Кубок UEFA у стінах Федерації футболу м. Києва

26 червня перший європейський трофей незалежної України, завойований донецьким “Шахтарем”…

26 червня перший європейський трофей незалежної України, завойований донецьким “Шахтарем”, було представлено у Києві в приміщенні Федерації футболу м. Києва.
До столиці Кубок УЄФА привезли вихованці київського футболу: голкіпер Рустам Худжамов (вихованець київського “Динамо”), а також захисники Олександр Кучер (СДЮШОР-19) та Микола Іщенко (ДЮСШ-15).
Другий за значимістю трофей європейського футболу до столиці прибув після Донецька, Львова, Із’яслава, Хмельницького, Дніпропетровська, Лозової та Кіровограда.
Впродовж дня трофей побував в чотирьох місцях, але саме в Федерації футболу Києва всі троє гостей з “Шахтаря” зібрались разом.
Журналісти, футбольні функціонери та прості кияни вітали оплесками гравців “Шахтаря”, які з’явились в залі для прес-конференції федерації футболу Києва.
Організатори одразу попередили, що сфотографуватись з трофеєм зможуть всі, але руками торкатись його не потрібно. Щоб з кубком нічого не сталось, за трофеєм стежили два кремезні охоронці.
Федерація футболу Києва нагородила гравців “Шахтаря” та тренера Олександра Кучера почесними нагородами, та відзначила їх великий вклад в розбудову нашого футболу. Керівники федерації попросили хлопців через рік привести до Києва більш значущий європейський трофей – кубок Ліги чемпіонів. Олександр Кучер відповів, що зробить для цього все можливе.
Не дивлячись на те, що київське “Динамо” та донецький “Шахтар” в Україні є принциповими суперниками, подивитись на трофей прийшло багато киян, які не цурались вдягти помаранчеві футболки “Шахтаря”.
Право першими підійти до кубку отримали майбутні Худжамови, Іщенки, Кучери – гравці молодіжних складів команд “Арсеналу” та ЦСКА. Хлопці так задивились на трофей, що черга збільшилась в геометричній прогресії.
Джерело: http://tsn.ua/ua/sport/kubok-uyefa-pobuvav-v-kiyevi.html

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *