26 квітня відбулося жеребкування Кубків м.Києва серед команд другої ліги.
№ | Господарі | - | Гості | дата | рахунок |
ДОРОСЛІ | |||||
1. | Солом’янка | - | Будстар Груп | ||
2. | Старт | - | Максимус | 02.05.2010 | 2:1 |
3. | ІПСА-Політехнік | - | СК Дніпро | 02.05.2010 | 1:2 |
4. | Батьківщина-2 | - | Березняки | 01.05.2010 | 4:1 |
5. | Інтер-Машинобудівник | - | Відрадний | 01.05.2010 | 0:7 |
6. | Вигурівщина | - | КДЮСШ-22 | 01.05.2010 | 3:5 |
7. | Автоприват | - | Вірт | 0:10 | |
8. | Національ | - | Свет на Востоке | ||
9. | ФК Поділ | - | ДЮСШ-17 | 02.05.2010 | 4:1 |
10. | Данко | - | Олімпія | 01.05.2010 | 1:5 |
11. | МСС | - | Благодать | 0:3 | |
1994 р.н. | |||||
1. | Сталь | - | Малятко | ||
2. | Дарниця-КСДЮШОР | - | Восход-2 | ||
3. | ДЮСШ-26 | - | ДЮСШ-15-2 | ||
4. | Дарниця-КСДЮШОР-2 | - | ДЮСШ-21-2 | ||
5. | Єдність | - | у наступний раунд | ||
1995 р.н. | |||||
1. | Переможець-2 | - | Мастер-Юніор | 02.05.2010 | 1:5 |
2. | Діназ | - | ЦСКА | 03.05.2010 | +:- |
3. | Добро | - | Єдність | ||
4. | ДЮСШ-21-2 | - | у наступний раунд | ||
1996 р.н. | |||||
1. | Атлет-3 | - | Дніпровець | 01.05.2010 | 3:1 |
2. | Дарниця-КСДЮШОР | - | ДЮСШ-17 | ||
3. | Сталь | - | Мастер-Юніор | 28.04.2010 | 0:2 |
4. | Інтер-Машинобудівник | - | ДЮСШ-17-3 | 29.04.2010 | 0:3 |
5. | Київська Русь | - | Андріївський | 01.05.2010 | 2:1 |
6. | ДЮСШ-17-2 | - | Білогородка | 30.04.2010 | 0:2 |
7. | ФК Поділ | - | КДЮСШ-22-2 | 02.05.2010 | 12:1 |
8. | Єдність | - | ДЮСШ-15-3 | ||
9. | Вишневе | - | Оболонь-Живчик | 03.05.2010 | 0:1 |
1997 р.н. | |||||
1. | Салют | - | ДЮСШ-21 | 01.05.2010 | 1:1 п.п. 6:7 |
2. | Восход-2 | - | ДЮСШ-15-2 | 01.05.2010 | 1:0 |
3. | Сталь | - | ФК Поділ | 29.04.2010 | 5:0 |
4. | ЦСКА-2 | - | Добро | 01.05.2010 | 3:1 |
5. | Парма | - | КДЮСШ-22-2 | 01.05.2010 | 2:0 |
6. | Інтер-Машинобудівник | - | Переможець-2 | 30.04.2010 | 9:1 |
7. | ДЮСШ-1 | - | Переможець | 01.05.2010 | 4:1 |
8. | ДЮСШ-26 | - | КДЮСШ-22 | ||
9. | Відрадний | - | Дарниця-КСДЮШОР-3 | 01.05.2010 | 1:6 |
1998 р.н. | |||||
1. | Максима | - | Діназ | 01.05.2010 | 2:1 |
2. | ФК ім. Льва Яшина-2 | - | Оболонь-Живчик-2 | ||
3. | Локомотив-2 | - | ДЮСШ-21 | 02.05.2010 | 0:0 п.п. 2:4 |
4. | Вишневе | - | Моноліт | 01.05.2010 | 0:3 |
5. | КДЮСШ-22-2 | - | КДЮСШ-22 | ||
6. | СДЮШОР-10 | - | ФК Junior | 01.05.2010 | 3:0 |
7. | Єдність | - | Оболонь-Живчик-3 | 01.05.2010 | 0:2 |
8. | ФК Поділ | - | Арсенал-2 | 01.05.2010 | 0:4 |
9. | ДЮСШ-26 | - | ДЮФШ “Європа” | 01.05.2010 | 1:3 |
10. | Білогородка | - | Салют | 01.05.2010 | 0:0 п.п. 3:4 |
11. | Оболонь-Живчик | - | Атлет-3 | 01.05.2010 | 2:1 |
12. | ДЮСШ-15-2 | - | у наступний раунд | ||
1999 р.н. | |||||
1. | Відрадний | - | ФК Поділ | 02.05.2010 | 4:4 п.п. 6:5 |
2. | КДЮСШ-22 | - | ДЮФШ “Європа” | 02.05.2010 | 3:1 |
3. | Діназ | - | ФК Junior | 01.05.2010 | 2:0 |
4. | Зірка-3 | - | Андріївський | ||
5. | Оболонь-Живчик | - | ФК ім. Льва Яшина | ||
6. | ДЮСШ-14 | - | Атлет-3 | 02.05.2010 | 2:2 п.п. 3:4 |
7. | Моноліт | - | Біомед | ||
8. | Арсенал-2 | - | Вишневе | 02.05.2010 | -:+ |
2000 р.н. | |||||
1. | Динамо-2 | - | Відрадний | 01.05.2010 | 4:2 |
2. | ФК ім. Льва Яшина | - | ДЮСШ-21 | 01.05.2010 | 8:1 |
3. | Зірка-3 | - | Оболонь-Живчик | 01.05.2010 | 3:0 |
4. | Солом’янка | - | ДЮСШ-14 | 02.05.2010 | 1:5 |
5. | ДЮСШ-21-2 | - | ДЮСШ-1 | ||
6. | Переможець-2 | - | Діназ | 02.05.2010 | 0:8 |
7. | ЦСКА | - | Локомотив-2 | 02.05.2010 | 2:1 |
8. | Десна | - | ДЮФШ “Європа” | 5:1 | |
9. | Лайонс | - | ДЮСШ-26 | 02.05.2010 | 2:1 |
10. | Вишневе | - | Єдність-2 | 01.05.2010 | 0:8 |
11. | Біомед | - | Олімп | 01.05.2010 | 2:0 |
12. | Атлет-3 | - | Дніпровець | ||
13. | ДЮСШ-17-2 | - | Мастер-Юніор | 01.05.2010 | 1:1 п.п. 1:0 |
14. | Біомед-2 | - | в наступний раунд |