До відома футбольної громади!

   27 червня 2023 року відбулося засідання членів Виконкому Асоціації.

     У ході засідання були підведені підсумки та затверджені результати участі команд футбольних клубів та шкіл у сезоні 2022/2023.

       Були визначені строки заявки команд на перше коло сезону 2023/2024 та трансферні періоди, а також затверджені склади районних штабів по проведенню змагань “Шкільна футбольна ліга” та Шкіряний м’яч”.

    Зобов’язано футбольні клуби та школи до 01 липня 2023 року надіслати гарантійні листи щодо участі їх команд у Чемпіонаті та Кубках міста у сезоні 2023/2024.

   Виконкомом було прийнято рішення щодо обов’язкового делегування клубами своїх представників до Колегії футбольних арбітрів та спостерігачів.

     Членами Виконкому до регламенту змагань сезону 2023/2024 було внесено статтю, якою міським клубам та школам забороняється брати участь у турнірах на території міста Києва, які проводяться різними організаціями без погодження з Асоціацією або її районними осередками. 

     Після розгляду всіх питань Президент Асоціації Ігор КОЧЕТОВ за дорученням Голови Всеукраїнського об’єднання громадян “Країна” Олександра СОПОВА привітав присутніх із тим, що 30 травня 2023 року експертною комісією ВОГ “Країна”,  очолюваною Заслуженною журналісткою України та відомою громадською діячкою Мариною Кінах, Асоціацію футболу м. Києва було визнано найкращою спортивною організацію в місті  у номінації “Спорт” конкурсу “Герої без зброї, які своєю плідною самовідданою працею допомагають фронту та наближають Перемогу – кожен на своєму місці!”.

       Асоціація була нагороджена знаком народної пошани “Хрест громадянських заслуг”. Як зазначено у привітальному листі від ВОГ “Країна”, ця незвичайна нагорода –  це щира подяка цивільним від військових за громадську мужність, патриотизм, соціальну активність проявлену представниками Асоціації під час російсько – української війни.

      Також відповідними знаками народної пошани “Хрест громадянських заслуг” та Хрестом “Честь і слава” були відмічені та нагороджені окремі представники Асоціації.

      кінахкочетовАлексюккокташкуценко марченкоревтюхХлус   СукСтрільчукСтаровойт                     Самборський Пручинська

          Адміністрація АФК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *