Графік заявки на першість міста Києва
Графік заявки на Першость м.Києва з футболу 2009р.
|
Для заявки необхідно
|
№
|
Клуб(Команда)
|
Час заявки
|
мати при собі:
|
10.03.2009 (вівторок)
|
1. Заявочний лист (с мед.печ.)
|
1
|
Арсенал
|
10.00-14.00
|
2. Особиста картка гравця та
|
2
|
ЦСКА
|
14.00-18.00
|
два фото (3.5х4.5), якщо гравець
|
11.03.2009 (середа)
|
заявляється у перше, оригінал
|
1
|
Динамо
|
10.00-13.00
|
та копія свідоцтва про
|
2
|
ДЮСШ-15
|
14.00-18.00
|
народження, копія паспорту.
|
12.03.2009 (четвер)
|
3. Фото гравця, якщо у минулій
|
1
|
Зміна, Зміна-Оболонь
|
10.00-18.00
|
Першості він грав за інший клуб.
|
2
|
Оболонь-Живчик
|
4. Необхідні документи для
|
13.03.2009 (п’ятниця)
|
переходу гравця (зави про перехід).
|
1
|
Атлет
|
10.00-13.00
|
5. Особиста картка тренера,
|
2
|
Зірка, ДЮСШ-26
|
14.00-18.00
|
якщо ії не було надано.
|
16.03.2009 (понеділок)
|
6. Паспорт клубу, якщо він
|
1
|
Київ
|
10.00-13.00
|
не був наданий, або в ньому
|
2
|
Восход
|
14.00-18.00
|
відбулися зміни.
|
17.03.2009 (вівторок)
|
7. Емблема клубу у електроному
|
1
|
Дарниця КСДЮШОР
|
10.00-13.00
|
вигляді.
|
2
|
ДЮСШ-17, Альпіна
|
14.00-18.00
|
8. Чек об уплаті внеску на участь
|
18.03.2009 (середа)
|
у змаганнях.
|
1
|
Локомотив
|
10.00-13.00
|
9. Чек об уплаті до Фонду
|
2
|
Троєщина
|
14.00-16.00
|
матеріальної допомоги.
|
3
|
Єдність
|
16.00-18.00
|
10. Для переоформлення
|
19.03.2009 (четвер)
|
паспортів футболістів
|
1
|
Відрадний
|
10.00-13.00
|
гравців вікових категорій
|
2
|
Добро
|
14.00-16.00
|
1996 р.н., 1997 р.н.,
|
3
|
Переможець
|
16.00-18.00
|
два фото (3.5х4.5).
|
20.03.2009 (п’ятниця)
|
1
|
Діназ
|
10.00-13.00
|
11. Перехід та аренда
|
2
|
Чайка
|
14.00-16.00
|
футболістів для участі
|
3
|
Євробіс, ФК Печерськ
|
16.00-18.00
|
у Чемпіонаті та першості
|
23.03.2009 (понеділок)
|
м. Києва 2009 року
|
1
|
Поділ
|
10.00-13.00
|
зікінчується 01 квітня 2009 року.
|
2
|
Вигуривщина
|
14.00-16.00
|
3
|
Юніор
|
16.00-18.00
|
24.03.2009 (вівторок)
|
1
|
ДЮСШ-14
|
10.00-12.00
|
2
|
СДЮШОР-10
|
12.00-13.00
|
3
|
Старт ім. А. Конькова
|
14.00-15.00
|
4
|
Десна
|
15.00-18.00
|
25.03.2009 (середа)
|
1
|
Сталь
|
10.00-12.00
|
2
|
КДЮСШ-22
|
12.00-13.00
|
3
|
Київська-Русь
|
14.00-16.00
|
4
|
Лайонс
|
16.00-17.00
|
5
|
Парма
|
17.00-18.00
|
26.03.2009 (четвер)
|
1
|
Солом’янка
|
10.00-12.00
|
2
|
Інтер-Машинобудівник
|
12.00-13.00
|
3
|
Вишневе
|
14.00-16.00
|
4
|
ДЮСШ-1
|
16.00-18.00
|
27.03.2009 (п’ятниця)
|
1
|
Олімп
|
10.00-11.00
|
2
|
Батьківщина
|
11.00-12.00
|
3
|
Динамо-Академія
|
12.00-13.00
|
4
|
Адвокат-Захист
|
14.00-15.00
|
5
|
Автоприват
|
15.00-16.00
|
6
|
Гідропарк
|
16.00-17.00
|
7
|
Вірт
|
17.00-18.00
|
30.03.2009 (понеділок)
|
1
|
Динамо-Відрадний
|
10.00-11.00
|
2
|
МСС
|
11.00-12.00
|
3
|
Тайга
|
12.00-13.00
|
4
|
Легіон
|
14.00-15.00
|
5
|
Олімпія
|
15.00-16.00
|
6
|
Свет на Востоке
|
16.00-17.00
|
7
|
Березняки
|
17.00-18.00
|
31.03.2009 (вівторок)
|
1
|
Демос-Інваспорт
|
10.00-11.00
|
2
|
Київ Сіті
|
11.00-12.00
|
3
|
Максимус
|
12.00-13.00
|
4
|
Будмастер
|
14.00-15.00
|
5
|
Салют
|
15.00-16.00
|
6
|
ДЮСШ-21
|
16.00-18.00
|
01.04.2009 (середа)
|
1
|
Андріївський
|
10.00-11.00
|
2
|
Золоті Ворота
|
11.00-12.00
|
3
|
Дніпро
|
12.00-13.00
|
4
|
Дніпровець
|
14.00-15.00
|
5
|
Біомед
|
15.00-16.00
|
6
|
ДЮСШ-25
|
16.00-17.00
|
02.04.2009 (четвер)
|
1
|
Старк
|
10.00-11.00
|
2
|
Національ
|
11.00-12.00
|
3
|
Студент
|
12.00-13.00
|
4
|
Інваспорт
|
14.00-15.00
|
5
|
Вікторія ДЮСШ
|
15.00-16.00
|
6
|
Шахтар
|
16.00-17.00
|
03.04.2009 (п’ятниця)
|
1
|
ФК “Благодать”
|
10.00-11.00
|
2 |
ФК ім. Л. Яшина |
11:00-12:00 |
3 |
Мастер Юніор |
12:00-13:00 |
4 |
Максима |
14:00-15:00 |
5 |
ІПСА-Політехнік |
15:00-16:00 |
|