До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2006-2010р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

Відбулися зміни у розкладі 11.05.17

 

 

 

 

 

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

13:00

Динамо«Нивки»

Динамо

Зірка

2006

В

14.05.2017

14:00

Динамо«Нивки»

Динамо

Зірка

2007

В

14.05.2017

15:00

Динамо«Нивки»

СК 179

Динамо-2

2007

14.05.2017

16:00

Динамо«Нивки»

Добро-В

Діназ

2007

В

 

 

 

Конча-Заспа

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

10.05.2017

18:00

Конча-Заспа м

Арсенал

Діназ

2006

В

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

11:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

ДЮСШ-21

2007

В

13.05.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Чайка

2006

В

13.05.2017

13:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Рідне Місто

2006

13.05.2017

14:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Зміна-Обл

2007

1

 

Школа 181

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

14:30

школа№181

Столиця

Фортуна-3

2007

13.05.2017

15:30

школа№181

Столиця-2

Динамік

2007

13.05.2017

16:30

школа№181

ДЮСШ-1

ДЮСШ-26

2006

13.05.2017

17:30

школа№181

ДЮСШ-1-2

Фортуна-3

2006

13.05.2017

18:30

школа№181

Столичний

Л.Яшина

2006

13.05.2017

19:30

школа№181

Добро-В-2

Столиця

2006

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

12:00

школа№181

ДЮСШ-1

Вишневе

2007

1

 

Школа 231

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

19:00

школа№231

В.Ващука

ДЮСШ-14-Тр2

2006

2А

13.05.2017

19:00

школа№231

Зміна

Локомотив

2006

В

13.05.2017

20:00

школа№231

Переможець3

Зміна-Обл-2

2006

 

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

12:00

Зміна

Фортуна-4

Відрадний

2006

13.05.2017

13:00

Зміна

Поділ

Відрадний

2007

13.05.2017

14:00

Зміна

Єдність

Каскад

2006

13.05.2017

15:00

Зміна

Поділ-Андр

Ніжин

2006

13.05.2017

16:00

Зміна

ДЮСШ-10

Обл-Бр

2006

13.05.2017

17:30

Зміна

Лайонс

Обл-Бр-3

2006

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

11:00

Зміна

Зміна

Локомотив

2007

В

14.05.2017

12:00

Зміна

ДЮФК Арсенал

Моноліт

2007

1

14.05.2017

13:00

Зміна

Обл-Бр

Добро-В-3

2007

14.05.2017

14:00

Зміна

Фортуна

КДЮСШ-22

2007

1

14.05.2017

15:00

Зміна

Добро-В-2

Старвард

2007

14.05.2017

16:00

Зміна

       

 

Вишгород

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

15:30

Вишгород

Ірпінь

Фаворит Бор

2006

13.05.2017

16:30

Вишгород

Ніка

Фортуна-2

2007

13.05.2017

17:30

Вишгород

Фортуна-4

Сталь

2007

13.05.2017

18:30

Вишгород

Авіатор

Старт

2007

 

РВУФК

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

РВУФК

ОКП

Зміна-Обл

2006

1

 

Лютіж

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

15:00

Лютіж

Діназ-2

ДЮФК Арсенал-2

2006

13.05.2017

15:00

Лютіж

Діназ-2

В.Ващука

2007

13.05.2017

16:00

Лютіж

Діназ-3

ДЮСШ-15-3

2006

2Б

 

гімназія Київська Русь

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

             

13.05.2017

12:00

Гімн. Київ. Русь

Переможець2

Чемпіон-2

2006

13.05.2017

16:00

Гімн. Київ. Русь

Чемпіон

Атлет

2007

В

 

Переможець

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

14:00

Переможець

Переможець

Локомотив-2

2007

1

 

Дружба

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

12:00

Дружба

Чемпіон

Атлет

2006

В

13.05.2017

15:00

Дружба

Атлет-2

Альпіна-Д-17

2006

1

 

 

 

 

Козин

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

Козин

Дніпро

Фортуна-2

2006

 

 

 

Ірпінь

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

 14:45

Ірпінь

ХФК ІБЦ

ФАРР

2007

 

Нові Петрівці

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

13:00

Нові Петрівці

Межигір я

ДЮСШ-21-3

2006

 

Зазим’я

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

15:30

Зазим я

ДЮСШ-21-2

Добро-В-3

2006

 

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

16:00

Темп

ДЮСШ-26

Інтер

2007

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

Темп

Добро-В

ДЮСШ-21

2006

1

14.05.2017

16:00

Темп

Зірка-2

Парма

2006

14.05.2017

17:00

Темп

Зірка-2

Фаворит Бор

2007

 

Вишневе

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

.05.2017

 

Вишневе

Вишневе-2

Обл-Бр-2

2007

 

Чемпіон

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

10:00

Чемпіон

Чемпіон

Фортуна

2008

В

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

Чемпіон

Чемпіон

Фортуна

2009

В

14.05.2017

11:00

Чемпіон

Чемпіон-2

Зміна-Обл

2009

1

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

15:00

Локомотив

Локомотив-2

Обл-Бр-2

2006

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

Локомотив

Локомотив-3

Алмаз-2

2009

14.05.2017

11:00

Локомотив

Лідер

Локомотив

2010

Б

14.05.2017

12:00

Локомотив

Локомотив-2

Динамо-2

2009

1

 

Закревського 32

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

Закревського 32

В.Ващука

Столиця

2009

14.05.2017

11:00

Закревського 32

Чайка Лоб

Столиця-2

2009

14.05.2017

12:00

Закревського 32

Столиця

ДЮСШ-21

2008

В

14.05.2017

13:00

Закревського 32

Столиця-2

Київ Сіті

2008

14.05.2017

14:00

Закревського 32

Столиця-3

Футбол Кідс

2008

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

Темп

Вишневе-2

ДЮСШ-26-2

2008

 

Динамо «Нивки»

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

16:00

Динамо«Нивки»

Відрадний

Динамо

2009

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

14:00

Динамо«Нивки»

Динамо

Моноліт

2008

В

14.05.2017

15:00

Динамо«Нивки»

Арсенал

Діназ

2008

В

 

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

9:00

школа№181

ДЮСШ-1

Зірка-2

2008

1

13.05.2017

10:00

школа№181

ДЮСШ-26

ДЮСШ-1-2

2008

 

 

 

 Школа 231

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

12:00

школа№231

Моноліт-2

Динамік-2

2008

13.05.2017

13:00

школа№231

Фортуна-2

СК 179

2008

13.05.2017

14:00

школа№231

ДЮФК Арсенал

Фортуна-5

2008

13.05.2017

15:00

школа№231

Фортуна-4

Каскад

2008

13.05.2017

16:00

школа№231

Дніпро

Авіатор

2009

1

13.05.2017

17:00

школа№231

Київ Сіті

Дніпро

2010

А

13.05.2017

18:00

школа№231

Зміна

Локомотив

2009

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

12:00

школа№231

Каскад

Поділ

2009

В

14.05.2017

13:00

школа№231

Дніпро-2

Каскад-2

2009

14.05.2017

14:00

школа№231

Поділ-Андр

Юніор Спорт

2009

1

14.05.2017

15:00

школа№231

Поділ-Андр-2

Столичний

2009

14.05.2017

16:00

школа№231

ДЮФК Арсенал

Ніка

2010

Б

14.05.2017

17:00

школа№231

Ніка-2

Фортуна-2

2010

А

14.05.2017

18:00

школа№231

Ніка-3

Фортуна

2010

Б


Ш
кола 245

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

13.05.2017

10:30

школа№245

Арсенал-2

Діназ-2

2008

1

13.05.2017

11:30

школа№245

Вишневе

Межигір я

2008

1

13.05.2017

12:30

школа№245

Арсенал-4

ДЮСШ-15-3

2008

13.05.2017

13:30

школа№245

Вишневе

Ніка

2009

В

13.05.2017

14:30

школа№245

СК 179

Вишневе-2

2009

13.05.2017

15:30

школа№245

Каскад

ЮФС

2010

А

13.05.2017

16:30

школа№245

Євросіті

Старвард

2008

13.05.2017

17:30

школа№245

ЮФС

Футбол Кідс

2009

13.05.2017

18:30

школа№245

Л.Яшина

Ніка

2008

1

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:30

школа№245

Зміна

Столиця

2010

А

14.05.2017

11:30

школа№245

Зміна-Обл

Вертикаль

2010

Б

14.05.2017

12:30

школа№245

Фотуна-2

Вертикаль

2009

14.05.2017

13:30

школа№245

Поділ

Талант

2010

Б

14.05.2017

14:30

школа№245

Алмаз

Лайонс

2009

1

14.05.2017

15:30

школа№245

Хотів

Фортуна-3

2008

14.05.2017

16:30

школа№245

Алмаз

Ірпінь

2008

14.05.2017

17:30

школа№245

ДЮСШ-10

Юніор Спорт

2008

1

14.05.2017

18:30

школа№245

Арсенал-3

Юніор Спорт-2

2008

14.05.2017

19:30

школа№245

Юніор Спорт-3

Бориспіль Сп

2008

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Чайка

2008

В

.05.2017

 

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Сталь

2008

 

 

 

Мередіан

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.04.2017

11:30

Мередіан

СК Київ

Динамік

2009

 

 

Школа 154

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

14.05.2017

11:00

школа№154

В.Ващука

ФАРР

2010

А

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *