Результати обрання керівних органів ГС АФК
Черговою звітно-виборною Конференцією
ГС «Асоціація футболу м. Києва»
02 грудня 2022 року
За пропозицією Президента АФК та за попереднім погодженням з колективними членами АФК Першим віцепрезидентом Асоціації футболу м. Києва одноголосно було обрано Старовойта Віктора Кіндратовича.
Віцепрезидентами ГС АФК
одноголосно було обрано:
1. Алєксюка Антона Миколайовича –опікуватиметься діяльністю Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань
2. Бурлику Євгена Анатолійовича – опікуватиметьсяпитаннями маркетингу та роботою з інвесторами
3. Гончарука Василя Віталійовича –опікуватиметься питаннями розвитку жіночого футболу
4. Дмитренка Петра Андрійовича – опікуватиметься діяльністю Комітету з проведення змагань
5. Жарікова Володимира Володимировича – опікуватиметься Комітетом дитячо-юнацького футболу
6. Заброду Василя Климовича – відповідатиме за організаційні питання Асоціації, підготовку до проведень виконкомів і конференцій Асоціації
7. Марченка Романа Васильовича – відповідатиме за роботу Навчально-методичного комітету Асоціації
8. Місюру Вадима Ярославовича – опікуватиметься розвитком студентського футболу
9. Рудого Віктора Богдановича – опікуватиметьсяпитаннями організації змагань серед учасників бойових дій
10. Сівкова Сергія Віталійовича – опікуватиметься організацією змагань серед людей з обмеженими можливостями
11. Тертичного Віктора Борисовича – опікуватиметься організацією змагань «Шкільної футбольної ліги» та Клубу «Шкіряний м’яч»
12. Литвищенка Володимира Петровича – опікуватиметься питаннями розвитку пляжного футболу
13. Хлуса Віктора Івановича – опікуватиметься питаннями футболу ветеранів
14. Хоботова Руслана Миколайовича – опікуватиметься питаннями розвитку футзалу
15. Шамича Олександра Миколайовича –забезпечуватиме організацію арбітражу та діяльності Колегії арбітрів та спостерігачів та делегатів
16. Щербу Сергія Миколайовича – опікуватиметься питаннями дворового та міні-футболу
Виконавчий комітет ГС АФК:
1. Кочетов Ігор Миколайович – Президент ГС АФК
2. Старовойт Віктор Кіндратович – Перший віцепрезидент ГС АФК
3. Заброда Василь Климович – віцепрезидент ГС АФК
4. Литвищенко Володимир Петрович – віцепрезидент ГС АФК
5. Тертичний Віктор Борисович – віцепрезидент ГСАФК
6. Щерба Сергій Миколайович – віцепрезидент ГС АФК
7. Пручинська Ганна Юріївна – виконавча директорка ГС АФК
8. Алексюк Антон Миколайович – від Футбольногоклубу «Відрадний»
9. Бандурко Олександр Іванович – від Ради ветеранів футболу м. Києва
10. Бойко Кирил Миколайович – від Футбольного клубу «Вігурівщина»
11. Величко Володимир Миколайович – від ГО «Київська ліга дитячого футболу»
12. Гончарук Василь Віталійович – від ГО «Футбольна Асоціація жінок» м. Києва
13. Гордієнко Юрій Володимирович – від ГО ДЮФК «Арсенал»
14. Демський Максим Миколайович – від КДЮСШ «Ніка»
15. Дмитренко Петро Андрійович – від ФСК «Локомотив»
16. Жаріков Володимир Володимировича– від Футбольного клубу «Динамо»
17. Канавський Руслан Михайлович – від КДЮСШ №15
18. Капічин Олексій Іванович– від СДЮШОР «Зміна»
19. Крижанівський Ігор Володимирович – від Футбольного клубу «Десна»
20. Клиновський Юрій Павлович – від ДЮСШ №26
21. Коваленко Сергій Святославович – від ДЮСШ «Поділ»
22. Куценко Андрій Володимирович – від ДЮФК «Титан Київ»
23. Марченко Роман Васильович – від Подільськогорайонного у м. Києві центру «Спорт для всіх»
24. Мічурін Олег Вікторович – від ДЮФК «Дарниця»
25. Місюра Вадим Ярославович – від Футбольної асоціації студентів м. Києва
26. Москаленко Валерій Валерійович – від Центрувійськово – патріотичного виховання «Єдність»
27. Набок Вадим Володимирович – від Футбольного клубу «OLD BOYS»
28. Образцов Олександр Валентинович – від ГО «Дитячо-юнацька футбольна ліга м. Києва»
29. Павленко Дмитро Валентинович – від ДЮСШ «Атлет»
30. Павлов Сергій Анатолійович – від КДЮСШ «Восход»
31. Приходько Антон Валерійович – від ГО ДСК «Спарта Київ»
32. Повар Дмитро Борисович – від Шкільної футбольної ліги м. Києва
33. Сосніхін Олександр Вадимович – від ДЮСШ №1
34. Сидорчук Валерій Валерійович – від ГО ФК «Чайка Вишгород»
35. Сук Віктор Богданович – від ГО «Асоціація ветеранів футболу міста Києва»
36. Тарханов Віталій Соломонович – від КДЮСШ «Юніор Спорт»
37. Хлус Віктор Іванович – від ГО «Асоціація ветеранів футболу міста Києва»
38. Хоботов Руслан Миколайович – від ГО «Федераціяфутзалу м. Києва»
39. Чернєв Валерій Васильович – від ГО «Київська асоціація пляжного футболу»
40. Шамич Олександр Миколайович – від ГО «Колегіяфутбольних арбітрів і спостерігачів м. Києва»
41. Яланський Володимир Ігорович – від КДЮСШ №14
42. Ясько Юрій Миколайович – від ДЮСШ №17
43. Яцик Віталій Володимирович – від ДЮСШ №21