Вже стало доброю традицією відкривати київські міські змагання проведенням конкурсів з технічної майстерності на призи видатних ветеранів футболу
Вже стало доброю традицією відкривати київські міські змагання проведенням конкурсів з технічної майстерності на призи видатних ветеранів футболу.
Так, 16 квітня на стадіонах ДЮСШ-15 та СДЮШОР «Зміна» відбулося яскраве дитяче шоу за участю гравців 1998-2001 років народження. Слід відзначити, що, попри досить юний вік конкурсантів, боротьба була справжньою та безкомпромісною.
Спостерігаючи за майбутніми «зірочками», що чимдуж намагалися продемонструвати все своє вміння, тренери та вболівальники (яких, незважаючи на досить прохолодну погоду, зібралося не мало) отримали море задоволення.
|
Переможцями та призерами стали:
У номінації «жонглювання м’ячем» на призи А.А. Біби:
2001р.н. – 1 місце – Подус Олексій (ФК «Арсенал»)
2000р.н. – 1 місце – Комаровський Вячеслав (СДЮШОР «Зміна»),
Дулодій Павло (ДЮСШ-21)
1999р.н. – 1 місце – Коваль Богдан ( ФК «Локомотив»)
2 місце – Сорокін Станіслав (ФК «Троєщина»)
3 місце – Стасюк Костянтин («ДЮСШ- 14»)
2 місце – Сорокін Станіслав (ФК «Троєщина»)
3 місце – Стасюк Костянтин («ДЮСШ- 14»)
1998р.н. – 1 – 2 місце – Наджафзаде Орхан ( ФК «Локомотив»), Харченко Олександр («СДЮСШор -10»)
У номінації «кращий воротар» на призи Є.В. Рудакова:
2001р.н. – 1 місце – Зарембо Максим («ДЮСШ-14)
2 місце – Фалько Владислав (ФК «Парма»)
3 місце – Мочалов Михайло (СДЮШОР «Зміна»)
Наврозіді Назар (ФК «Оболонь-Живчик»)
Прядкін Олексій (ФК «Салют»)
2000 р.н. – 1 місце – Бортницький Дмитро (ФК «Динамо»)
2 місце – Шевченко Ярослав (ФК «Троєщина»)
3 місце – Сапунков Георгій (ФК «Арсенал»)
Фанда Ярослав (СДЮШОР «Зміна»)
Саєд Артем (ФК «Зміна-Оболонь»)
1999р.н. – 1 місце – Карнаушенко Руслан (ФК «Чайка»)
2 місце – Колесник Сергій (ФК «Арсенал -2»)
3 місце – Тюрменко Владислав (ФК « Поділ»)
2 місце – Колесник Сергій (ФК «Арсенал -2»)
3 місце – Тюрменко Владислав (ФК « Поділ»)
1998 р.н. – 1 місце – Нестеренко Єгор (СДЮШОР «Зміна»)
2 місце – Родіоненко Денис («ДЮСШ – 17»)
3 місце – Наражновський Андрій (ФК « Оболонь – Живчик»)
2 місце – Родіоненко Денис («ДЮСШ – 17»)
3 місце – Наражновський Андрій (ФК « Оболонь – Живчик»)
У номінації «удар по м’ячу на дальність» на призи В.М. Трошкіна:
2001р.н. - 1 місце – Січкарук Ярослав (ФК «Арсенал»)
2 місце – Михайленко Олександр (ФК «Салют»)
3 місце – Ордуханов Ринат (СДЮШОР «Зміна»)
2000р.н. – 1 місце – Мельник Олександр (ФК «Динамо»)
2 місце – Кузьмич Владислав (СДЮШОР «Зміна»)
3 місце – Громок Денис (ФК «Відрадний»)
1999 р.н. – 1 місце – Локеєнко Андрій (СДЮШОР «Атлет»)
2 місце – Щербатий Євгеній (ФК «Єдність»)
3 місце – Сидорко Денис («ДЮСШ-17-2»)
2 місце – Щербатий Євгеній (ФК «Єдність»)
3 місце – Сидорко Денис («ДЮСШ-17-2»)
1998 р.н. – 1 місце – Романюк Максим (ФК «Локомотив»)
2 місце – Нишпора Дмитро (СДЮШОР «Атлет-2»)
3 місце – Веремій Микита (ФК «Салют»)
2 місце – Нишпора Дмитро (СДЮШОР «Атлет-2»)
3 місце – Веремій Микита (ФК «Салют»)
У номінації «удар по м’ячу на точність» на призи В.Г. Веремеєва:
2001р.н. – 1 місце – Гандзейчук Олександр (ФК «Арсенал»)
2 місце – Рижков Даніїл («ДЮСШ-14»)
3 місце – Сабурі Бахман (ФК «Салют»)
2000р.н. – 1 місце – Хорольський Андрій (ФК «Локомотив»)
1999 р.н. – 1 місце – Кознодій Микита (СДЮШОР «Атлет»)
2 місце – Давиденко Миколай (ФК «Троєщина»)
3 місце – Катаєв Владислав (ФК «Поділ»)
2 місце – Давиденко Миколай (ФК «Троєщина»)
3 місце – Катаєв Владислав (ФК «Поділ»)
1998 р.н. – 1 місце – Коробко Денис (СДЮШОР «Атлет»)
2 місце – Хозяйчук Олексій («ДЮСШ -17»)
3 місце – Сахно Олександр (ФК «Оболонь-Живчик»)
2 місце – Хозяйчук Олексій («ДЮСШ -17»)
3 місце – Сахно Олександр (ФК «Оболонь-Живчик»)
Ну а вже в суботу на міських майданчиках стартує чергова першість міста Києва.
Щастя та вдачі! І нехай переможе найсильніший!