар по м’ячу на дальність” на призи В.М. Трошкіна:

1 місце –  Люсін  Павло  Юрійович, 23.02.2008 (ФК Динамо)

2 місце –  Морозов Ілля  Андрійович,  05.06.2008 (ФК Діназ)

3 місце  – Снітко  Богдан  Сергійович,  11.08.2008 (Старт)

 

У номінації “ удар по м’ячу на точність ” на призи В.Г. Веремеєва:

 1 місце – Музичко Єгор  Андрійович, 10.08.2008 (ФК Діназ)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *