ГРАФІК ЗАЯВКИ

Графік заявки на першість міста Києва

Графік заявки на Першость м.Києва з футболу 2009р.
Для заявки необхідно
Клуб(Команда)
Час заявки
мати при собі:
10.03.2009 (вівторок)
1. Заявочний лист (с мед.печ.)
1
Арсенал
10.00-14.00
2. Особиста картка гравця та
2
ЦСКА
14.00-18.00
два фото (3.5х4.5), якщо гравець
11.03.2009 (середа)
заявляється у перше, оригінал
1
Динамо
10.00-13.00
та копія свідоцтва про
2
ДЮСШ-15
14.00-18.00
народження, копія паспорту.
12.03.2009 (четвер)
3. Фото гравця, якщо у минулій
1
Зміна, Зміна-Оболонь
10.00-18.00
Першості він грав за інший клуб.
2
Оболонь-Живчик
4. Необхідні документи для
13.03.2009 (п’ятниця)
переходу гравця (зави про перехід).
1
Атлет
10.00-13.00
5. Особиста картка тренера,
2
Зірка, ДЮСШ-26
14.00-18.00
якщо ії не було надано.
16.03.2009 (понеділок)
6. Паспорт клубу, якщо він
1
Київ
10.00-13.00
не був наданий, або в ньому
2
Восход
14.00-18.00
відбулися зміни.
17.03.2009 (вівторок)
7. Емблема клубу у електроному
1
Дарниця КСДЮШОР
10.00-13.00
вигляді.
2
ДЮСШ-17, Альпіна
14.00-18.00
8. Чек об уплаті внеску на участь
18.03.2009 (середа)
у змаганнях.
1
Локомотив
10.00-13.00
9. Чек об уплаті до Фонду
2
Троєщина
14.00-16.00
матеріальної допомоги.
3
Єдність
16.00-18.00
10. Для переоформлення
19.03.2009 (четвер)
паспортів футболістів
1
Відрадний
10.00-13.00
гравців вікових категорій
2
Добро
14.00-16.00
1996 р.н., 1997 р.н.,
3
Переможець
16.00-18.00
два фото (3.5х4.5).
20.03.2009 (п’ятниця)
1
Діназ
10.00-13.00
11. Перехід та аренда
2
Чайка
14.00-16.00
футболістів для участі
3
Євробіс, ФК Печерськ
16.00-18.00
у Чемпіонаті та першості
23.03.2009 (понеділок)
м. Києва 2009 року
1
Поділ
10.00-13.00
зікінчується 01 квітня 2009 року.
2
Вигуривщина
14.00-16.00
3
Юніор
16.00-18.00
24.03.2009 (вівторок)
1
ДЮСШ-14
10.00-12.00
2
СДЮШОР-10
12.00-13.00
3
Старт ім. А. Конькова
14.00-15.00
4
Десна
15.00-18.00
25.03.2009 (середа)
1
Сталь
10.00-12.00
2
КДЮСШ-22
12.00-13.00
3
Київська-Русь
14.00-16.00
4
Лайонс
16.00-17.00
5
Парма
17.00-18.00
26.03.2009 (четвер)
1
Солом’янка
10.00-12.00
2
Інтер-Машинобудівник
12.00-13.00
3
Вишневе
14.00-16.00
4
ДЮСШ-1
16.00-18.00
27.03.2009 (п’ятниця)
1
Олімп
10.00-11.00
2
Батьківщина
11.00-12.00
3
Динамо-Академія
12.00-13.00
4
Адвокат-Захист
14.00-15.00
5
Автоприват
15.00-16.00
6
Гідропарк
16.00-17.00
7
Вірт
17.00-18.00
30.03.2009 (понеділок)
1
Динамо-Відрадний
10.00-11.00
2
МСС
11.00-12.00
3
Тайга
12.00-13.00
4
Легіон
14.00-15.00
5
Олімпія
15.00-16.00
6
Свет на Востоке
16.00-17.00
7
Березняки
17.00-18.00
31.03.2009 (вівторок)
1
Демос-Інваспорт
10.00-11.00
2
Київ Сіті
11.00-12.00
3
Максимус
12.00-13.00
4
Будмастер
14.00-15.00
5
Салют
15.00-16.00
6
ДЮСШ-21
16.00-18.00
01.04.2009 (середа)
1
Андріївський
10.00-11.00
2
Золоті Ворота
11.00-12.00
3
Дніпро
12.00-13.00
4
Дніпровець
14.00-15.00
5
Біомед
15.00-16.00
6
ДЮСШ-25
16.00-17.00
02.04.2009 (четвер)
1
Старк
10.00-11.00
2
Національ
11.00-12.00
3
Студент
12.00-13.00
4
Інваспорт
14.00-15.00
5
Вікторія ДЮСШ
15.00-16.00
6
Шахтар
16.00-17.00
03.04.2009 (п’ятниця)
1
ФК “Благодать”
10.00-11.00
2 ФК ім. Л. Яшина 11:00-12:00
3 Мастер Юніор 12:00-13:00
4 Максима 14:00-15:00
5 ІПСА-Політехнік 15:00-16:00

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *