До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2006-2010р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

Відбулися зміни у розкладі 04.05.17

 

 

 

 

 

 

 

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

9:30

Динамо«Нивки»

ДЮСШ-21

Динамо

2007

В

06.05.2017

15:30

Динамо«Нивки»

Діназ

ДЮСШ-15

2007

В

06.05.2017

16:30

Динамо«Нивки»

Динамо-2

Поділ

2007

06.05.2017

17:30

Динамо«Нивки»

Динамік

Старвард-2

2007

 

 

 

Конча-Заспа

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

16:00

Конча-Заспа м

Діназ

ДЮСШ-15

2006

В

 

 

 

ДЮСШ-15

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Переможець

2007

1

06.05.2017

11:00

ДЮСШ-15

ДЮФК Арсенал-2

ДЮСШ-15-2

2006

06.05.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

ДЮСШ-21-4

2006

06.05.2017

13:00

ДЮСШ-15

Фортуна-2

ДЮСШ-15-4

2006

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2016

10:00

ДЮСШ-15

Чемпіон-2

Арсенал-2

2006

07.05.2016

11:00

ДЮСШ-15

Арсенал-3

Ірпінь

2006

07.05.2016

12:00

ДЮСШ-15

Фортуна-3

Добро-В-2

2007

 

 

 

Школа 181

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

12:00

школа№181

Столиця

ДЮСШ-1

2006

06.05.2017

13:00

школа№181

Парма

ДЮСШ-1-2

2006

06.05.2017

14:00

школа№181

ДЮСШ-1

ХФК ІБЦ

2005

2

06.05.2017

15:00

школа№181

Старвард

ДЮСШ-1-2

2007

06.05.2017

16:00

школа№181

 

 

 

 

06.05.2017

17:00

школа№181

 

 

 

 

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

12:00

школа№181

КДЮСШ-22

ДЮСШ-1

2007

1

 

 

 

 

 

Школа 231

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

05.2017

 

школа№231

Зміна-Обл-2

Арсенал-4

2006

2Д

 06.05.2017

 19:00

школа№231

Чемпіон

Зміна

2006

В

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

19:00

школа№231

ДЮСШ-14-Тр2

Ніжин

2006

2А

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

12:00

Зміна

Фортуна-3

Обл-Бр-3

2006

06.05.2017

13:00

Зміна

Обл-Бр-2

Діназ-3

2006

06.05.2017

14:00

Зміна

Фортуна-4

Обл-Бр

2007

06.05.2017

15:00

Зміна

Обл-Бр-2

ХФК ІБЦ

2007

06.05.2017

16:00

Зміна

Фаворит Бор

ДЮСШ-14-Т-3

2006

06.05.2017

17:00

Зміна

Старт

Фаворит Бор

2007

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

11:00

Зміна

 

 

 

 

07.05.2017

12:00

Зміна

Зміна-Обл

ДЮФК Арсенал

2007

1

07.05.2017

13:00

Зміна

Зміна-Обл

ДЮФК Арсенал

2006

1

07.05.2017

14:00

Зміна

Обл-Бр

Фортуна

2006

07.05.2017

15:00

Зміна

Рідне Місто

В.Ващука

2006

2А

07.05.2017

16:00

Зміна

Юніор Спорт

Фортуна-4

2006

 Вишгород

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

12:30

Вишгород

Чайка

Динамо

2006

В

06.05.2017

13:30

Вишгород

В.Ващука

Сталь

2007

06.05.2017

14:30

Вишгород

ФАРР

Білгород Сіті

2007

06.05.2017

15:30

Вишгород

Відрадний

ДЮСШ-14-Т-4

2006

06.05.2017

16:30

Вишгород

Відрадний

Столиця-2

2007

 

 

Лютіж

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

10:00

Лютіж

Діназ-2

Поділ-Андр

2006

06.05.2017

10:00

Лютіж

Добро-В-3

Діназ-2

2007

 

 

РВУФК

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

10:00

РВУФК

ОКП

Переможець

2006

1

 

 

 

гімназія Київська Русь

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

11:00

Гімн. Київ. Русь

Чемпіон

Зміна

2007

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

10:30

Гімн. Київ. Русь

Каскад

Переможець3

2006

 

 

 

Дружба

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

13:30

Дружба

Атлет

Добро-В

2007

В

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

13:30

Дружба

Поділ

Атлет-2

2006

1

07.05.2017

15:00

Дружба

Атлет

Арсенал

2006

В

 

 

 

 

Погреби

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

11:00

Погреби

Моноліт

Фортуна

2007

1

 

Зазим’я

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

13:00

Зазим я

ДЮСШ-21

ДЮСШ-14-Т

2006

1

06.05.2017

14:00

Зазим я

ДЮСШ-21-2

Лайонс

2006

06.05.2017

15:00

Зазим я

ДЮСШ-21-3

Єдність

2006

 

 

Темп

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

16:00

Темп

Зірка

Локомотив

2006

В

06.05.2017

17:00

Темп

Добро-В-3

Зірка-2

2006

06.05.2017

 11:00

Темп

ДЮСШ-26

Дніпро

2006

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

16:00

Темп

Зірка

Локомотив

2007

В

07.05.2017

17:00

Темп

Інтер

Зірка-2

2007

 

 

ДЮСШ-17

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

14:00

ДЮСШ-17

Альпіна-Д-17

Добро-В

2006

1

 

Вишневе

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

14:15

Вишневе

Фортуна-2

Вишневе-2

2007

06.05.2017

15:15

Вишневе

Вишневе

Локомотив-2

2007

1

 

 

Чемпіон

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

10:00

Чемпіон

Чемпіон

Столиця

2008

В

07.05.2017

11:00

Чемпіон

Чемпіон

Зміна

2009

В

07.05.2017

12:00

Чемпіон

Чемпіон-2

Дніпро

2009

1

 

Локомотив

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

11:00

Локомотив

Локомотив

Ніка-3

2010

Б

06.05.2017

12:00

Локомотив

Лайонс

Локомотив

2009

1

06.05.2017

13:00

Локомотив

Л.Яшина

Локомотив-2

2006

 

Закревського 32

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

9:00

Закревського 32

Сталь

Столиця-3

2008

06.05.2017

10:00

Закревського 32

Столиця

Каскад

2010

А

06.05.2017

11:00

Закревського 32

Столиця

Фортуна-3

2009

06.05.2017

12:00

Закревського 32

Столиця-2

СК Київ

2009

 

Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

11:00

Темп

Зірка-2

Ніка

2008

1

07.05.2017

12:00

Темп

ДЮСШ-26-2

Юніор Спорт3

2008

 

Динамо «Нивки»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

11:30

Динамо«Нивки»

Діназ

ДЮСШ-15

2008

В

07.05.2017

12:30

Динамо«Нивки»

Чайка

Динамо

2008

В

07.05.2017

13:30

Динамо«Нивки»

Динамо

Локомотив

2009

В

07.05.2017

14:30

Динамо«Нивки»

Динамо-2

Авіатор

2009

1

07.05.2017

15:30

Динамо«Нивки»

Динамік

ФАРР

2009

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.05.2017

15:00

школа№181

ДЮСШ-1-2

Арсенал-3

2008

09.05.2017

16:00

школа№181

Юніор Спорт

ДЮСШ-1

2008

1

 

 Школа 231

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

12:00

школа№231

Старвард

Футбол Кідс-2

2008

06.05.2017

13:00

школа№231

Футбол Кідс

Динамік

2008

06.05.2017

14:00

школа№231

Динамік-2

ДЮФК Арсенал

2008

06.05.2017

15:00

школа№231

Футбол Кідс

Старт

2009

06.05.2017

16:00

школа№231

Діназ-2

ДЮСШ-10

2008

1

06.05.2017

17:00

школа№231

Фортуна

Вишневе

2009

В

06.05.2017

18:00

школа№231

Вишневе-2

В.Ващука

2009

06.05.2017

19:00

школа№231

Каскад

Вишневе-2

2008

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

12:00

школа№231

Поділ

Відрадний

2009

В

07.05.2017

13:00

школа№231

Алмаз-2

Поділ-Андр-2

2009

07.05.2017

14:00

школа№231

Зміна-Обл

Поділ-Андр

2009

1

07.05.2017

15:00

школа№231

Юніор Спорт

Алмаз

2009

1

07.05.2017

16:00

школа№231

Алмаз

Арсенал-4

2008

07.05.2017

17:00

школа№231

Фортуна

Арсенал

2008

В

07.05.2017

18:00

школа№231

ДЮСШ-15-3

Фортуна-2

2008

07.05.2017

19:00

школа№231

Фортуна-3

ДЮСШ-15-2

2008

 

 

 

Школа 245

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

06.05.2017

10:30

школа№245

Поділ

ДЮФК Арсенал

2010

Б

06.05.2017

11:30

школа№245

Межигір я

Арсенал-2

2008

1

06.05.2017

12:30

школа№245

Моноліт

ДЮСШ-21

2008

В

06.05.2017

13:30

школа№245

В.Ващука

Київ Сіті

2010

А

06.05.2017

14:30

школа№245

Київ Сіті

Моноліт-2

2008

06.05.2017

15:30

школа№245

Бориспіль

В.Ващука

2008

06.05.2017

16:30

школа№245

Фортуна-5

Десна

2008

06.05.2017

17:30

школа№245

Вертикаль

Чайка Лоб

2009

06.05.2017

18:30

школа№245

Вертикаль

Лідер

2010

Б

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

07.05.2017

10:30

школа№245

ФАРР

Зміна

2010

А

07.05.2017

11:30

школа№245

Талант

Зміна-Обл

2010

Б

07.05.2017

12:30

школа№245

Юніор Спорт2

Євро Сіті

2008

07.05.2017

13:30

школа№245

Фортуна

Ніка

2010

Б

07.05.2017

14:30

школа№245

Фортуна-2

Дніпро

2010

А

07.05.2017

15:30

школа№245

ЮФС

Ніка-2

2010

А

07.05.2017

16:30

школа№245

Столичний

ЮФС

2009

07.05.2017

17:30

школа№245

Вишневе

Л.Яшина

2008

1

07.05.2017

18:30

школа№245

СК 179

Ірпінь

2008

 

 

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Л

09.05.2017

11:00

школа№245

Столичний

Футбол Кідс

2009

09.05.2017

12:00

школа№245

Київ Сіті

Десна

2008

09.05.2017

13:00

школа№245

Ніка

Каскад

2009

В

09.05.2017

14:00

школа№245

Каскад-2

СК 179

2009

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *