До Вашої уваги результати 1/2
КУБОК В. МУНТЯНА - 2017
Група «А»
№ |
Група А |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Чемпіон |
4:3 |
3:0 |
0:1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
1 |
7:4 |
6 |
|
2 |
Локомотив |
3:4 |
4:0 |
4:0 |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
11:4 |
6 |
|
3 |
КДЮСШ-22 |
0:3 |
0:4 |
3:0 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3:7 |
3 |
|
4 |
Рубін |
1:0 |
0:4 |
0:3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
1:7 |
3 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Локомотив – Чемпіон 3:4 |
25.02 |
16:00 |
Лютіж |
І |
КДЮСШ-22 – Рубін 3:0 |
26.02 |
10:00 |
Козин |
ІІ |
Рубін – Локомотив 0:4 |
05.03 |
14:00 |
Локомотив |
ІІ |
Чемпіон – КДЮСШ-22 3:0 |
04.03 |
15:00 |
Лютіж |
ІІІ |
Локомотив – КДЮСШ-22 4:0 |
12.03 |
14:00 |
Локомотив |
ІІІ |
Рубін – Чемпіон 1:0 |
12.03 |
14:30 |
Козин |
Група «В»
№ |
Група В |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Легія |
1:0 |
6:0 |
4:0 |
3 |
3 |
0 |
0 |
1 |
11:0 |
9 |
|
2 |
Атлет |
0:1 |
1:1 |
3:0 |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4:2 |
4 |
|
3 |
Спарта |
0:6 |
1:1 |
4:1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5:8 |
4 |
|
4 |
ДЮСШ-15 |
0:4 |
0:3 |
1:4 |
2 |
0 |
0 |
3 |
4 |
1:11 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Легія – ДЮСШ-15 4:0 |
26.02 |
9:30 |
КПІ |
І |
Атлет – Спарта 1:1 |
25.02 |
10:00 |
Лютіж |
ІІ |
Спарта – Легія 0:6 |
05.03 |
14:30 |
Козин |
ІІ |
ДЮСШ-15 – Атлет 0:3 |
05.03 |
15:00 |
Вишневе |
ІІІ |
Легія – Атлет 1:0 |
12.03 |
10:00 |
Лютіж |
ІІІ |
Спарта – ДЮСШ-15 4:1 |
12.03 |
15:00 |
Вишневе |
Група «С»
№ |
Група В |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Межигір’я |
5:0 |
5:0 |
2:2 |
3 |
2 |
1 |
0 |
1 |
12:2 |
7 |
|
2 |
Моноліт |
0:5 |
1:1 |
3:1 |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
4:7 |
4 |
|
3 |
Ніка |
0:5 |
1:1 |
3:2 |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
4:8 |
4 |
|
4 |
Поділ |
2:2 |
1:3 |
2:3 |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
5:8 |
1 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Межигір’я – Ніка 5:0 |
25.02 |
12:00 |
Лютіж |
І |
Поділ – Моноліт 1:3 |
25.02 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
ІІ |
Моноліт – Межигір’я 0:5 |
05.03 |
9:30 |
КПІ |
ІІ |
Ніка – Поділ 3:2 |
04.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
ІІІ |
Межигір’я – Поділ 2:2 |
12.03 |
9:30 |
КПІ |
ІІІ |
Моноліт – Ніка |
13.03 |
14:00 |
ЗОШ № 231 |
Група «D»
№ |
Група В |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
Говерла |
3:2 |
1:0 |
1:1 |
3 |
2 |
1 |
0 |
1 |
5:3 |
7 |
|
2 |
Оболонь-Бровар |
2:3 |
3:1 |
3:2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
8:6 |
6 |
|
3 |
Франс.ua |
1:1 |
1:3 |
2:1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4:5 |
4 |
|
4 |
Столиця-КПІ |
0:1 |
2:3 |
1:2 |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
3:6 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Франс.ua – Столиця-КПІ 2:1 |
25.02 |
14:00 |
КПІ |
І |
Говерла – Оболонь-Бровар 3:2 |
26.02 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
ІІ |
Оболонь-Бровар – Франс.ua 1:3 |
05.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
ІІ |
Столиця-КПІ – Говерла 0:1 |
04.03 |
14:00 |
КПІ |
ІІІ |
Франс.ua – Говерла 1:1 |
12.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
ІІІ |
Оболонь-Бровар – Столиця-КПІ 3:2 |
11.03 |
14:00 |
КПІ |
Група «Е»
№ |
Група В |
1 |
2 |
3 |
4 |
І |
В |
Н |
П |
М |
Р |
О |
1 |
ДЮСШ-14-Троєщина |
1:0 |
2:1 |
5:1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
1 |
8:2 |
9 |
|
2 |
Діназ |
0:1 |
4:1 |
3:0 |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
7:2 |
6 |
|
3 |
Єдина Сила |
1:2 |
1:4 |
7:1 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
9:7 |
3 |
|
4 |
Каштан |
1:5 |
0:3 |
1:7 |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
2:15 |
0 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
І |
Каштан – Єдина Сила 1:7 |
25.02 |
14:00 |
Козин |
І |
Діназ – ДЮСШ-14-Троєщина 0:1 |
25.02 |
14:00 |
Лютіж |
ІІ |
ДЮСШ-14-Троєщина – Каштан 5:1 |
04.03 |
14:00 |
Козин |
ІІ |
Єдина Сила – Діназ 1:4 |
04.03 |
10:00 |
Лютіж |
ІІІ |
Каштан – Діназ 0:3 |
11.03 |
10:00 |
Лютіж |
ІІІ |
ДЮСШ-14-Троєщина – Єдина Сила 2:1 |
11.03 |
12:00 |
Козин |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/8 |
Єдина Сила – Легія 1:2 |
19.03 |
9:30 |
КПІ |
1/8 |
ДЮСШ-14-Троєщина – Франс.ua 0:3 |
19.03 |
12:30 |
Козин |
1/8 |
Межигір’я – Спарта 7:0 |
18.03 |
16:00 |
Лютіж |
1/8 |
Рубін – Діназ 1:8 |
18.03 |
10:00 |
Лютіж |
1/8 |
Говерла – КДЮСШ-22 1:1(пен. 4:1) |
19.03 |
14:30 |
Козин |
1/8 |
Атлет – Оболонь-Бровар 3:1 |
18.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
1/8 |
Чемпіон – Ніка 1:3 |
19.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
1/8 |
Моноліт – Локомотив 0:4 |
19.03 |
14:00 |
Локомотив |
Ст. |
Столиця-КПІ – Поділ 1:2 |
25.03 |
15:00 |
КПІ |
Ст. |
ДЮСШ-15 – Каштан 5:2 |
25.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/4 |
Межигір’я – Єдина Сила 8:1 |
26.03 |
10:00 |
Лютіж |
1/4 |
Локомотив – Говерла 4:0 |
26.03 |
14:00 |
Локомотив |
1/4 |
Ніка – Діназ 1:4 |
25.03 |
9:40 |
Лютіж |
1/4 |
Франс.ua – Атлет 0:0(пен. 6:5) |
26.03 |
9:00 |
ЗОШ № 231 |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
1/2 |
Діназ – Франс.ua 3:2 |
01.04 |
12:00 |
Лютіж |
1/2 |
Локомотив – Межигір’я 0:6 |
02.04 |
14:00 |
Локомотив |
Розклад матчів
тур |
пара |
дата |
час |
місце |
3 м |
Франс.ua – Локомотив |
09.04 |
17:30 |
ЗОШ № 231 |
фінал |
Межигір’я – Діназ |
09.04 |
16:00 |
Лютіж |